MarekD - Poison v safezoně

#1
Zdravím, dnes po mě hráč MarekD házel lingering potion of poison v safezoně.
1) _eskaron_
2) MarekD
3) Před půl třetí 08.7.2020
4) Jak již tu několikrát bylo řešeno, tak je zakázáno jakýmkoli způsobem ubírat životy hráčům v non-pvp zoně. Toto pravidlo porušil hráč MarekD, jak bude vidět ve videu.
K videu: Prosím povšimněte si hned na začátku videa particly po sprintu, které vedou k mé přibližné lokaci a následně po hození jedu z té samé lokace, ze které byl hozen jed mě hráč MarekD vyděsil přes vampíří strach (což mi i umožnilo ho identifikovat, neboť měl full invis, následně z tohoto směru šel i další elixír)
5) https://www.youtube.com/watch?v=6fz2GUadIB4

Rád odpovím na otázky k případu a k videu. (Prosím bez provokací a bez hádek, děkuji)

Re: MarekD - Poison v safezoně

#2
Joo, to už se jednou řešilo.. jiný názor než od spoluhráčů z DG nemám
phiwings99 píše:
02 čer 2020 20:12
Není proč, protože každý rozumný člověk ví, že to je proti pravidlům.
borko369 píše:
02 čer 2020 12:59
CzechMinerCZ píše:
02 čer 2020 12:53
Mohl jsi kousek odejít.
A keby odíde ďalej tak tam hodí na neho zas ten poison ty hlavička.
Naposledy upravil(a) DesTrixPlayer dne 08 črc 2020 21:33, celkem upraveno 1 x.

Re: MarekD - Poison v safezoně

#4
Tak to je crazy...
Velice mě mrzí moje protiprávní jednání, chtěl jsem pouze identifikovat tvoji přesnou polohu, ještě že si neprováděl žádný port který by ten poisn narušil to bych byl velmi nerad eskarone...

Re: MarekD - Poison v safezoně

#6
Btw dělat si prdel z toho když tě někdo za něco nahlásí je pěkné. I když to je blbost, jsi člověk s booohatou minulosti a myslím si, že tam je i spouuusta zajímavých činu že současnosti. Trošku rozumného chování by neuškodilo.

Re: MarekD - Poison v safezoně

#7
Několikrát se to už řešilo. Vzhledem k tomu že je to Marek, je ban nejideálnějším a nejspravedlivějším řešením.






Btw každopádně gud taktika, asi si prosadím poison v safazone kvůli eskaronovi

Re: MarekD - Poison v safezoně

#8
StrejdaRodec píše:
08 črc 2020 22:12
Btw dělat si prdel z toho když tě někdo za něco nahlásí je pěkné. I když to je blbost, jsi člověk s booohatou minulosti a myslím si, že tam je i spouuusta zajímavých činu že současnosti. Trošku rozumného chování by neuškodilo.
Rody... Já to beru se vší vážnosti a velmi se omlouvám eskaronovi za to, že jsem ho tímto způsobem poškodil... Chtěl jsem ho "poškádlit", protože my 2 spolu máme velmi specifický vztah. Často mi nadává, někdy já jemu a prostě se máme rádi.

Re: MarekD - Poison v safezoně

#9
Jakoby jinak fakt nevím, co si myslet o někom, kdo s invisem od 5 ráno stojí u stromů a pak si stěžuje, že tam někdo rozhazuje potky po zemi. Ono kdyby měl vyple particly, neměl šanci tě vidět a tím pádem naprosto vůbec nemůžeš dokázat, že to udělal úmyslně. Jedna věc je rušit tim cestu k Ignisovi a druhá věc je rozhazovat to kolem stromů. Mně tohle přijde jako stupidní nahlášení ničeho. On tě tam v ničem neomezil a jediný, co na videu vidím, je to, že si sedr přišel zabít strom předchozí a tys tam jako seenhero naběhl, když měl strom posledních 100hp, dřevo mu sebral a ještě ho pak osočil z jakéhosi bugování.

Podle mě by sis měl dát pauzu a přestat otravovat normální hráče.
cron