Nesportovní a trestné jednání hráče peta57

#1
1) Tvůj nick ve hře phiwings99
2) Nick hráče/hráčů, který/kteří porušil/i pravidla peta57
3)Datum a čas! 28.8.2020 - CW
4)Podrobnější popis provinění Peta chodil se svým alt účtem na CW za druhý klan a úmyslně to feedil, aby Gorlandi vyhráli i přes to, že byl několikrát upozorněn, že je to trestné, ale to mu nevadilo. Už v minulosti se to několikrát řešilo a bylo jasně řečeno, že to trestné je.
5)Pokud máš k dispozici nějaké důkazy (například screenshot), nahraj jako přílohu nebo přidej odkaz na screen. (Na sdílení screenů doporučuji používat imgup.cz následně zde okopírovat vygenerovaný krátký odkaz)
[18:54:06] [Client thread/INFO]: [CHAT] BratrPetr was slain by Skuller using [§6Silveria]
[18:54:32] [Client thread/INFO]: [CHAT] BratrPetr was slain by Pelleas using [§6Spasitelka noci II]
[18:54:53] [Client thread/INFO]: [CHAT] BratrPetr was slain by eFary48 using [§6Nicitelka noci II]
[18:55:18] [Client thread/INFO]: [CHAT] BratrPetr was slain by Pelleas using [§6Spasitelka noci II]
[18:55:43] [Client thread/INFO]: [CHAT] BratrPetr was slain by eFary48 using [§6Nicitelka noci II]
[18:56:02] [Client thread/INFO]: [CHAT] BratrPetr was slain by eFary48 using [§6Nicitelka noci II]
[18:56:23] [Client thread/INFO]: [CHAT] BratrPetr was slain by NapalmDead using [§6Nicitelka noci II]
[18:56:43] [Client thread/INFO]: [CHAT] BratrPetr was slain by Skuller using [§6Silveria]
[18:57:04] [Client thread/INFO]: [CHAT] BratrPetr was slain by Pelleas using [§6Spasitelka noci II]
[18:57:25] [Client thread/INFO]: [CHAT] BratrPetr was slain by NapalmDead using [§6Nicitelka noci II]
[18:57:44] [Client thread/INFO]: [CHAT] BratrPetr was slain by eFary48 using [§6Nicitelka noci II]
[18:58:08] [Client thread/INFO]: [CHAT] BratrPetr was slain by Pelleas using [§6Spasitelka noci II]
[18:58:28] [Client thread/INFO]: [CHAT] BratrPetr was slain by eFary48 using [§6Nicitelka noci II]
[18:58:48] [Client thread/INFO]: [CHAT] BratrPetr was slain by Skuller using [§6Silveria]
[18:59:08] [Client thread/INFO]: [CHAT] BratrPetr was slain by Pelleas using [§6Spasitelka noci II]
[18:59:19] [Client thread/INFO]: [CHAT] BratrPetr was slain by Pelleas using [§6Spasitelka noci II]
[18:59:33] [Client thread/INFO]: [CHAT] BratrPetr was slain by Pelleas using [§6Spasitelka noci II]
To je asi všechno... Víc už nestihl. Žádám o potrestání, aby konečně tyhle "špinavé" taktiky už tihle nobrain hráči dále nedělali a pak se v chatu nevymluvali, že je to v pohodě.

Re: Nesportovní a trestné jednání hráče peta57

#3
Tak začněme vy sportovci.

Nesportovní chování. A vám přijde v pohodě dělat neustále tu svojí schovávací taktiku, kdy jakmile Gorlandům chybí hráči a vyhráváte, tak ve chvíli sepnutí buffů jak krysy zdrhnete a už se na cw neukazujete, když Gorlandi hráli proti buffům 5 měsíců v kuse? Hm? Přešel k vám dostatečnej počet hráčů, abyste měli šanci, tak si ten klan někdo trošku musíte zorganizovat. Zamyslete se prosím nad nesportovním chováním prvně vy...

Co se týče zakázaného chování, asi jsem na ty CW zrovna chyběl nebo to bylo mimo CW, ale já osobně jsem nikdy neviděl v chatu zprávu od jakéhokoliv člena Admin Teamu s tím, že takové jednání je zakázané. V pravidlech? Tam to taky hledám marně. A s tím, jakou ubohost vyvádíte a col tomu jen nečinně přihlíží, místo aby jako člen Admin Teamu zastával názoru, že ty buffy tam jsou z nějakého důvodu a pokud klan vyloženě prohrává, tak má systémově nastavenou výhodu je smutný. Už aby se někdo zaměřil na klanové války, jinak budete jen a jen nadávat na to, že nejste schopní pracovat jako tým.

Re: Nesportovní a trestné jednání hráče peta57

#5
ArkenThas píše:
28 srp 2020 19:46
Tak začněme vy sportovci.

Nesportovní chování. A vám přijde v pohodě dělat neustále tu svojí schovávací taktiku, kdy jakmile Gorlandům chybí hráči a vyhráváte, tak ve chvíli sepnutí buffů jak krysy zdrhnete a už se na cw neukazujete, když Gorlandi hráli proti buffům 5 měsíců v kuse? Hm? Přešel k vám dostatečnej počet hráčů, abyste měli šanci, tak si ten klan někdo trošku musíte zorganizovat. Zamyslete se prosím nad nesportovním chováním prvně vy...

Co se týče zakázaného chování, asi jsem na ty CW zrovna chyběl nebo to bylo mimo CW, ale já osobně jsem nikdy neviděl v chatu zprávu od jakéhokoliv člena Admin Teamu s tím, že takové jednání je zakázané. V pravidlech? Tam to taky hledám marně. A s tím, jakou ubohost vyvádíte a col tomu jen nečinně přihlíží, místo aby jako člen Admin Teamu zastával názoru, že ty buffy tam jsou z nějakého důvodu a pokud klan vyloženě prohrává, tak má systémově nastavenou výhodu je smutný. Už aby se někdo zaměřil na klanové války, jinak budete jen a jen nadávat na to, že nejste schopní pracovat jako tým.
Takže je v pohodě, když na druhém acc půjdu do gorlandů a půjdu "bojovat" za úmyslem feedu ?

Re: Nesportovní a trestné jednání hráče peta57

#6
No, posledních pár měsíců se tady rozjel trend rebelů ,,utíkat" z klanovek. Snad pokaždé, co Rebelové začnou vyhrávat a Gorlandům se zapnou buffy, klanovky skončí a nedá se s tím nic dělat. Všichni Rebelové totiž opustí bitvu a Gorlandi si někdy i 45 minut prohlíží krásu mapy s pocitem, že už nemohou vyhrát a buffy, které mají sloužit jako vyrovnání sil spíše ukončují válku. Docela dlouho jsem to nijak neřešil, ale ono vás fakt zklame, když jdete na klanovky s tím, že si chcete pořádně zabojovat a místo toho po nepodařeném startu klanovky za pár minut ,,skončí". Dneska už jsem tomu nechtěl jen přihlížet i přesto, že odešli až asi 10-15 minut před koncem, proto jsem si šel zabojovat se svým druhým účtem. Můj úmysl nebyl feedit a získat výhru pro Gorlandy, ale donutit Rebely, aby dolezli zpět na klanovky a bojovalo se až do konce. O tom, jestli je zakázané chodit na klanovky s druhým účtem a bojovat s ním, když to nejde s hlavním účtem nevím, nikde jsem to nečetl (když počítám zprávy od členů AT).

Re: Nesportovní a trestné jednání hráče peta57

#7
peta57 píše:
28 srp 2020 20:11
No, posledních pár měsíců se tady rozjel trend rebelů ,,utíkat" z klanovek. Snad pokaždé, co Rebelové začnou vyhrávat a Gorlandům se zapnou buffy, klanovky skončí a nedá se s tím nic dělat. Všichni Rebelové totiž opustí bitvu a Gorlandi si někdy i 45 minut prohlíží krásu mapy s pocitem, že už nemohou vyhrát a buffy, které mají sloužit jako vyrovnání sil spíše ukončují válku. Docela dlouho jsem to nijak neřešil, ale ono vás fakt zklame, když jdete na klanovky s tím, že si chcete pořádně zabojovat a místo toho po nepodařeném startu klanovky za pár minut ,,skončí". Dneska už jsem tomu nechtěl jen přihlížet i přesto, že odešli až asi 10-15 minut před koncem, proto jsem si šel zabojovat se svým druhým účtem. Můj úmysl nebyl feedit a získat výhru pro Gorlandy, ale donutit Rebely, aby dolezli zpět na klanovky a bojovalo se až do konce. O tom, jestli je zakázané chodit na klanovky s druhým účtem a bojovat s ním, když to nejde s hlavním účtem nevím, nikde jsem to nečetl (když počítám zprávy od členů AT).
3 minuty před koncem donutit aby šli in.

Re: Nesportovní a trestné jednání hráče peta57

#8
Takže sportovní chování ok. Co tak vím velitel klanu Rebels ani jednou nedošel na klanovky. Dále je tu ona krysácká taktika kdy jakmile vyhráváte o dost bodů nebo máme buffy tak zalezete. Poslední věc petr nefeedil ale bojoval.

Re: Nesportovní a trestné jednání hráče peta57

#9
Koukam, koukam vidim clownfiestu.

Na jednu stranu je pravda, ze se petr nezachoval takrikajic “fairplay”, ale na to se na epes uz davno nehraje. Na druhou stranu, ale rebelove jiz dlouho pravidlo “fairplay” zahazuji svym pristupem k cw. Vzdycky to bylo vyrovnane a za tim si stojim(kdyz kdysi ja, arken a linny vyhral proti full rebelum “XD”).. snad uz od zacatku roku nebyl duvod k utikani z cw, kdyz vidite, ze vlastne bossove nedotahnou nahrabane skore, nebo vas nebavi “zbytecne hazet healky” na buffy.. to na ty cw vlastne nemusime chodit a staci kazdy patek dat /roll - rebels 1 a gorlands 2.

Jsem toho nazoru, ze je to stejna spinava levarna jako to co predvadite posledni mesic.
cron