Re: Nesportovní a trestné jednání hráče peta57

#21
Fufen píše:
29 srp 2020 10:26
CzechMinerCZ píše: Tohle je fakt smutný.

Obhajovat porušování pravidel nějakou naší "srabskou" taktikou.

Jsem pro trest.
Pokoslav píše:
28 srp 2020 23:41
Pro trest, neřeším chování ani jedné strany a je mi naprosto ukradené.
Vyjadřuji se k aktuálnímu případu, ne k celým cw.
Souhlas
Pánové mají pravdu...

Re: Nesportovní a trestné jednání hráče peta57

#22
borko369 píše:
29 srp 2020 13:47
ArkenThas píše:
28 srp 2020 19:46
Tak začněme vy sportovci.

Nesportovní chování. A vám přijde v pohodě dělat neustále tu svojí schovávací taktiku, kdy jakmile Gorlandům chybí hráči a vyhráváte, tak ve chvíli sepnutí buffů jak krysy zdrhnete a už se na cw neukazujete, když Gorlandi hráli proti buffům 5 měsíců v kuse? Hm? Přešel k vám dostatečnej počet hráčů, abyste měli šanci, tak si ten klan někdo trošku musíte zorganizovat. Zamyslete se prosím nad nesportovním chováním prvně vy...

Co se týče zakázaného chování, asi jsem na ty CW zrovna chyběl nebo to bylo mimo CW, ale já osobně jsem nikdy neviděl v chatu zprávu od jakéhokoliv člena Admin Teamu s tím, že takové jednání je zakázané. V pravidlech? Tam to taky hledám marně. A s tím, jakou ubohost vyvádíte a col tomu jen nečinně přihlíží, místo aby jako člen Admin Teamu zastával názoru, že ty buffy tam jsou z nějakého důvodu a pokud klan vyloženě prohrává, tak má systémově nastavenou výhodu je smutný. Už aby se někdo zaměřil na klanové války, jinak budete jen a jen nadávat na to, že nejste schopní pracovat jako tým.
Preco tu vytahujes uplne rozdielnu vec, ktoru ste nejedenkrát spravili aj vy a nemá to s týmto absolutne nic spolocne? :DDD
Z naprosto jednoduchýho důvodu. Bavil jsem se o tomhle s někým ještě než jsem odjížděl a tuhle taktiku jsme chtěli použít vždy jen v případě toho vašeho úniku. Kdybyste hráli i proti buffům, tuhle taktiku by petr neměl zapotřebí zkoušet a nic tu řešit nemusíme. Dokud se hrálo sportovně, tak od nás nikdo za další účty neměl ani potřebu feedit.

Re: Nesportovní a trestné jednání hráče peta57

#23
ArkenThas píše:
29 srp 2020 18:12
borko369 píše:
29 srp 2020 13:47
ArkenThas píše:
28 srp 2020 19:46
Tak začněme vy sportovci.

Nesportovní chování. A vám přijde v pohodě dělat neustále tu svojí schovávací taktiku, kdy jakmile Gorlandům chybí hráči a vyhráváte, tak ve chvíli sepnutí buffů jak krysy zdrhnete a už se na cw neukazujete, když Gorlandi hráli proti buffům 5 měsíců v kuse? Hm? Přešel k vám dostatečnej počet hráčů, abyste měli šanci, tak si ten klan někdo trošku musíte zorganizovat. Zamyslete se prosím nad nesportovním chováním prvně vy...

Co se týče zakázaného chování, asi jsem na ty CW zrovna chyběl nebo to bylo mimo CW, ale já osobně jsem nikdy neviděl v chatu zprávu od jakéhokoliv člena Admin Teamu s tím, že takové jednání je zakázané. V pravidlech? Tam to taky hledám marně. A s tím, jakou ubohost vyvádíte a col tomu jen nečinně přihlíží, místo aby jako člen Admin Teamu zastával názoru, že ty buffy tam jsou z nějakého důvodu a pokud klan vyloženě prohrává, tak má systémově nastavenou výhodu je smutný. Už aby se někdo zaměřil na klanové války, jinak budete jen a jen nadávat na to, že nejste schopní pracovat jako tým.
Preco tu vytahujes uplne rozdielnu vec, ktoru ste nejedenkrát spravili aj vy a nemá to s týmto absolutne nic spolocne? :DDD
Z naprosto jednoduchýho důvodu. Bavil jsem se o tomhle s někým ještě než jsem odjížděl a tuhle taktiku jsme chtěli použít vždy jen v případě toho vašeho úniku. Kdybyste hráli i proti buffům, tuhle taktiku by petr neměl zapotřebí zkoušet a nic tu řešit nemusíme. Dokud se hrálo sportovně, tak od nás nikdo za další účty neměl ani potřebu feedit.
Za mě je vytahování "naší taktiky" pouhou záminkou pro úmyslné feedění a obohacení se.

Re: Nesportovní a trestné jednání hráče peta57

#24
CzechMinerCZ píše:
29 srp 2020 18:15
ArkenThas píše:
29 srp 2020 18:12
borko369 píše:
29 srp 2020 13:47


Preco tu vytahujes uplne rozdielnu vec, ktoru ste nejedenkrát spravili aj vy a nemá to s týmto absolutne nic spolocne? :DDD
Z naprosto jednoduchýho důvodu. Bavil jsem se o tomhle s někým ještě než jsem odjížděl a tuhle taktiku jsme chtěli použít vždy jen v případě toho vašeho úniku. Kdybyste hráli i proti buffům, tuhle taktiku by petr neměl zapotřebí zkoušet a nic tu řešit nemusíme. Dokud se hrálo sportovně, tak od nás nikdo za další účty neměl ani potřebu feedit.
Za mě je vytahování "naší taktiky" pouhou záminkou pro úmyslné feedění a obohacení se.
+1
A tuhle taktiku gorlandi taky né jednou použili a z rebelů nikdo nešel feedit.

Re: Nesportovní a trestné jednání hráče peta57

#25
CzechMinerCZ píše:
29 srp 2020 18:15
ArkenThas píše:
29 srp 2020 18:12
borko369 píše:
29 srp 2020 13:47


Preco tu vytahujes uplne rozdielnu vec, ktoru ste nejedenkrát spravili aj vy a nemá to s týmto absolutne nic spolocne? :DDD
Z naprosto jednoduchýho důvodu. Bavil jsem se o tomhle s někým ještě než jsem odjížděl a tuhle taktiku jsme chtěli použít vždy jen v případě toho vašeho úniku. Kdybyste hráli i proti buffům, tuhle taktiku by petr neměl zapotřebí zkoušet a nic tu řešit nemusíme. Dokud se hrálo sportovně, tak od nás nikdo za další účty neměl ani potřebu feedit.
Za mě je vytahování "naší taktiky" pouhou záminkou pro úmyslné feedění a obohacení se.
+1 Bylo to řečeno i za doby co jsem akorát dostal unban, tuhle "taktiku" provozují oba klany a akorát se tu bude hádat, kdo s tím přišel jako první, řeší se tu něco úplně jiného a jsem pro, aby se s odcházením z cw něco dělalo, ale to ani z malé části petra neopravňuje dělat tohle, protože jestli tohle projde bez trestu, jak asi pak budou vypadat další cw :)

Re: Nesportovní a trestné jednání hráče peta57

#26
Tiež som názoru toho aby to bolo potrestane. Lebo ako ja tak aj iný hráči z Gorlandu čo nemaju dobrý gear atd boli okamžite vyhodení. Nachápem uplne prečo by ako mali low hráči byť kickovaní z CW kedže sa mi to teraz stalo prvý krat hned na pripojení do CW. Nešlo tu o to žeby sme mali low gear alebo čo. Išlo o to že nás povychadzovali aby sme zbytočne nefeedili a Peta mohol cez druhý učet feediť.
Toto je uplne proti FairPlay hraniu a som tak isto za potrestanie lebo niečo take sa nerobí.

Re: Nesportovní a trestné jednání hráče peta57

#28
Hele Petr udělal blbost co si budem a byl bych i pro nějakej trest jako třeba zamezení přístupu na 3klanovky nebo warn ALE musí se začít dělat něco s klanovkama jako takovejma. Nemělo by se odcházet hned po tom co jedna strana vyhrává natolik aby se tam už nemusela dostavit a to platí jak pro Rebels tak Gorlands. Dále přítomnost leadera na cw aby nedocházelo k tomu že se leader dá nejslabšímu člověku z klanu ostatní mu řeknou at tam nechodí a pro druhý klan je to insta nevýhoda protože pak za jeho zabití nemůžou mít body. A už vidím jak tu někdo bude argumentovat tím že leader druhého klanu taky nemusí dojít ale kupříkladu poslední cw vypadalo tak že byl leader karelzabijak321 za Rebels a Petr za Gorlands. S tím že Petr byl v tu chvíli nejlepší pvp hráč od Gorlandů tak by pro klan byla ohromná nevýhoda která už tak byla protože karel nebyl přítomen na cw ani jednou co tak vím. Prostě to co udělal Petr je hnus ale zdrhat z cw nebo dávat leadera lopatám aby tam nechodili je hnus také. Oboje by se mělo nějak pořešit.

Re: Nesportovní a trestné jednání hráče peta57

#29
Klany jsou mi vcelku jedno, ale když vidím v chatu, že alt. acc někoho z druhého klanu schválně chodí na smrt a pak píše do chatu: "Fightil jsem, ale klan mi nepomohl", "Bohuzel jsem si nemohl zabojovat za gorlandy, tak jsem sel bojovat za druhy klan no", tak to mi připadá opravdu hnusné.
Jsem PRO trest

Re: Nesportovní a trestné jednání hráče peta57

#30
Kdybyste nebyli banda mentálně zaostalých lobotomů a hráli všichni fairplay bez vymejšlení nějakejch kriplovin, tak by se tohle nemuselo řešit. Narážím tim na obě strany. Obě strany minimálně jednou tuhle taktiku použili a teď už se tady jen jako retardi na písku osočujete, kdo co udělal a neudělal.

Až si zas někdy přijdete dospělí, vzpomeňte si na to, co předvádíte tady.
cron