urážky

#1
1. josef04
2. KenT
3. 14:05
4. během normálních šarvátek v pekle mi začal KenT psát do msg urážky i na člena mé rodiny
5. https://prnt.sc/ug1yr6
klarys je moje sestra pro ty co to neví

Re: urážky

#2
Urážky v PM se neřeší z důvodu možnosti příkazu /ignore. Co si tak pamatuji, tak ale tahat do hry rodinu je něco jiného a zakázané to je naprosto všude. Sestra je normálně člen rodin -> Pro trest.

Re: urážky

#6
borko369 píše:
12 zář 2020 14:53
Jak má vedieť že to je člen tvojej rodiny? XD
věděl to moc dobře (byl půl roku ve WC) + proč by nepsal někoho jinýho ?
Naposledy upravil(a) josef04 dne 12 zář 2020 15:04, celkem upraveno 3 x.

Re: urážky

#7
josef04 píše:
12 zář 2020 15:00
věděl to moc dobře + proč by nepsal někoho jinýho ?
Nvm, takze ked mi niekto do msg nadava na nejakeho clena z frakcie, mozem ho vybanhuntit tym ze ho dam na forko a poviem, ze mi uraza clena rodiny pri tom to tak vobec byt nemusi :D

Re: urážky

#8
borko369 píše:
12 zář 2020 15:04
josef04 píše:
12 zář 2020 15:00
věděl to moc dobře + proč by nepsal někoho jinýho ?
Nvm, takze ked mi niekto do msg nadava na nejakeho clena z frakcie, mozem ho vybanhuntit tym ze ho dam na forko a poviem, ze mi uraza clena rodiny pri tom to tak vobec byt nemusi :D
chápu že třeba AT tohle vědět nemusí ale velká část serveru tohle ví moc dobře (napomáhá tomu to že kent byl půl roku ve frakci) a kdybych ho opravdu chtěl vybanhuntit tak bych to v msg ještě podporoval a ne po 2 věcech co napsal to házel na forum

Re: urážky

#9
Step brother I'm stuck...

Ale jinak se musím přiklonit na stranu josefa, že to není moc pěkné od Kenta, ale nepřikláněl bych se k trestu ale spíše k vysvětlení hráči členem AT, co je vhodné a co už ne, do msg psát...

Re: urážky

#10
josef04 píše:
12 zář 2020 15:12
chápu že třeba AT tohle vědět nemusí ale velká část serveru tohle ví moc dobře (napomáhá tomu to že kent byl půl roku ve frakci) a kdybych ho opravdu chtěl vybanhuntit tak bych to v msg ještě podporoval a ne po 2 věcech co napsal to házel na forum
Pokud napsal jen ty 2 věci, podle toho co tu píšeš, tak nevím jestli je to tak hrozné, že to muselo jít hned na forum. Nejdříve jsem si říkal, že ti třeba ještě něco psal před tím / potom, když si tak vyzdvihl urážení rodiny, ale toto mi připadne opravdu padlé na hlavu to řešit. Neříkám, že souhlasím s tím, co psal, ale nevím jaké řešení očekáváš. Napsat mu "nech si puberťácké kecy" můžeš i ty. Kdyby sis ho dal do ignoru a on by pokračoval s nějakýma narážkama v publicu, dejme tomu, ale u tohoto si opravdu ťukám na čelo.
cron