ukadení věcí z resky

#1
1) karelzabijak321
2) GhostLilly,Haseko či StormySK
3) někdy ráno či i někdy předtím
4) stalo se to že jsem si šel pro RK do dungenu ale když jsem se šel podívat nikde to nebylo tak jsem myslel že se to někde ztratilo ale potom se stalo něco uplně jiného stalo se že mi někdo z nich (nemůžu říct přesně kdo protože tydle lidi měl přístup do res nikdo jiný) ukradl zlato asi 4 staky skoro
5) nemám žádnej screen ale
Stormy ráno tam nebyl
Haseko byl skoro celou dobu se mnou
ale GhostLilly pořád byla u těch truhel co jsem tam měl
nemůžu říct kdo z nich protože jsem u toho nebyl ale pokud se něco stalo něco jak bug nebo něco tak doufám že se to vyřeší a pokud jste to nebyly vy tak se vám omlouvám

Re: ukadení věcí z resky

#2
karel321 píše:
26 zář 2020 18:57
1) karelzabijak321
2) GhostLilly,Haseko či StormySK
3) někdy ráno či i někdy předtím
4) stalo se to že jsem si šel pro RK do dungenu ale když jsem se šel podívat nikde to nebylo tak jsem myslel že se to někde ztratilo ale potom se stalo něco uplně jiného stalo se že mi někdo z nich (nemůžu říct přesně kdo protože tydle lidi měl přístup do res nikdo jiný) ukradl zlato asi 4 staky skoro
5) nemám žádnej screen ale
Stormy ráno tam nebyl
Haseko byl skoro celou dobu se mnou
ale GhostLilly pořád byla u těch truhel co jsem tam měl
nemůžu říct kdo z nich protože jsem u toho nebyl ale pokud se něco stalo něco jak bug nebo něco tak doufám že se to vyřeší a pokud jste to nebyly vy tak se vám omlouvám
dobré tak RK jsem omilem hodil Hasekovy když jsem něco stavěl takže jen goldy

Re: ukadení věcí z resky

#5
karel321 píše:
26 zář 2020 20:08
josef04 píše:
26 zář 2020 19:13
pokud tito hráči mají povolení si brát věci z tvé residence je to jen tvoje chyba a nikdo (ani AT) to řešit nemusí a na 99% ani nebude
ale hej mělo by se to řešit ne ???
za to že sis je pozval na svou residenci si můžeš sám a sám si zodpovídáš za ty věci, pokud by ti ty věci vzali aniž bys jim to povolil pak by se to řešilo ale pokud měli přístup do těch beden od tebe povolenej tak to nikdo řešit nebude (navíc 4 stacky zlata fakt nikdo z AT řešit nebude)

Re: ukadení věcí z resky

#8
Tyto případy, kdy někdo, někomu, něco odcizí z residence nejsme schopni řešit. Proto v tomto případě musí hráč převzít vlastní zodpovědnost. I kdybychom to chtěli řešit, tak nedokážeme 100% zjistit kdo, co, kdy a kde ...

Re: ukadení věcí z resky

#9
Ze všeho nejdřív se sám zeptej těch, co si myslíš že by to mohli vzít apd. Zjisti si nejdříve sám informace, to jsi měl udělat jako 1. a až pak nám tu říct co jsi zjistil a né abychom za tebe prověřovali všechny spolubydlící ... Projev i ty snahu :)

Re: ukadení věcí z resky

#10
Plejmen píše:
27 zář 2020 19:50
Ze všeho nejdřív se sám zeptej těch, co si myslíš že by to mohli vzít apd. Zjisti si nejdříve sám informace, to jsi měl udělat jako 1. a až pak nám tu říct co jsi zjistil a né abychom za tebe prověřovali všechny spolubydlící ... Projev i ty snahu :)
problem je ten že ten co tam už dlouho není což je GhostLilly tak tam není takže se jí nemůžu zeptat
cron