Krádež - rastorbeast

#1
Zdravím,
dnes se mě pokusil okrást hráč rastorbeast, poprosím AT o vyřešení, díky <3

[21:01:25] [Client thread/INFO]: [CHAT] [18] rastorbeast [G]: koupim kladivo ohnivy zvestovatel za 120k
[21:01:31] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> rastorbeast [G]] Prodám
[21:01:33] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> rastorbeast [G]] pojd res tp ntx
[21:01:36] [Client thread/INFO]: [CHAT] Ucet hrace rastorbeast [G]: $136,774
[21:02:07] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> rastorbeast [G]] moment
[21:02:13] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> rastorbeast [G]] musim ho najit... :D
[21:02:48] [Client thread/INFO]: [CHAT] Predmet Ohnivy zvestovatel byl vyhozen z inventare!
[21:02:59] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> rastorbeast [G]] No, dej :D
[21:03:03] [Client thread/INFO]: [CHAT] [rastorbeast [G] -> ja] j
[21:03:45] [Client thread/INFO]: [CHAT] [rastorbeast [G] -> ja] mas to?
[21:09:22] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> rastorbeast [G]] posli mi ty penize
[21:10:29] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> rastorbeast [G]] Dobre, davam to na forum jako pokus o kradez
A pak si mě hráč dal do ignoru.

Re: Krádež - rastorbeast

#3
NesTriX píše:
26 zář 2020 21:24
Zdravím,
dnes se mě pokusil okrást hráč rastorbeast, poprosím AT o vyřešení, díky <3

[21:01:25] [Client thread/INFO]: [CHAT] [18] rastorbeast [G]: koupim kladivo ohnivy zvestovatel za 120k
[21:01:31] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> rastorbeast [G]] Prodám
[21:01:33] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> rastorbeast [G]] pojd res tp ntx
[21:01:36] [Client thread/INFO]: [CHAT] Ucet hrace rastorbeast [G]: $136,774
[21:02:07] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> rastorbeast [G]] moment
[21:02:13] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> rastorbeast [G]] musim ho najit... :D
[21:02:48] [Client thread/INFO]: [CHAT] Predmet Ohnivy zvestovatel byl vyhozen z inventare!
[21:02:59] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> rastorbeast [G]] No, dej :D
[21:03:03] [Client thread/INFO]: [CHAT] [rastorbeast [G] -> ja] j
[21:03:45] [Client thread/INFO]: [CHAT] [rastorbeast [G] -> ja] mas to?
[21:09:22] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> rastorbeast [G]] posli mi ty penize
[21:10:29] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> rastorbeast [G]] Dobre, davam to na forum jako pokus o kradez
A pak si mě hráč dal do ignoru.
Imagine riskovat ban kuli zvěstovateli.

Re: Krádež - rastorbeast

#7
No jakoby jsme na rpg/pvp serveru a nečekal jsem, že se nesmí krást věci :( Dokonce jsem to ani v pravidlech nenašel, takže nechápu za co jail a proč jste mi ty věci vzali.. Trochu nedomyšlené, co myslíte? Tohle je neprávem :(

Re: Krádež - rastorbeast

#8
rastorbeast píše: No jakoby jsme na rpg/pvp serveru a nečekal jsem, že se nesmí krást věci :( Dokonce jsem to ani v pravidlech nenašel, takže nechápu za co jail a proč jste mi ty věci vzali.. Trochu nedomyšlené, co myslíte? Tohle je neprávem :(
Psal jsem ti, že pokud budeš spolupracovat dostaneš menší trest. Bohužel pro tebe jsi mě absolutně ignoroval, psal hromadu kravin o tom, že tě trestám pouze na základě rasy a další podobné blbosti. Pokud by to bylo opravdu jak říkáš a chtěl si pouze využívat této taktiky, v moment kdy jsem ti psal, že můžeš dostat ban bys nezačal vyprávět blbosti a snažil se napravit vše do pořádku.

Re: Krádež - rastorbeast

#9
rastorbeast píše:
26 zář 2020 22:14
No jakoby jsme na rpg/pvp serveru a nečekal jsem, že se nesmí krást věci :( Dokonce jsem to ani v pravidlech nenašel, takže nechápu za co jail a proč jste mi ty věci vzali.. Trochu nedomyšlené, co myslíte? Tohle je neprávem :(
To že něco není v pravidlech neznamená, že to můžeš dělat a jen vymaštěnej imbecil se na to může vymlouvat. Nedomyšlenej byl tak možná tvůj porod když tě máma rodila z lešení, zůstal oběšenej na pupeční šňůře a po přestřižení spadl z dvou pater dolů hlavou na chodník. Když chceš bejt opice a chovat se podle svýho a nevyužívat mozkovou kapacitu, tak se klidně tak chovej, ale až po tom co opustíš hranice civilizovanýho světa a dostaneš se Afriky, kde budeš mít kámoše na podobný mentální vyspělosti. Neprávem je tvoje existence, jsi absolutně nepodstatný zrnko písku v pískovišti a jediný na co čekáš je to, že tě vezme hovnivál na svojí kupu sraček co válí před sebou.

Re: Krádež - rastorbeast

#10
Cole, ale ty nerozumíš tomu, že si nám ty věci měl nechat, protože v pravidlech to není, hrajeme RPG/PVP server a jak to má pak tedy člověk vědět.. A jinak dal si mě do jailu i když jsem byl v klidu
cron