Re: Krádež - rastorbeast

#11
rastorbeast píše:
26 zář 2020 22:26
Cole, ale ty nerozumíš tomu, že si nám ty věci měl nechat, protože v pravidlech to není, hrajeme RPG/PVP server a jak to má pak tedy člověk vědět.. A jinak dal si mě do jailu i když jsem byl v klidu
Znovu opakuji, mohl jsi to sd mnou řešit když si měl dostatek času.

Do jailu jsem tě dal, protože jsi jaksi chtěl prodat všechny nakradene věci do oběhu a koupit za ně křídla. Pak by to dohledávání bylo mnohem složitější.

Re: Krádež - rastorbeast

#12
Jak jsem to s tebou mohl řešit???? Se sám podívej do logu psal si mi, že buď dosanu ban a nebo jim to jen vrátím a dostanu jenom warn, jenže tohle celý je bezdůvodně, nemůžu za to že jsou košťata... Reálně by do toho a-team neměl vůbec zasahovat, jestliže se tu nemůže krást má to být v pravidlech jinak s tím všichni počítají, jelikož to je RPG/PVP server...

Re: Krádež - rastorbeast

#14
rastorbeast píše: Jak jsem to s tebou mohl řešit???? Se sám podívej do logu psal si mi, že buď dosanu ban a nebo jim to jen vrátím a dostanu jenom warn, jenže tohle celý je bezdůvodně, nemůžu za to že jsou košťata... Reálně by do toho a-team neměl vůbec zasahovat, jestliže se tu nemůže krást má to být v pravidlech jinak s tím všichni počítají, jelikož to je RPG/PVP server...
Pixiiiik píše:
26 zář 2020 22:38
wtf a kde v pravidlech je zakazany si kupovat křídla ?
Skoro celý den jsme viděl chování vás obou v chatu. Chováte se jako malé děti a snažíte se obejít systém. Kdybych tam byl já, máte už oba dva ban. Vy můžete být rádi, že admin team není bohužel až tak přísný.

Re: Krádež - rastorbeast

#16
rastorbeast píše:
26 zář 2020 22:26
Cole, ale ty nerozumíš tomu, že si nám ty věci měl nechat, protože v pravidlech to není, hrajeme RPG/PVP server a jak to má pak tedy člověk vědět.. A jinak dal si mě do jailu i když jsem byl v klidu
Lásko, ty už ten server nehraješ, teď jenom čekáš na letenku na banánový ostrov. ;)
cron