bezdůvodné dávání jail

#1
takže se stalo toto začali klanové války a vyhrál to v R borko a hned co to začalo se stalo toto
8:01:02] [Client thread/INFO]: [CHAT] Skore: R 0 | G 0
[18:01:02] [Client thread/INFO]: [CHAT] Cas do konce: 58 minut
[18:01:02] [Client thread/INFO]: [CHAT] Cil: Znic nepratelske sochy a sve nepratele!
[18:01:02] [Client thread/INFO]: [CHAT] Vrhni se do boje a bojuj za svuj klan!
[18:01:02] [Client thread/INFO]: [CHAT] [odlagovac] Veci ze zeme zmizi za 60 sekund
[18:01:17] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Tip] Nevis kde nakoupit? Pomuze ti prikaz /res shop list . Majitele shopu se mohou registrovat do tohoto seznamu u clenu AT. Poplatek je 10,000$
[18:01:23] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Klan] Rebels karelzabijak321 : spawnuli se u� sochy ne
[18:01:25] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Klan] Rebels karelzabijak321 : ???
[18:01:30] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Klan] Rebels borko369 +: �klan vezeni karelzabijak321
[18:01:33] [Client thread/INFO]: [CHAT] [45]+DarkGods [$]Bionicsabre [R]: _col_
[18:01:33] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Klan] Rebels karelzabijak321 : ne
[18:01:34] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Klan] Rebels borko369 +: sakrapr�ce
[18:01:35] [Client thread/INFO]: [CHAT] [45]+DarkGods [$]Bionicsabre [R]: dobre zbozi
[18:01:36] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Zlata_truhla] Hrac kralik159159 otevrel Zlatou truhlu
[18:01:37] [Client thread/INFO]: [CHAT] [45]+DarkGods [$]Bionicsabre [R]: diky moc
[18:01:37] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Klan] Rebels karelzabijak321 : ne psl
[18:01:38] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Klan] Rebels karelzabijak321 : pls
[18:01:40] [Client thread/INFO]: [CHAT] [49]**AnocraLSD [Helper+]_col_ [Vl�dce] [R]: nz
[18:01:45] [Client thread/INFO]: [CHAT] Console te teleportoval k hraci spawn.
[18:01:45] [Client thread/INFO]: [CHAT] Vudce klanu rebels uveznil klanoveho valecnika karelzabijak321
[18:01:45] [Client thread/INFO]: [CHAT] Byl ti zakazan vstup na klanove valky tvym vudcem klanu
prosím o to aby nikdo nedával jail jen tak je to jen minuta od začátku a hned dostanu jail ani jedna smrt ani jeden vstup do války jakože abych bojoval a hned mi dají jail jen tak

Re: bezdůvodné dávání jail

#2
karel321 píše:
09 říj 2020 18:13
takže se stalo toto začali klanové války a vyhrál to v R borko a hned co to začalo se stalo toto
8:01:02] [Client thread/INFO]: [CHAT] Skore: R 0 | G 0
[18:01:02] [Client thread/INFO]: [CHAT] Cas do konce: 58 minut
[18:01:02] [Client thread/INFO]: [CHAT] Cil: Znic nepratelske sochy a sve nepratele!
[18:01:02] [Client thread/INFO]: [CHAT] Vrhni se do boje a bojuj za svuj klan!
[18:01:02] [Client thread/INFO]: [CHAT] [odlagovac] Veci ze zeme zmizi za 60 sekund
[18:01:17] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Tip] Nevis kde nakoupit? Pomuze ti prikaz /res shop list . Majitele shopu se mohou registrovat do tohoto seznamu u clenu AT. Poplatek je 10,000$
[18:01:23] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Klan] Rebels karelzabijak321 : spawnuli se u� sochy ne
[18:01:25] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Klan] Rebels karelzabijak321 : ???
[18:01:30] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Klan] Rebels borko369 +: �klan vezeni karelzabijak321
[18:01:33] [Client thread/INFO]: [CHAT] [45]+DarkGods [$]Bionicsabre [R]: _col_
[18:01:33] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Klan] Rebels karelzabijak321 : ne
[18:01:34] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Klan] Rebels borko369 +: sakrapr�ce
[18:01:35] [Client thread/INFO]: [CHAT] [45]+DarkGods [$]Bionicsabre [R]: dobre zbozi
[18:01:36] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Zlata_truhla] Hrac kralik159159 otevrel Zlatou truhlu
[18:01:37] [Client thread/INFO]: [CHAT] [45]+DarkGods [$]Bionicsabre [R]: diky moc
[18:01:37] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Klan] Rebels karelzabijak321 : ne psl
[18:01:38] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Klan] Rebels karelzabijak321 : pls
[18:01:40] [Client thread/INFO]: [CHAT] [49]**AnocraLSD [Helper+]_col_ [Vl�dce] [R]: nz
[18:01:45] [Client thread/INFO]: [CHAT] Console te teleportoval k hraci spawn.
[18:01:45] [Client thread/INFO]: [CHAT] Vudce klanu rebels uveznil klanoveho valecnika karelzabijak321
[18:01:45] [Client thread/INFO]: [CHAT] Byl ti zakazan vstup na klanove valky tvym vudcem klanu
prosím o to aby nikdo nedával jail jen tak je to jen minuta od začátku a hned dostanu jail ani jedna smrt ani jeden vstup do války jakože abych bojoval a hned mi dají jail jen tak
Prevence především. Možná chtěli jenom vyhrát nebo těžko říct. :D

Re: bezdůvodné dávání jail

#3
Kdy si prostě uvědomíte, že CW nemají být o tom, dávat někomu 4 důvody k tomu, proč mu byl udělen jail, jaký má mít skóre, co má a nemá zabíjet, apod. Prostě jsi jenom pěšák a ten bude poslouchat rozkazy. Pokud se Ti rozkazy nelíbí, máš 3 krásné možnosti:

1. Nechoď na CW a měj krásný život.
2. Přejdi do druhého klanu a doufej, že to tam bude jinak (což při Tvém aktuálním stavu nebude).
3. Přestaň předvádět ty *ehm ehm*, který děláš a píšeš v chatu, na fóru, apod. a začni sám na sobě trochu pracovat, třeba i proto, aby ses někdy posunul z pozice pěšáka.

Re: bezdůvodné dávání jail

#6
ArkenThas píše:
09 říj 2020 23:17
Kdy si prostě uvědomíte, že CW nemají být o tom, dávat někomu 4 důvody k tomu, proč mu byl udělen jail, jaký má mít skóre, co má a nemá zabíjet, apod. Prostě jsi jenom pěšák a ten bude poslouchat rozkazy. Pokud se Ti rozkazy nelíbí, máš 3 krásné možnosti:

1. Nechoď na CW a měj krásný život.
2. Přejdi do druhého klanu a doufej, že to tam bude jinak (což při Tvém aktuálním stavu nebude).
3. Přestaň předvádět ty *ehm ehm*, který děláš a píšeš v chatu, na fóru, apod. a začni sám na sobě trochu pracovat, třeba i proto, aby ses někdy posunul z pozice pěšáka.
ale hej neznamenáto že musím mít bezduvodně jail něco jako kdyby jsi dostal ban tím že by tě epes nebo někdo z AT neměl rád chápeš ne prostě mě se toto chování nelíbí kdyby to bylo něco jakože umřel jsem asi 150x tak s tím budu souhlasit ale pokud neumřu a ani jsem tam nevstoupil tak to potom znamená jako zneužívání práv chápeš ne???

Re: bezdůvodné dávání jail

#7
Je zcela naprosto pochopitelné že Karlovi chcete dát jail protože je malý level a dělá různé výlevy v chatu. Na druhou stranu. Já jsem v tu chvíli byl s Karlem v hovoru a myslím že když je skóre 0:0 a on nijak neprojevil neposlouchání svého velitele tak není důvod ho dávat do klanového vězení.

Představte si že by jste tento level 27 byli Vy a hned by Vás z ničeho nic hodil někdo do jailu. Asi by to nebylo moc příjemné že? Tento hráč si chtěl pouze zahrát. Klanovky se nemusí nutně vyhrávat...

Re: bezdůvodné dávání jail

#8
Matykralik píše:
10 říj 2020 07:58
Je zcela naprosto pochopitelné že Karlovi chcete dát jail protože je malý level a dělá různé výlevy v chatu. Na druhou stranu. Já jsem v tu chvíli byl s Karlem v hovoru a myslím že když je skóre 0:0 a on nijak neprojevil neposlouchání svého velitele tak není důvod ho dávat do klanového vězení.

Představte si že by jste tento level 27 byli Vy a hned by Vás z ničeho nic hodil někdo do jailu. Asi by to nebylo moc příjemné že? Tento hráč si chtěl pouze zahrát. Klanovky se nemusí nutně vyhrávat...
Vrána k vráně...

Re: bezdůvodné dávání jail

#9
Matykralik píše:
10 říj 2020 07:58
Je zcela naprosto pochopitelné že Karlovi chcete dát jail protože je malý level a dělá různé výlevy v chatu. Na druhou stranu. Já jsem v tu chvíli byl s Karlem v hovoru a myslím že když je skóre 0:0 a on nijak neprojevil neposlouchání svého velitele tak není důvod ho dávat do klanového vězení.

Představte si že by jste tento level 27 byli Vy a hned by Vás z ničeho nic hodil někdo do jailu. Asi by to nebylo moc příjemné že? Tento hráč si chtěl pouze zahrát. Klanovky se nemusí nutně vyhrávat...
já bych to nedokázal říct líp a máš pravdu takto jsme to myslel a pokud to nikdo po mě nepřečetl nebo nepochopil tak maty to vysvětlil nejlépe

Re: bezdůvodné dávání jail

#10
Matykralik píše:
10 říj 2020 07:58
Je zcela naprosto pochopitelné že Karlovi chcete dát jail protože je malý level a dělá různé výlevy v chatu. Na druhou stranu. Já jsem v tu chvíli byl s Karlem v hovoru a myslím že když je skóre 0:0 a on nijak neprojevil neposlouchání svého velitele tak není důvod ho dávat do klanového vězení.

Představte si že by jste tento level 27 byli Vy a hned by Vás z ničeho nic hodil někdo do jailu. Asi by to nebylo moc příjemné že? Tento hráč si chtěl pouze zahrát. Klanovky se nemusí nutně vyhrávat...
Důvod proč se na klanovky chodí, je právě ta výhra. To není o tom "jít si zabojovat", to můžeš na /warp pvp nebo v chimere, ale o to "vyhrát". Karla všichni známe - tohle byla akorát prevence před jasným nafeeděním. Čemu by nám pomohlo kdyby měl 0/1?
karel321 píše:
Matykralik píše:
10 říj 2020 07:58
Je zcela naprosto pochopitelné že Karlovi chcete dát jail protože je malý level a dělá různé výlevy v chatu. Na druhou stranu. Já jsem v tu chvíli byl s Karlem v hovoru a myslím že když je skóre 0:0 a on nijak neprojevil neposlouchání svého velitele tak není důvod ho dávat do klanového vězení.

Představte si že by jste tento level 27 byli Vy a hned by Vás z ničeho nic hodil někdo do jailu. Asi by to nebylo moc příjemné že? Tento hráč si chtěl pouze zahrát. Klanovky se nemusí nutně vyhrávat...
já bych to nedokázal říct líp a máš pravdu takto jsme to myslel a pokud to nikdo po mě nepřečetl nebo nepochopil tak maty to vysvětlil nejlépe
Máš pravdu, nedokázal. Ty jsi tak nehorázně hloupej, že nedokážeš dát dohromady jedinou rozumnou větu a každý den tu spamuješ fórum. Jsem docela udiven, že ještě nemáš mute a AT s tím nic nedělá.
cron