Re: zrušení frakce

#11
Matykralik píše:
13 říj 2020 20:49
Maximálně ti dlužím těch 19k. Žádných 30k ti nedlužím. Jinak čistě tvá chyba. Já bych ti toho vůdce vrátil kdyby jsi mi nezačal vyhrožovat ;)
to byl brácha ne já já ti řekl 3 možnosti
1) nechat si to a mít se mnou problem
2) nechat se scamnou od arkana (což se stalo)
3) vrátit mi to
takže v touto dobou jsi vládl frakci ty a né já takže to je tvuj problem a pro všechny z vás si myslím že jakože mě je 15 s tím že hej udělal jsme kraviny a hodně ale s tím že AT řeší hodně problemu tak i bugy něco jako je toto ale s tím že toto je taky problem na základě bugu třeba honza ten prostě že hej byl v poho uplně s tím že prostě byl v poho ale že tady maty jemu je 12 (to mi říkal) tak jakože choval se dospěle ale jako ted se choval jako malej
takže potřebuju 1 věc a to vrátit čas s tím že se všechno se vrátí a nemusí se nic jiného řešit ohledně tohodle dívejte vám by to taky vadilo kdyby jste ted ztratily frakce takže by se stalo že všechny frakce byly this takže by jste museli začínat odznova to by vám vadilo že takže mě to ted taky vadí

Re: zrušení frakce

#12
TheDarkLord173 píše:
13 říj 2020 20:50
Matykralik píše:
13 říj 2020 20:49
Maximálně ti dlužím těch 19k. Žádných 30k ti nedlužím. Jinak čistě tvá chyba. Já bych ti toho vůdce vrátil kdyby jsi mi nezačal vyhrožovat ;)
Nedlužíš mu nic, poprosím o lock někoho z AT...
ale jo dluží dal jsme mu 19k a za to si koupil to stříbrné legendární kladivo za 200k takže ano dluží
+ chci toto vyřešit jakože vy jste nikdy chybu neudělali z chyb se má učit a já se z nich poučil jako to že jsem vypil krev a co poučil jsem se a naučil se i něco nového ale s tím že vy jste taky neuděli chybu ted se zamyslete co jste mi uděli jen tak nebo i někomu jiného a udělali chybu které vás ted musí mrzet

Re: zrušení frakce

#14
karel321 píše:
13 říj 2020 20:56
TheDarkLord173 píše:
13 říj 2020 20:50
Matykralik píše:
13 říj 2020 20:49
Maximálně ti dlužím těch 19k. Žádných 30k ti nedlužím. Jinak čistě tvá chyba. Já bych ti toho vůdce vrátil kdyby jsi mi nezačal vyhrožovat ;)
Nedlužíš mu nic, poprosím o lock někoho z AT...
ale jo dluží dal jsme mu 19k a za to si koupil to stříbrné legendární kladivo za 200k takže ano dluží
+ chci toto vyřešit jakože vy jste nikdy chybu neudělali z chyb se má učit a já se z nich poučil jako to že jsem vypil krev a co poučil jsem se a naučil se i něco nového ale s tím že vy jste taky neuděli chybu ted se zamyslete co jste mi uděli jen tak nebo i někomu jiného a udělali chybu které vás ted musí mrzet
Smlouva, logy?

Re: zrušení frakce

#16
TheDarkLord173 píše:
13 říj 2020 21:01
karel321 píše:
13 říj 2020 20:56
TheDarkLord173 píše:
13 říj 2020 20:50


Nedlužíš mu nic, poprosím o lock někoho z AT...
ale jo dluží dal jsme mu 19k a za to si koupil to stříbrné legendární kladivo za 200k takže ano dluží
+ chci toto vyřešit jakože vy jste nikdy chybu neudělali z chyb se má učit a já se z nich poučil jako to že jsem vypil krev a co poučil jsem se a naučil se i něco nového ale s tím že vy jste taky neuděli chybu ted se zamyslete co jste mi uděli jen tak nebo i někomu jiného a udělali chybu které vás ted musí mrzet
Smlouva, logy?
Nic takového nemá.. Řešilo se to tenkrát v talku zda si dobře pamatuji

Re: zrušení frakce

#17
Matykralik píše:
13 říj 2020 21:09
TheDarkLord173 píše:
13 říj 2020 21:01
karel321 píše:
13 říj 2020 20:56


ale jo dluží dal jsme mu 19k a za to si koupil to stříbrné legendární kladivo za 200k takže ano dluží
+ chci toto vyřešit jakože vy jste nikdy chybu neudělali z chyb se má učit a já se z nich poučil jako to že jsem vypil krev a co poučil jsem se a naučil se i něco nového ale s tím že vy jste taky neuděli chybu ted se zamyslete co jste mi uděli jen tak nebo i někomu jiného a udělali chybu které vás ted musí mrzet
Smlouva, logy?
Nic takového nemá.. Řešilo se to tenkrát v talku zda si dobře pamatuji
Takže zde bych to ukončil...

Re: zrušení frakce

#18
Líto není velice nýbrž mi bych chtěl já zrušit ne frakci tvojí teda Arkenovu scam Matykralik.....

A teď srozumitelně:

Obrázek

karel321 píše:
13 říj 2020 20:56
chci toto vyřešit jakože vy jste nikdy chybu neudělali z chyb se má učit a já se z nich poučil
z chyb se má učit a já se z nich poučil
Na to, že ti je 15 let:
1) Číst s porozuměním ses nenaučil
2) Napsat větu jednoduchou ses nenaučil.


Někdy jsou tvé příspěvky pro odlehlčení, budiž,.... Ale opravdu mám na práci jinačí věci, než tyhlety šaškárny. Problém v řešení věcí s tebou spočívá hlavně v tom, že s tebou věci řešit nejdou.

1) Příkaz /f promote hráče promotuje v rámci "hierarchie" frakce, od rektura(-), přes člena (+), důstojníka(*) a leadera (**)
2) Jak vyplývá z bodu 1), nejednalo se o situaci vzniklou bugem
3) Čas se rozhodně vracet nebude
4) AdminTeam nebude obnovovat stav tvé frakce

Doporučuji:
1) Existuje několik zdrojů, které popisují mechaniky na serveru (https://www.epesuj.cz/wiki/index.php/Fr ... enov.C3.A9)
2) Pokud i nadále nebudeš respektovat pravidla pro vkládání příspěvků do jednotlivých sekcí, bude ti omezen přístup k tomuto komunikačnímu kanálu.
3) Než něco vypustíš ven, dej to přečíst bráchovi a zeptej se ho, jestli tomu rozumí.
4) Pokud ti někdo dluží herní měnu, postupuj dle obrázku výše.
cron