Re: Helper+ buguje? **emotivní**

#21
TheDarkLord173 píše:
18 říj 2020 14:58
ArkenThas píše:
18 říj 2020 12:42
No, takže teď už tu na sebe klasicky jen házíte špínu, že ten a ten buguje a ten a ten používá bugnuté zbraně. Hráči z Anocry našli nějaký bug, ten nahlásili, ale díky němu měli Ama, kterou by jinak zřejmě neměli.
Ale než to rozebírat to slovo zřejmě a hádat se další 3 stránky o %, jsem za názor, co jsem už včera říkal u amongu:

Včerejší amarante smazat. Vymazat všechny dropy, které z ní včera padly a tu ama prostě nerešit dál.
Jojo, souhlasím.

Re: Helper+ buguje? **emotivní**

#22
Pavlitko píše:
18 říj 2020 22:06
TheDarkLord173 píše:
18 říj 2020 14:58
ArkenThas píše:
18 říj 2020 12:42
No, takže teď už tu na sebe klasicky jen házíte špínu, že ten a ten buguje a ten a ten používá bugnuté zbraně. Hráči z Anocry našli nějaký bug, ten nahlásili, ale díky němu měli Ama, kterou by jinak zřejmě neměli.
Ale než to rozebírat to slovo zřejmě a hádat se další 3 stránky o %, jsem za názor, co jsem už včera říkal u amongu:

Včerejší amarante smazat. Vymazat všechny dropy, které z ní včera padly a tu ama prostě nerešit dál.
Jojo, souhlasím.
+1

Re: Helper+ buguje? **emotivní**

#23
Problém se "spawnovací" torchkou byl velmi rychle opraven. V tomto případě jsme se rozhodli pro smazání dropu ač v minulosti jsme podobné kauzy takovým způsobem nepostihovali. V budoucnu u podobných využití chyby, budeme postupovat stejně.
cron