Helper+ buguje? **emotivní**

#1
Zdravím, dneska sme ako frakcia DarkGods išli WB Amarante, kde nebol nikto z enemy frakcií, takže sme zabili Vampíra, ktorý otvára bránu k WB v cca 19:27(respawn má 7m), což mi malo zaručiť asi 3+ minuty času free hitovania bossa, kde sa nemal nachádzať nikto z enemy frakcie, čiže som si to mohol hitovať sám s +4 dmgmi a nedostával by som dmg aj od hráčov, ale iba od WB takže by som ušetril aj veľký počet heal potionov, než by sa tam enemy frakcia dostala. - Free hitovať Amarante 3 minuty s +4 dmg krídlami a nicitelkou znamená vyše 20% free dmgu, ani by som nemusel používať /back, čož je tiež niekoľko tisíciek dmgu. (Tie čísla dávam minimálne v skutočnosti by som ten top dmg mal o viac %)

Poďme k tomu hlavnému.. Takže vyvolali sme toho vampa, mysleli sme si že to je free, lenže prišla zrada a Helper+ col vyvolal toho Vampíra cca v 19:29 čo je nejak cca minuta po tom čo sme ho vyvolali my, keď cooldown na vyvolanie mal byť ešte 6 minut, takže sme prišli o minimálne 20% free dmgu, co mi v pohode stačilo k tomu, aby som mal top dmg..

Týmto nepožadujem nejaký trest pre cola, keďže to z časti nie je jeho chyba, ide mi iba o drop z tohto WB.

Ďakujem.

Tabuľka top dmgu:
[19:43:01] [Client thread/INFO]: [CHAT] --------------------
[19:43:01] [Client thread/INFO]: [CHAT] >>>>>> Kralovna Amarante <<<<<<
[19:43:01] [Client thread/INFO]: [CHAT] -------------------
[19:43:01] [Client thread/INFO]: [CHAT] 1. col: 46.51 %
[19:43:01] [Client thread/INFO]: [CHAT] 2. borko369: 38.24 %
[19:43:01] [Client thread/INFO]: [CHAT] 3. czechminercz: 4.96 %
[19:43:01] [Client thread/INFO]: [CHAT] Boss byl porazen
[19:43:01] [Client thread/INFO]: [CHAT] -----17.10.2020, 19:42------

Re: Helper+ buguje? **emotivní**

#2
Jistě, budeme všichni věřit že ti nejde o trest pro cola ;)

Co se "bugu" týče. Nejspíše protože se posouvala páčka, byl špatně nastavený aktivátor. Jeden byl na páčce, druhý na torchce. Nyní je to již opraveno.
Tuším že včera, možná predevčírem se však stala podobná věc (nikdo nevěděl čím to je způsobeno). Podařilo se spawnout více strážců. Ovšem problém nastává v tom, že jsem přišel do roomky s invisem a spawnul jsem strážce pomocí páčky. Ale jeden strážce byl již spawnut a to právě SoulButterem který ho tedy musel spawnout pomocí torchky a tedy o tom věděl! Za mě jsem si z toho vyvodil to, že jste o tom veděli a chtěli jste strážce využít jako takovou pojistku (toho přes torchku) kdybychom třeba backnuli a zabili vás.

Re: Helper+ buguje? **emotivní**

#3
CzechMinerCZ píše:
17 říj 2020 22:57
Jistě, budeme všichni věřit že ti nejde o trest pro cola ;)

Co se "bugu" týče. Nejspíše protože se posouvala páčka, byl špatně nastavený aktivátor. Jeden byl na páčce, druhý na torchce. Nyní je to již opraveno.
Tuším že včera, možná predevčírem se však stala podobná věc (nikdo nevěděl čím to je způsobeno). Podařilo se spawnout více strážců. Ovšem problém nastává v tom, že jsem přišel do roomky s invisem a spawnul jsem strážce pomocí páčky. Ale jeden strážce byl již spawnut a to právě SoulButterem který ho tedy musel spawnout pomocí torchky a tedy o tom věděl! Za mě jsem si z toho vyvodil to, že jste o tom veděli a chtěli jste strážce využít jako takovou pojistku (toho přes torchku) kdybychom třeba backnuli a zabili vás.
To cos vyblil? Takhle zamlouvat to, že jste obešli nějaký systém... Záměrně jste dneska nešli přes toho normálního vampa a spawnuli si až toho 2. co neměl byt, abychom si mysleli, že tam nejdete, protože normálně by jste se tam dostali, když bychom měli už topku... A dneska jste o tom věděli moc dobře...

Re: Helper+ buguje? **emotivní**

#4
CzechMinerCZ píše:
17 říj 2020 22:57
Jistě, budeme všichni věřit že ti nejde o trest pro cola ;)
To uz je tvoja chyba ze mi to nechces verit, anyway absolutne ma nezaujíma co mi ty veris a co nie.
CzechMinerCZ píše:
17 říj 2020 22:57
Co se "bugu" týče. Nejspíše protože se posouvala páčka, byl špatně nastavený aktivátor. Jeden byl na páčce, druhý na torchce. Nyní je to již opraveno.
Tuším že včera, možná predevčírem se však stala podobná věc (nikdo nevěděl čím to je způsobeno). Podařilo se spawnout více strážců. Ovšem problém nastává v tom, že jsem přišel do roomky s invisem a spawnul jsem strážce pomocí páčky. Ale jeden strážce byl již spawnut a to právě SoulButterem který ho tedy musel spawnout pomocí torchky a tedy o tom věděl! Za mě jsem si z toho vyvodil to, že jste o tom veděli a chtěli jste strážce využít jako takovou pojistku (toho přes torchku) kdybychom třeba backnuli a zabili vás.
Jo, vsak pisem ze to nie je uplne vasa chyba, ale ked napalm klikal na packu a videl, ze tam ten cd je. Preco ste neisli na ine WB, ale prisiel tam col a spawnul to cez tu torchku? :D Jak pisem, ten top dmg mal byt úplne s prehladom môj, pretoze ked sme vas uz videli tak sme dokazali callnut clenov frakcie aby prerotovala z inych WB, a nez by ste vy cakali do 19:34 na vampa ja by som mal velku cast top dmgu a prisli by tam minimalne 3 nasi silnejsi hraci. To, ze si si ty myslel ze my sme to chceli pouzit ako pojistku, ked sme nikto nevedeli ze tam nieco take funguje a vieme ze ste zomierali pod stromom u VGV.

Re: Helper+ buguje? **emotivní**

#5
Možná bych to zde zatrhnul, než se zase bude hádat jedna strana s druhou a dokazovat si kdo je lepší, řešíte zde bug? Nebo se snažíte na jednu či druhou stranu naházet co nejvíc špíny? @wings @miner

Re: Helper+ buguje? **emotivní**

#6
TheDarkLord173 píše:
17 říj 2020 23:05
Možná bych to zde zatrhnul, než se zase bude hádat jedna strana s druhou a dokazovat si kdo je lepší, řešíte zde bug? Nebo se snažíte na jednu či druhou stranu naházet co nejvíc špíny? @wings @miner
Bug už je dávno vyřešenej a opravenej.


K Borisovi:
Co ti k tomu mám říct, napalm je retard. Měl hlídat, dosral to a původně jsme chtěli rotovat na articuse. Přišel col, klikl prý na páčku a spawnul novýho. A ano, přišlo nám to divný a hned jsme začali řešit jak je to možné. To že je to torchkou jsme se dozvěděli asi v půlce amarante.

Re: Helper+ buguje? **emotivní**

#7
CzechMinerCZ píše:
17 říj 2020 23:21
K Borisovi:
Co ti k tomu mám říct, napalm je retard. Měl hlídat, dosral to a původně jsme chtěli rotovat na articuse. Přišel col, klikl prý na páčku a spawnul novýho. A ano, přišlo nám to divný a hned jsme začali řešit jak je to možné. To že je to torchkou jsme se dozvěděli asi v půlce amarante.
Nvm, aj tak si stále budem stáť za tým že ten drop som proste mal mať ja, chapem ze vy asi budete chciet aby sa to vymazalo, kedze komplexy asi bo co xd
- btw dohodím tu nejaké logy
[19:26:51] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Aktivator] Strazce brany se objevil, aby ti zabranil ve vstupu
[19:27:25] [Client thread/INFO]: [CHAT] Vampiri strazce Brana k Amarante se na malou chvilku otevira
[19:28:35] [Client thread/INFO]: [CHAT] Saved screenshot as 2020-10-17_19.28.35.png
[19:28:35] [Client thread/INFO]: [CHAT] [47]*Hlidka [$]tomator [R]: vsak jsme to ted spawnovali
[19:28:37] [Client thread/INFO]: [CHAT] [47]*Hlidka [$]tomator [R]: toho vampa
[19:28:41] [Client thread/INFO]: [CHAT] [46]*AnocraLSD [$]CzechMinerCZ [R]: co lžeš
[19:28:43] [Client thread/INFO]: [CHAT] [45]*DarkGods [$]EmberIsolte [R]: prosím
[19:28:53] [Client thread/INFO]: [CHAT] Vampiri strazce Brana k Amarante se na malou chvilku otevira

Re: Helper+ buguje? **emotivní**

#10
BE5T_Spuny píše:
17 říj 2020 23:50
Už včera jste tam vy bugovali toho strážce, nevidím důvod to řešit. Taky jste to mohli nahlásit.
Nikto o tom nevedel, urcite by sme to nahlasili, keby o tom vieme vyvolali by sme aj toho druheho vampa aby sme to mali secured. A aj keby sme o tom vedeli, nebolo to nic co zmenilo priebeh toho WBcka, nemal to hrac SoulButter tak ci tak o dost %. Keby to bolo tak, ze kvoli zneuziti toho bugu ste toho WB nemali, bol by som za to, aby vam ten drop vratil.
cron