Re: Nesouhlas s trestem

#11
Vyjádřím se takhle, trestat za “woof woof” je za mě totální ptákovina, ale budiž. Chování DG a Hlídky bylo na dnešních Wb podobné jako v dnech předchozích přehnané, akorát s tím, že by tam padaly nadávky a urážky, tady padalo “woof woof”...

Ale na druhou stranu, když se podívám na to, jak se omg14 v některých případem do hádek zapojuje ve snaze obhájit svou frakci a následně trestá z větší části enemy strany, tak mi to přijde dosti ubohé ale Who cares?.

IDK, IDC chováte se jako opice všichni jedni banány hází, druzí je chytají a obratem vrací nazpět...

Re: Nesouhlas s trestem

#12
Když mi dnes zabil hráč Yayboi(člen Anocry) v SafeZone koně, žádal jsem od Helperů trest, bohužel se na mě oba vykašlali a po 5 minutách mi omg14 napsal, že tohle trestat nebude, protože by za den bylo těch trestů 5.
Takže tě tímto omg14 prosím, buď trestej pořádně a nebo vůbec, děkuji.

Re: Nesouhlas s trestem

#13
Miner by si mal zistiť co je provokácia a co je to pošťuchovanie v rámci zdravého rozumu, viď XD
Tam to čo písali omgovi, jakože "ez" "slabko" "mega low" "díky za wb" si denne píšu hráči treba 400x a myslím si, že to nie je tak strašné aby sa to muselo trestať veď keď v tej hre bojujeme proti sebe niekoľko rokov tak si nebudeme písať do chatu jak sa máme radi

Re: Nesouhlas s trestem

#14
Thoudead píše:
21 říj 2020 22:13
Když mi dnes zabil hráč Yayboi(člen Anocry) v SafeZone koně, žádal jsem od Helperů trest, bohužel se na mě oba vykašlali a po 5 minutách mi omg14 napsal, že tohle trestat nebude, protože by za den bylo těch trestů 5.
Takže tě tímto omg14 prosím, buď trestej pořádně a nebo vůbec, děkuji.
Tady si dovolím opravit omga. Tich trestů by nebylo 5 ale 50. Denně mi to dělá i DG. Zabijení koní v safezoně je věc která je na denním pořádku a netrestá se za ni tak tu zas nevymýšlej. Jestli chceš aby nešlo koně zabíjet v safezonách což jít nemá podej o tom návrh děkuji.

Re: Nesouhlas s trestem

#15
Thoudead píše:
21 říj 2020 22:13
Když mi dnes zabil hráč Yayboi(člen Anocry) v SafeZone koně, žádal jsem od Helperů trest, bohužel se na mě oba vykašlali a po 5 minutách mi omg14 napsal, že tohle trestat nebude, protože by za den bylo těch trestů 5.
Takže tě tímto omg14 prosím, buď trestej pořádně a nebo vůbec, děkuji.
Jestli jsi žádal trest stylem, co jsem viděl, tzn. napsal jsi do chatu, tak si mají vyčarovat věšteckou kouli, aby jak ten malíř co namalovat ty obrazy o siréně viděli na jiná místa v minulosti?

Re: Nesouhlas s trestem

#16
Jednoduše souhlasím s trestem. Helpeři mají trest jak uznají za vhodné a varování v podobě kicku hráč dostal. Být tu Kae tak jsi na tom ještě hůř jen za to že si stěžuješ na forku.

Re: Nesouhlas s trestem

#17
CzechMinerCZ píše:
21 říj 2020 21:29
Fufen píše:
21 říj 2020 21:15
Nemám teď moc času, takže zrychleně.
Omča jednal v zápalu vzteku, protože neunesl vyžrání démona, jednal s horkou hlavou a taky to tak vypadalo jako u thoudeadového kicku, který přišel z ničeho nic. Trest je přepal a to hlavně tím záznamem, trest dle mého je ale celkově až moc.
Jak jsem psal ve zpětné vazbě pro helpery, omča je dlouhodobé provokativní helper, rád se přidá k pošklebování hráčům např. po vyhrání wb nebo když sundali nesovi vládce, ale také v x různých dalších případech, lehce to je i vidět zde. Jeho znalost pravidel není kde jaká a proto mi vyhrožoval, že mě rupne v pekle když bych afkoval, screeny mohu dodat.
Omča není dle mě vhodný na post helpera kvůli jeho jednostrannosti, dlouhodobému provokativnímu chování, neznalosti pravidel a neovládání emocí.
Díky, EmberIsolte.
Emoce ovládal v klidu. Byl jsem s ním na dc, byl naprosto v pořádku.
Provokace přišla z vaší strany, kdy jste se mu smáli že nemá démona, odvětil že to bylo 1v2. Zde jste to vyprovokovali vy
Poté jste začali svoje blitky v chatu - nevhodný chování, provokace (bohužel pro vás, s WB to nemá nic společnýho)
Jeho znalost pravidel není kde jaká a proto mi vyhrožoval, že mě rupne v pekle když bych afkoval, screeny mohu dodat. Bohužel to není trestné, nic proti pravidlům. Nemáš afkovat v pvp. Logicky.
Pravidla zná poměrně dobře. To co každý den předvádíte v chatu je už k smíchu.

A zrovna včera jsem si psal s epesem o tom, jak helpeři netrestají, jak ani nemohou trestat. O tom co předvádíte v chatu, neustále provokujete a urážíte druhé. Víceméně mi také říkal, že pokud vás takhle budou trestat, nakonec skončí na foru a budou z toho mít problémy, protože na ně budou hráči tlačit. A vida, ona je to pravda.
Vědomě, úmyslně porušíte pravidla, provokujete a chováte se nevhodně, a nakonec si jdete ještě stěžovat. K helperům nemáte žádnej respekt, žádnou úctu. Kéžby tu byl někdo jako kaemon a nakopal vás do prdele.
Prirozeny respekt je vec, kterou nedokaze ziskat clovek co je za a) nevyrazny, b) introvert a nebo dlouhodoby terc natlaku ze strany epes komunity.. vicemene nevidim aktualne helpera co by respekt mel(u velkeho poctu lidi ho ma jen col) a ono ho taky v tomhle ohledu ziskat je pro lidi co maji aktualne helper rank tezke. Kazdy tady breci(vcetne me), kdyz dostane trest a taha to vsude mozne. Nikdo k nikomu autoritu nema a mit jeste dlouho nebude na serveru se nadavalo a netrestalo moc dlouho dobu a jen tak se to ze dne na den do normalnu nehodi. Dobry helper neni nevyrazny nekonfliktni hrac co semtam napise do chatu - dobry helper je aktivni, kazdodenne hrajici, za dob hrace i obcas provokujici, extrovertni jedinec co nema problem s argumentaci na urovni a take by mel ukazovat aktivitu na foru. Dle meho nazoru je cele vybirani helperu mimo misu a myslim, ze vetsina komunity bude souhlasit.. nechci urazet AT a je to jejich server a take jejich volba koho si tam poslou, ale ArkenThas nebo Ember by byla minimalne lepsi volba nez Vector - Lidi co provokuji a maji neco v hlave vi nejlepe co na takove lidi plati a taky pokud maji spetku rozumu tak se s helper rankem zacnou chovat adekvatne (precejen kdyz nejsi helper proc si nestouchnout do nejakeho hrace?).

Kazdopadne dle meho nazoru se o provokaci jednalo, vemte rozum do hrsti neco ve stylu trestej si "pejsku woof woof" je krasna nazorna ukazka, sice byl trest mozna "v zapalu agrese" vuci Coolovi, ale byl opravneny a jsem rad, ze omg zacal trestat x).
Naposledy upravil(a) TheDarkness dne 21 říj 2020 23:46, celkem upraveno 1 x.

Re: Nesouhlas s trestem

#19
Klimki_ píše:
21 říj 2020 23:21
Thoudead píše:
21 říj 2020 22:13
Když mi dnes zabil hráč Yayboi(člen Anocry) v SafeZone koně, žádal jsem od Helperů trest, bohužel se na mě oba vykašlali a po 5 minutách mi omg14 napsal, že tohle trestat nebude, protože by za den bylo těch trestů 5.
Takže tě tímto omg14 prosím, buď trestej pořádně a nebo vůbec, děkuji.
Jestli jsi žádal trest stylem, co jsem viděl, tzn. napsal jsi do chatu, tak si mají vyčarovat věšteckou kouli, aby jak ten malíř co namalovat ty obrazy o siréně viděli na jiná místa v minulosti?
omg14 stál hned vedle a Yayboi se přiznal, děkuji.

Re: Nesouhlas s trestem

#20
TheDarkness píše: Dobry helper neni nevyrazny nekonfliktni hrac co semtam napise do chatu - dobry helper je aktivni, kazdodenne hrajici, za dob hrace i obcas provokujici, extrovertni jedinec co nema problem s argumentaci na urovni a take by mel ukazovat aktivitu na foru.
Právě jsem se dozvěděl, že jsem nebyl dobrý helper :'(

Co se situace týká, idk, já říkávám, že není třeba trestat každou volovinu v chatu, co se během zápalu v pvp napíše, ale pokud ti omg řekl, že toho máš nechat a ty si pokračoval, tak nevidím důvod s trestem nesouhlasit. Já kdybych ti napsal ať toho necháš a ty mi napíšeš nějakou chujovinu, tak bych ti taky dal mute :D
cron