Re: Stížnost na helpera W4TER

#11
W4TER píše:
26 lis 2020 18:51
Omylem jsem klikl 2x na páčku, takže to aktivovalo 2x modrou barvu po sobě. Všichni jste jste běželi, nikdo jste na modré barvě ani nestáli. Kdyby jste na ní alespoň stáli a poté spadli, dostali byste odměnu. Taky jsem zmiňoval, že je odměna pouze pro prvního. Bral jsem event za uzavřený proto jsem odešel.
Jakoby ty barvy to tam ani neukázalo tak neviem o com melies :D proste sme iba spadli dolu a ty si zmizol zo serveru

Re: Stížnost na helpera W4TER

#12
MarekD píše:
26 lis 2020 18:24
CzechMinerCZ píše:
26 lis 2020 18:22
Takže z dobré vůle uspořádal event a vy ho nahlásíte na forum? :D
z dobré vůle ne, donutil jsem ho
Tohle si odpusť, přece jen to není jeho povinnost a mohl si vybrat zda ho uspořádá nebo neuspořádá.

Tak to je fajnovej cirkus… Helper ze své vůle uspořádá event a vy ho za tu snahu nahlásíte na forum? Větší drzost jsem neviděl… :lol:

Předpokládám, že to je první event od Helpera W4TER, tak lze počítat s tím, že může udělat chybu, nechápu, co tady předvádíte. Je to člověk jako vy a neříkejte mi, že jste neomylní. Pak se divíte, že se nedělají eventy, když i kvůli takovýhle blbosti musíte psát stížnost.

Každopádně pokud je jeho vyjádření pravdivé, tak tu není co řešit, z jeho pohledu to bral za vyřešené.

Btw. z téhle stížnosti i hloupému dojde, že se akorát snažíte W4TERA dostat z AT. ;)

Re: Stížnost na helpera W4TER

#13
Pavlitko píše:
26 lis 2020 22:08
MarekD píše:
26 lis 2020 18:24
CzechMinerCZ píše:
26 lis 2020 18:22
Takže z dobré vůle uspořádal event a vy ho nahlásíte na forum? :D
z dobré vůle ne, donutil jsem ho
Tohle si odpusť, přece jen to není jeho povinnost a mohl si vybrat zda ho uspořádá nebo neuspořádá.

Tak to je fajnovej cirkus… Helper ze své vůle uspořádá event a vy ho za tu snahu nahlásíte na forum? Větší drzost jsem neviděl… :lol:

Předpokládám, že to je první event od Helpera W4TER, tak lze počítat s tím, že může udělat chybu, nechápu, co tady předvádíte. Je to člověk jako vy a neříkejte mi, že jste neomylní. Pak se divíte, že se nedělají eventy, když i kvůli takovýhle blbosti musíte psát stížnost.

Každopádně pokud je jeho vyjádření pravdivé, tak tu není co řešit, z jeho pohledu to bral za vyřešené.

Btw. z téhle stížnosti i hloupému dojde, že se akorát snažíte W4TERA dostat z AT. ;)
Takže, to co napsal Marek a ostatní, co se na watera snaží útočit, bych zde rád omluvil.

Tento event byl WATERův několikátý...

A za mě, že to děla z dobré vůle, tak bych zde podotknul, že to je nějak takový standart , že by měli helpeři dávat Eventy.

A to, že chci řešit konflikty se členy AT skrze fórum, nevím proč někteří berou jako pokus o to, se helpera v AT zbavit, pouze rád řeším konflikty oficiální cestou, jak se řešit mají.

Ale co mi na tom vadí, že W4TER ukončil event bez jakéhokoli slova a reakce na to, že něco zkazil, následné uvádění lživých informací na fórum (Ten příspěvek nevymýšlel ani on). To, že jako helper na serveru není schopný čelit problému, který nastal díky jeho nepozornosti na eventech (viz 2 dny zpět kick za /jump helpera na eventzóně, kde ten příkaz je zakázaný, dnešní konflikt s výherci eventu).

Re: Stížnost na helpera W4TER

#14
Pavlitko píše:
26 lis 2020 22:08
Btw. z téhle stížnosti i hloupému dojde, že se akorát snažíte W4TERA dostat z AT. ;)
Kamosko, nikto sa tu nikoho nesnazi dostat z AT, lenze nam prislo trosku divne ze spravi event(není to jeho prvý) uz jeden bol kde kickol helpera emberisolte kvoli tomu ze udajne pouzil /jump, ale jemu sa to iba laglo. :D Hned zo serveru odchadzat nemusel z naseho pohladu to bolo tak, ze 2x zmackol packu bolo odpocitavanie a iba sme padli na zem a on to v tom momente leavol. Vôbec nas nezaujima ze spravil chybu ani to tu neriesime, ale to ze odisiel zo serveru a ani nic nepovedal. :D

Takze budeme chodit fake eventy, kde ked bude vyherca niekto z DG tak typecek leavne server a ani nic nenapise. To je teda uroven helpera. :DD

Najlepsie je, ze sa nevie sam obhajit a priznat chybu, ale napise sem vec co vobec neni pravda a este ho tu zacnu obhajovat clenovia frakcie co pri tom ani neboli. :ugeek:

Re: Stížnost na helpera W4TER

#17
TheDarkLord173 píše:
26 lis 2020 22:31


A za mě, že to děla z dobré vůle, tak bych zde podotknul, že to je nějak takový standart , že by měli helpeři dávat Eventy.
Proč by to měl být standart? Někde se píše, že povinností helpera je dělat eventy? Já osobně bych se na vás vysral, když je za chybu pranýřován na fóru bandou opic, jež očividně hledají pouze záminku, aby se jej zbavili?

Re: Stížnost na helpera W4TER

#18
Pokoslav píše:
27 lis 2020 14:04
TheDarkLord173 píše:
26 lis 2020 22:31


A za mě, že to děla z dobré vůle, tak bych zde podotknul, že to je nějak takový standart , že by měli helpeři dávat Eventy.
Proč by to měl být standart? Někde se píše, že povinností helpera je dělat eventy? Já osobně bych se na vás vysral, když je za chybu pranýřován na fóru bandou opic, jež očividně hledají pouze záminku, aby se jej zbavili?
Možná proto, že k dělání těch eventů dostal přístup protože je asi chtěl dělat. A to že tady všichni píšou, že se ho snažíme dostat z AT, tak minimálně u mě to není pravda, jelikož mi vždycky každý helper říkal: "Když máš problém, napiš to na fórum...". A ve chvíli, kdy to na to fórum dám, tak schytám slušnou dávku kritiky, bez toho aniž bych já v tomto případě pochybil.

Re: Stížnost na helpera W4TER

#19
TheDarkLord173 píše:
27 lis 2020 14:56
Pokoslav píše:
27 lis 2020 14:04
TheDarkLord173 píše:
26 lis 2020 22:31


A za mě, že to děla z dobré vůle, tak bych zde podotknul, že to je nějak takový standart , že by měli helpeři dávat Eventy.
Proč by to měl být standart? Někde se píše, že povinností helpera je dělat eventy? Já osobně bych se na vás vysral, když je za chybu pranýřován na fóru bandou opic, jež očividně hledají pouze záminku, aby se jej zbavili?
Možná proto, že k dělání těch eventů dostal přístup protože je asi chtěl dělat. A to že tady všichni píšou, že se ho snažíme dostat z AT, tak minimálně u mě to není pravda, jelikož mi vždycky každý helper říkal: "Když máš problém, napiš to na fórum...". A ve chvíli, kdy to na to fórum dám, tak schytám slušnou dávku kritiky, bez toho aniž bych já v tomto případě pochybil.
Na každou situaci se nalezne mnoho různých pohledů, tudíž i kritických. To, co ti přijde jako nepochybení, na někoho jiného působí odlišně.

Re: Stížnost na helpera W4TER

#20
Pokoslav píše:
27 lis 2020 14:04
TheDarkLord173 píše:
26 lis 2020 22:31


A za mě, že to děla z dobré vůle, tak bych zde podotknul, že to je nějak takový standart , že by měli helpeři dávat Eventy.
Proč by to měl být standart? Někde se píše, že povinností helpera je dělat eventy? Já osobně bych se na vás vysral, když je za chybu pranýřován na fóru bandou opic, jež očividně hledají pouze záminku, aby se jej zbavili?
Požaduje někde Dlord aby w4ter odstoupil ? Ne, chce jen svou odměnu která mu právem patří.

Tak se dívej na věc trošku objektivně a nehledej záminku tu útočit na členy frakce co nemáš rád
cron