Stížnost na helpera W4TER

#1
1.) TheDarkLord173, phiwings99 a borko369
2.) W4TER
3.) Event barvy něco před 6. hodinou večení

4.) Podávám stížnost na helpera W4TER, který dnes ve večerních hodinách uspořádal event a v jednom momentu event rozbil a výhercům nedal odměnu. Následně poté leavnul server a šel místo toho hrát CS:GO. Kdyby se aspoň zachoval normálně a chybu napravil, ale on to leavne a nic se neděje. Tohle napovídá tomu, že nezvládá určité situace a raději od nich odstoupí, jako helper velice nesprávné chování.

5.) [17:56:00] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Sdeleni] Rychle se přesuňte na modrou vlnu!
[17:56:00] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Sdeleni] Rychle se přesuňte na modrou vlnu!
[17:56:01] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Sdeleni] 3
[17:56:01] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Sdeleni] 3
[17:56:02] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Sdeleni] 2
[17:56:02] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Sdeleni] 2
[17:56:03] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Sdeleni] 1
[17:56:03] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Sdeleni] 1

[17:57:43] [Client thread/INFO]: [CHAT] [50]*DarkGods [$]borko369 [R]: Co ten water
[17:57:44] [Client thread/INFO]: [CHAT] [50]*DarkGods [$]borko369 [R]: kde je

[17:58:26] [Client thread/INFO]: [CHAT] [50]+DarkGods [$]TheDarkLord173 [G]: Jakoby vyhráli jsme event

[17:58:38] [Client thread/INFO]: [CHAT] [49]*AnocraLSD [Helper]omg14 [R]: zapnul csko

[17:58:39] [Client thread/INFO]: [CHAT] [50]*DarkGods [$]borko369 [R]: on pokazi event a leavne to
[17:58:40] [Client thread/INFO]: [CHAT] [50]*DarkGods [$]borko369 [R]: XDD

Re: Stížnost na helpera W4TER

#8
Omylem jsem klikl 2x na páčku, takže to aktivovalo 2x modrou barvu po sobě. Všichni jste jste běželi, nikdo jste na modré barvě ani nestáli. Kdyby jste na ní alespoň stáli a poté spadli, dostali byste odměnu. Taky jsem zmiňoval, že je odměna pouze pro prvního. Bral jsem event za uzavřený proto jsem odešel.

Re: Stížnost na helpera W4TER

#9
W4TER píše:
26 lis 2020 18:51
Omylem jsem klikl 2x na páčku, takže to aktivovalo 2x modrou barvu po sobě. Všichni jste jste běželi, nikdo jste na modré barvě ani nestáli. Kdyby jste na ní alespoň stáli a poté spadli, dostali byste odměnu. Taky jsem zmiňoval, že je odměna pouze pro prvního. Bral jsem event za uzavřený proto jsem odešel.
Jelikož tam celou dobu těch posledních 3 sekund byla pouze bílá barva, tak jsme na modré ani stát nemohli, tudíž žádám o opakování eventu pro nás tři, popřípadě rozdělení trofejí...

Re: Stížnost na helpera W4TER

#10
W4TER píše:
26 lis 2020 18:51
Omylem jsem klikl 2x na páčku, takže to aktivovalo 2x modrou barvu po sobě. Všichni jste jste běželi, nikdo jste na modré barvě ani nestáli. Kdyby jste na ní alespoň stáli a poté spadli, dostali byste odměnu. Taky jsem zmiňoval, že je odměna pouze pro prvního. Bral jsem event za uzavřený proto jsem odešel.
Teď si vymýšlíš... Neměli jsme kam běžet, protože nebylo kam. Hned po bílé to odebralo všechny bloky a všichni jsme spadli. Jediné co mě napadá je, že si nechtěl, aby DG měli odměnu, protože jinak bys nic takového nepsal. A ta tvoje reakce po tom, jak jsi to pokazil, že ses odpojil, nereagoval a zapnul CSko...
cron