Re: Jail na 7 dní za údajné bugvanie "bossov" vo vampírom dungu

#11
Je to tvrzení proti tvrzení a narozdíl od tebe má Thoudead alespoň nějaký důkaz, takže místo urážek se raději smiř s trestem, díky. ;)
Je vidieť, že si to celé nepochopil, mne vôbec nejde o to, že mám trest(jail v podobe 7 dní), to mi je úplne jedno :D, mne ide o krivé tvrdenie, ktoré screeny vôbec ani nedokazujú to čo hovorí.

Re: Jail na 7 dní za údajné bugvanie "bossov" vo vampírom dungu

#12
DJ_CrazyCat píše:
14 pro 2020 12:00
Dobrý deň, chcel by som vysvetliť z mojej strany a nejak vyriešiť tento jail, pretože je podľa mňa neprávom. Aby som objasnil celý ten deň čo sa stal. Bolo to niekedy ...
Chcel by som ešte poukázať na to, že už aj keby šlo o nejaké to bugovanie tak som žiadny varovný kick alebo či by mi niekto niečo povedal, začal som pozerať banlisty(skôr kicky) a našiel som tam, že za "bugovanie" ľudia dostávajú neustále kicky a ja som dostal warn a jail na 7 dní za niečo čo ani neni pravda? a aj keby to bola pravda tak som dostal trest ktorý doslova 95% servera nedostáva(max kick).

Re: Jail na 7 dní za údajné bugvanie "bossov" vo vampírom dungu

#13
DJ_CrazyCat píše:
15 pro 2020 13:04
DJ_CrazyCat píše:
14 pro 2020 12:00
Dobrý deň, chcel by som vysvetliť z mojej strany a nejak vyriešiť tento jail, pretože je podľa mňa neprávom. Aby som objasnil celý ten deň čo sa stal. Bolo to niekedy ...
Chcel by som ešte poukázať na to, že už aj keby šlo o nejaké to bugovanie tak som žiadny varovný kick alebo či by mi niekto niečo povedal, začal som pozerať banlisty(skôr kicky) a našiel som tam, že za "bugovanie" ľudia dostávajú neustále kicky a ja som dostal warn a jail na 7 dní za niečo čo ani neni pravda? a aj keby to bola pravda tak som dostal trest ktorý doslova 95% servera nedostáva(max kick).
kicky za bugování se dávají pouze na eventech, bugování v dungeonech se trestá oproti trestání na e2 dosti bídně, ale v těchto případech, když buguješ v dungeonu, dostaneš trest instantně bez upozornění či kicku :)

Re: Jail na 7 dní za údajné bugvanie "bossov" vo vampírom dungu

#14
kicky za bugování se dávají pouze na eventech, bugování v dungeonech se trestá oproti trestání na e2 dosti bídně, ale v těchto případech, když buguješ v dungeonu, dostaneš trest instantně bez upozornění či kicku :)
[/quote]

mám práveže pocit, že to takto nefunguje dark, stretol som sa práveže s týmto niekoľko krát, že človek dostal len kick za bugovanie v dungu a nie len na evente.

Re: Jail na 7 dní za údajné bugvanie "bossov" vo vampírom dungu

#15
DJ_CrazyCat píše:
15 pro 2020 09:20
Thoudead píše:
15 pro 2020 06:57
DJ_CrazyCat píše:
14 pro 2020 12:00
Farmil som vampírov, ako som pred vampom utekal tak prišiel hráč thoudead a ako som sa na neho pozrel tak sa mi mob bugol o stone wall alebo barieru alebo neviem presne čo sa stalo(pretože ja vždy behám len na hornej strane roomky pretože mi to takto vyhovuje).
To nemyslíš vážně. Když jsem přišel do místnosti, tak už jsi tam stál u rohu a bugoval, na screenech mám i jak jsi to odknockoval od sebe a furt stál na místě dokud to k tobě nepřiběhne, aby jsi mohl bugovat dál.
Nesnaž se nám tady něco nalhávat, děkuju.
Ahoj thoudead, všetci vedia ako ty s radosťou uškodíš úplne hocikomu komu môžeš a je ti už jedno čo to je a ako to je. Prišiel si do miestnosti mobka sa bugla o barieru bolo to asi moje 2. stretnutie s týmto, prvý krát sa mi ho podarilo vyknoknuť preč, tento krát sa tam sekol a sám vieš, že som hneď potom šiel preč. Je vidieť, že si človek, ktorý si nezaslúži nikoho rešpekt.
Ano, máš pravdu, velice rád ti uškodím.
Respekt na Minecraft serveru? Neblázni.
TheDarkLord173 píše:
15 pro 2020 09:20
kicky za bugování se dávají pouze na eventech, bugování v dungeonech se trestá oproti trestání na e2 dosti bídně, ale v těchto případech, když buguješ v dungeonu, dostaneš trest instantně bez upozornění či kicku :)
mám práveže pocit, že to takto nefunguje dark, stretol som sa práveže s týmto niekoľko krát, že človek dostal len kick za bugovanie v dungu a nie len na evente.

Prosímtě, řekni mi, kdo dostal kick za bugování v dungeonu?


Jentak pro zajímavost
https://ibb.co/v1rRTyt , zde vcházím do místnosti, zrovna jsi odknockoval vampíra a čekáš až doběhne zpět.
https://ibb.co/fx5dwNX , tady už čekáš, než k tobě zase doběhne a hituješ znova, pak sis mě všiml.

Hezký zbytek dne.

Re: Jail na 7 dní za údajné bugvanie "bossov" vo vampírom dungu

#17
DJ_CrazyCat píše:
15 pro 2020 14:57

mám práveže pocit, že to takto nefunguje dark, stretol som sa práveže s týmto niekoľko krát, že človek dostal len kick za bugovanie v dungu a nie len na evente.
Přesně takhle funguje, kicky se dávají pouze za bugování na eventu, bugování se přes stěny na resce, z vlastní zkušenosti vím, že za 2 screeny od jednoho z tvých přátel z tvé resky jsem dostal trest + jail na týden. (Ask Pelleas)

Re: Jail na 7 dní za údajné bugvanie "bossov" vo vampírom dungu

#18
Jentak pro zajímavost
https://ibb.co/v1rRTyt , zde vcházím do místnosti, zrovna jsi odknockoval vampíra a čekáš až doběhne zpět.
https://ibb.co/fx5dwNX , tady už čekáš, než k tobě zase doběhne a hituješ znova, pak sis mě všiml.

Hezký zbytek dne.
[/quote]

Pozorne sa pozri :), na prvom screene ako popisuješ, že čakám kým príde späť, je vidieť, že mám stále hit zo swingu, takže som ho hitoval neustale a na nič som nečakal a pokiaľ sa pozrieš na druhý screen, tak je vidieť, že dal spell, čiže ako som povedal, pokiaľ sa sekol a dal spell, tak sa nehýbe zo strany toho že dal spell a nie toho, že by bol bugnuty + všimol som si ťa ešte predtým ako si to povedal tu, pretože farmím s f5 :), ale dobrý pokus.

Re: Jail na 7 dní za údajné bugvanie "bossov" vo vampírom dungu

#19
Eskaron píše:
15 pro 2020 16:52
DJ_CrazyCat píše:
14 pro 2020 12:00
(pretože ja vždy behám len na hornej strane roomky pretože mi to takto vyhovuje)

pretože som nikdy predtým nefarmil tak ďaleko v roomke.
:|
Akože od doby čo som začal farmiť(od toho dňa), myslel som to v zmysle, že momentálne farmím vždy len na hornej strane roomky od doby čo tieto screeny boli spravené ako som povedal(3x v živote som tam farmil). Tak kontext vety je: behám len na hornej strane roomky, pretože mi tak vyhovuje, je myslený v prítomnosti, nikdy predtým som tak nefarmil.
cron