Jail na 7 dní za údajné bugvanie "bossov" vo vampírom dungu

#1
Dobrý deň, chcel by som vysvetliť z mojej strany a nejak vyriešiť tento jail, pretože je podľa mňa neprávom. Aby som objasnil celý ten deň čo sa stal. Bolo to niekedy ráno 12.12 a ja som šiel do vamp dungu po asi týždni alebo také niečo(v tú chvílu som mal online výučbu). Začal by som tým, že som farmil mečom ktorý bol požičaný od hráča juraj455, je to dôležité zo strany, že vo f je väčšina ľudí taká, že by nedalo logiku, že by som bugoval z niekoho mečom, keď viem, že by som mohol dostať trest, pretože vo f si raz pokazíš reputáciu a potom ti nikto nič nedá(nevyplatí sa to). Farmil som vampírov, ako som pred vampom utekal tak prišiel hráč thoudead a ako som sa na neho pozrel tak sa mi mob bugol o stone wall alebo barieru alebo neviem presne čo sa stalo(pretože ja vždy behám len na hornej strane roomky pretože mi to takto vyhovuje). Jediné čo sa potom stalo, tak mi Thoudead napísal niečo v zmysle "bude trestík", tak som moc nechápal tak som napísal na to niečo ako jono(ako iróniu pretože som nevedel o čo presne ide). Momentálne som dostal jail a nerozumiem prečo, počas konverzácii s fufenom som zistil, že som trest údajne dostal za bugovanie o stone wall. Taktiež som zistil, že schválené to bolo údajne hlavne klimkim nie natož epesom, presne preto som žiadal o to, to okonzultovať. Fufen mi poslal screeny z ktorých som nič nepochopil, jediné čo je tam vidieť je ako bežím pred mobkou na hornej strane roomky, ano sekla sa o stone wall, tak som sa ju snažil knocknuť preč(pretože ten screen je z času kde som tých vampírov len začal farmiť, tak to bolo moje prvé stretnutie s daným bugom). Takže aby som oboznámil screeny: poslané mi boli 2 mám pocit a nič z nich nejde vidieť, len to ako bežím pred mobkou(keďže ja bežne nefarmím vampov, asi 3x v živote, tak vždy som farmil random a v ten deň som prvý krát našiel to ako mi to vyhovuje farmiť) a nikdy predtým sa mi nestalo, že by sa bugla, pretože som nikdy predtým nefarmil tak ďaleko v roomke. Áno, nepopieram, že sa toto nestalo, popieram to, že to nebolo zámerne na uľahčenie farmenia(bugovania). V teň deň sa mi to stalo ešte pár krát, no vždy som ho odtiaľ dostal tak aby sa nezasekol na nejakú dlhšiu dobu ako 3 sekundy alebo dačo také. Takže môj pohľad na toto je ako krivné obvinenie. Vôbec neviem, čo z tých screenov ide vidieť, ale bez videa sa toto nedá dokázať a je tam presne vidieť, že pred mobkou utekám. ps: neviem ako presne tu poslať screeny, ale fufen vravel, že toto celé bolo odsuhlasené vyšším AT(len klimkim pokiaľ viem) + "celým zbytkem". Preto žiadam o prekonzultovanie tohoto trestu, pretože o žiadne bugovanie nešlo(screeny teda ževraj máte). Ďakujem, za váš čas.

Re: Jail na 7 dní za údajné bugvanie "bossov" vo vampírom dungu

#3
TheDarkLord173 píše:
14 pro 2020 12:47
Dostal jsem trest za podobou věc, trest mi byl snížen za opakované nahlašování bugspotů (7 - 2--> 5dnů), u tebe se nedá říct, že by si něco v minulosti nahlašoval, či pomáhal opravit, tudíž jsem pro ponechání trestu i jailu na týden...
Áno, súhlasím, nič som nenahlasil, ako som povedal, nikdy by ma nenapadlo, že by to niekto využil na bugovanie. Tak som nemal ani daný dôvod nahlasovať to. Pokiaľ si ľudia myslia, že je to zneuzivane, ano nahlásil by som to.

Re: Jail na 7 dní za údajné bugvanie "bossov" vo vampírom dungu

#4
Takhle, pokud se ti to stalo vícekrat za den, proč jsi to nenahlásil? Jsou možnosti jako /bug, DC helperu, adminu, a nebo poslat zrávu In-Game někomu z AT.
Jestli jsi to nahlašoval, proč by jsi pokračoval ve farmení v té místnosti když moc dobře víš že se to tam může bugovat?
Jestli jsi to nenahlásil tak ať už je to úmyslné či neúmyslné, je to opakované zneužívaní bugu.

Re: Jail na 7 dní za údajné bugvanie "bossov" vo vampírom dungu

#5
GaboCzSkill píše:
14 pro 2020 15:31
Takhle, pokud se ti to stalo vícekrat za den, proč jsi to nenahlásil? Jsou možnosti jako /bug, DC helperu, adminu, a nebo poslat zrávu In-Game někomu z AT.
Jestli jsi to nahlašoval, proč by jsi pokračoval ve farmení v té místnosti když moc dobře víš že se to tam může bugovat?
Jestli jsi to nenahlásil tak ať už je to úmyslné či neúmyslné, je to opakované zneužívaní bugu.
Ako som už predtým odpovedal, tak som neočakával, že by sa toto dalo využiť ako bug. Miestnosti som prestriedal všetky a v každej jednej to je, tak som si myslel, že tá bariera je tam kvôli dôvodu aby sa to práve bugovať nedalo(keby odstrania barieru tak by sa to dalo, to bol môj mindset k tomuto).

Re: Jail na 7 dní za údajné bugvanie "bossov" vo vampírom dungu

#6
DJ_CrazyCat píše:
14 pro 2020 19:09
GaboCzSkill píše:
14 pro 2020 15:31
Takhle, pokud se ti to stalo vícekrat za den, proč jsi to nenahlásil? Jsou možnosti jako /bug, DC helperu, adminu, a nebo poslat zrávu In-Game někomu z AT.
Jestli jsi to nahlašoval, proč by jsi pokračoval ve farmení v té místnosti když moc dobře víš že se to tam může bugovat?
Jestli jsi to nenahlásil tak ať už je to úmyslné či neúmyslné, je to opakované zneužívaní bugu.
Ako som už predtým odpovedal, tak som neočakával, že by sa toto dalo využiť ako bug. Miestnosti som prestriedal všetky a v každej jednej to je, tak som si myslel, že tá bariera je tam kvôli dôvodu aby sa to práve bugovať nedalo(keby odstrania barieru tak by sa to dalo, to bol môj mindset k tomuto).
V případě, že se odstraní bariera, tak se to bude dát bugovat na té stěně za ní, tudíž oprava uplně k ničemu :D

Re: Jail na 7 dní za údajné bugvanie "bossov" vo vampírom dungu

#8
DJ_CrazyCat píše:
14 pro 2020 12:00
Farmil som vampírov, ako som pred vampom utekal tak prišiel hráč thoudead a ako som sa na neho pozrel tak sa mi mob bugol o stone wall alebo barieru alebo neviem presne čo sa stalo(pretože ja vždy behám len na hornej strane roomky pretože mi to takto vyhovuje).
To nemyslíš vážně. Když jsem přišel do místnosti, tak už jsi tam stál u rohu a bugoval, na screenech mám i jak jsi to odknockoval od sebe a furt stál na místě dokud to k tobě nepřiběhne, aby jsi mohl bugovat dál.
Nesnaž se nám tady něco nalhávat, děkuju.

Re: Jail na 7 dní za údajné bugvanie "bossov" vo vampírom dungu

#9
Thoudead píše:
15 pro 2020 06:57
DJ_CrazyCat píše:
14 pro 2020 12:00
Farmil som vampírov, ako som pred vampom utekal tak prišiel hráč thoudead a ako som sa na neho pozrel tak sa mi mob bugol o stone wall alebo barieru alebo neviem presne čo sa stalo(pretože ja vždy behám len na hornej strane roomky pretože mi to takto vyhovuje).
To nemyslíš vážně. Když jsem přišel do místnosti, tak už jsi tam stál u rohu a bugoval, na screenech mám i jak jsi to odknockoval od sebe a furt stál na místě dokud to k tobě nepřiběhne, aby jsi mohl bugovat dál.
Nesnaž se nám tady něco nalhávat, děkuju.
Ahoj thoudead, všetci vedia ako ty s radosťou uškodíš úplne hocikomu komu môžeš a je ti už jedno čo to je a ako to je. Prišiel si do miestnosti mobka sa bugla o barieru bolo to asi moje 2. stretnutie s týmto, prvý krát sa mi ho podarilo vyknoknuť preč, tento krát sa tam sekol a sám vieš, že som hneď potom šiel preč. Je vidieť, že si človek, ktorý si nezaslúži nikoho rešpekt.

Re: Jail na 7 dní za údajné bugvanie "bossov" vo vampírom dungu

#10
DJ_CrazyCat píše:
15 pro 2020 09:20
Thoudead píše:
15 pro 2020 06:57
DJ_CrazyCat píše:
14 pro 2020 12:00
Farmil som vampírov, ako som pred vampom utekal tak prišiel hráč thoudead a ako som sa na neho pozrel tak sa mi mob bugol o stone wall alebo barieru alebo neviem presne čo sa stalo(pretože ja vždy behám len na hornej strane roomky pretože mi to takto vyhovuje).
To nemyslíš vážně. Když jsem přišel do místnosti, tak už jsi tam stál u rohu a bugoval, na screenech mám i jak jsi to odknockoval od sebe a furt stál na místě dokud to k tobě nepřiběhne, aby jsi mohl bugovat dál.
Nesnaž se nám tady něco nalhávat, děkuju.
Ahoj thoudead, všetci vedia ako ty s radosťou uškodíš úplne hocikomu komu môžeš a je ti už jedno čo to je a ako to je. Prišiel si do miestnosti mobka sa bugla o barieru bolo to asi moje 2. stretnutie s týmto, prvý krát sa mi ho podarilo vyknoknuť preč, tento krát sa tam sekol a sám vieš, že som hneď potom šiel preč. Je vidieť, že si človek, ktorý si nezaslúži nikoho rešpekt.
Je to tvrzení proti tvrzení a narozdíl od tebe má Thoudead alespoň nějaký důkaz, takže místo urážek se raději smiř s trestem, díky. ;)
cron