urážky

#1
1. yackdothe
2. _AiderCZ_
3. 28.3.2021 čas: od 20:30 do 21:00
4. tuto dotyčný mi nadával do potratov a zmrdov po tom čo sme farmili v orčom dungeone. Napísal som mu nech ide preč ale on odmietol (viem že to je neslušné ale potreboval som farmiť). Tuto dotyčný odmietol a začal sa snažiť mi vyžierať orcov. Mňa to nebavilo tak som si prestal farmiť a na opak som ju ja začal vyžierať orcov aby vedel aké to je. Neskôr ma začal urážat a s jeho kamarátom sa bugovali do mňa aby som nič nemohol vidieť
5. tu je screen čo mi vypisoval https://www.imgup.cz/image/kNE6
https://www.imgup.cz/image/kNE7

Diky za odpoveď

Re: urážky

#2
Finální vyjádření ohledně trestu nechám na vyšším AT, ale nadávky prostřednictvím /msg nejsou obvykle trestány. Pokud ti vadí, jak se k tobě někdo chová, máš možnost dát si hráče do /ignore. Samozřejmě se pak rozlišuje, kdy už to zachází za hranice, je do toho vtahována rodina, rasismus či cokoliv obdobného, v tu chvíli nastupuje tvrdý trest.

Re: urážky

#4
Obvykle se netrestají nadávky do msg (jsou dosti běžné), v případě, že ti to hodně vadí, dej si ho do ingoru...

Re: urážky

#5
aha okej hoši dik za odpovede nevedel som presne ako to tu funguje tak nabuduce sa uz nebudem hadat s takym blbeckom

Re: urážky

#7
Pokoslav píše:
29 bře 2021 10:05
Jsem pro permanentní zabanování a okamžité přiřazení na blacklist.
to zas nie ale bol toxic za mna by si mute na tyzden zasluzil
ale to je na admin teame

Re: urážky

#8
ArkenThas píše:
29 bře 2021 01:25
Finální vyjádření ohledně trestu nechám na vyšším AT, ale nadávky prostřednictvím /msg nejsou obvykle trestány. Pokud ti vadí, jak se k tobě někdo chová, máš možnost dát si hráče do /ignore. Samozřejmě se pak rozlišuje, kdy už to zachází za hranice, je do toho vtahována rodina, rasismus či cokoliv obdobného, v tu chvíli nastupuje tvrdý trest.
dobre nejdem tu hrat nic ale nadaval mi aj do rodiny to nemam screeshotnute takze mi verit nemusite ale ak sa akokolvek daju prehrat spravy tak to uvidite, tiez mi vravel ze ma moja mama radsej mala spolkount ale zial to som nescreenol. Ale ak vie admin pozriet stary chat tak uvidí

Re: urážky

#9
yackdothe píše:
29 bře 2021 11:36
ArkenThas píše:
29 bře 2021 01:25
Finální vyjádření ohledně trestu nechám na vyšším AT, ale nadávky prostřednictvím /msg nejsou obvykle trestány. Pokud ti vadí, jak se k tobě někdo chová, máš možnost dát si hráče do /ignore. Samozřejmě se pak rozlišuje, kdy už to zachází za hranice, je do toho vtahována rodina, rasismus či cokoliv obdobného, v tu chvíli nastupuje tvrdý trest.
dobre nejdem tu hrat nic ale nadaval mi aj do rodiny to nemam screeshotnute takze mi verit nemusite ale ak sa akokolvek daju prehrat spravy tak to uvidite, tiez mi vravel ze ma moja mama radsej mala spolkount ale zial to som nescreenol. Ale ak vie admin pozriet stary chat tak uvidí
mohl by si to najít i ty sám v logu: najdeš si složku .minecraft, v ní logs a najdeš tam textový dokument, ve kterém ti to psal, ten otevřeš a pošleš sem úryvky těch zpráv. Je k tomu i přesný čas, kdy ti to ten daný člověk psal a celkem dost tím ulehčíš práci s dohledáváním důkazů.

Re: urážky

#10
TheDarkLord173 píše:
29 bře 2021 14:29
yackdothe píše:
29 bře 2021 11:36
ArkenThas píše:
29 bře 2021 01:25
Finální vyjádření ohledně trestu nechám na vyšším AT, ale nadávky prostřednictvím /msg nejsou obvykle trestány. Pokud ti vadí, jak se k tobě někdo chová, máš možnost dát si hráče do /ignore. Samozřejmě se pak rozlišuje, kdy už to zachází za hranice, je do toho vtahována rodina, rasismus či cokoliv obdobného, v tu chvíli nastupuje tvrdý trest.
dobre nejdem tu hrat nic ale nadaval mi aj do rodiny to nemam screeshotnute takze mi verit nemusite ale ak sa akokolvek daju prehrat spravy tak to uvidite, tiez mi vravel ze ma moja mama radsej mala spolkount ale zial to som nescreenol. Ale ak vie admin pozriet stary chat tak uvidí
mohl by si to najít i ty sám v logu: najdeš si složku .minecraft, v ní logs a najdeš tam textový dokument, ve kterém ti to psal, ten otevřeš a pošleš sem úryvky těch zpráv. Je k tomu i přesný čas, kdy ti to ten daný člověk psal a celkem dost tím ulehčíš práci s dohledáváním důkazů.
okej neviem ako presne ale skusim sa posnazit aby som nevysiel ako Banan
cron