Re: Healování AFK hráče za účelem (a podařeném) rupnutí

#13
Asi se tu nebudu vyjadřovat jestli jsem pro nebo proti vrácení, spíše tu jenom vypíchnu jednu takovou maličkost, co se od začátku na E3 řeší.

Jelikož se tu pře názor dvou stran, jedna část, která si stojí za tím, že by se rupnuté věci tímhle způsobem vracet neměly a tvrdí, že je to jen a pouze hráčova chyba a strana druhá, která zase tvrdí, že se tento "přestupek" má trestat a že se za to mají dávat tresty, bany a všemožné nesmysly.
Eskaron píše: A taky je vidět jaká jste v Anocře sebranka, že chcete enemy frakcím rupat itemy protože prohráváte
A také bych zde upozornil eskarona na to, že čím víc, bude nadávat určité skupince hráčů, tím víc se podobné incidenty budou v jeho případě opakovat...

S přáním hezkého dne TheDarkLord173.

Re: Healování AFK hráče za účelem (a podařeném) rupnutí

#14
Napalm píše:
30 bře 2021 19:02
Eskaron píše:
30 bře 2021 19:00
CzechMinerCZ píše:
30 bře 2021 18:54
Ahoj

Několikrát jsem se před delší dobou ptal helperů i moderátoru - zde mi bylo řečeno že je to vpořádku.
Abych to i nějak odůvodnil.. Vzhledem k tomu že stojíš v PvP zóně, ručíš si za své itemy sám a myslím, že je naprosto jedno jestli tě healoval nebo ne.
Celou situaci jsem viděl, pokud se nepletu healoval tě až po rupnutí bot, ty bych minimálně nevracel.
Pro navrácení bych byl v případě, že tě rupne boss v non-pvp. Pro navrácení a potrestání v případě, že tě hráč odtáhne z non-pvp do pvp a tam rupne.

Myslím, že by spuny trest dostat neměl z důvodů výše zmíněných. Je mi líto že jsi se do téhle situace dostal. Příště doporučuji itemy sundavat při afkování v PvP.

- Miner
Máš důkaz že mě healoval až po rupnutí bot ?

A taky je vidět jaká jste v Anocře sebranka, že chcete enemy frakcím rupat itemy protože prohráváte
Pamatuji si že někdo z DG mi pár dní zpět chtěl rupnout full krvavej a +6helmu když sem byl ve vamp dungu v horním patře na 3min. afk. Ale ještě kde máš důkaz že tě před rupnutím bot healoval?
Mám důkaz že mě healoval, je irelevantní kdy mě v pokusu o rupnutí healoval, jde o to že mě záměrně healoval aby mě trvale poškodil rupnutím armoru za několik milionů.
BE5T_Spuny píše: Pamatuju si ještě na začátek bažiny, na spawnu bylo hned pvp a rupali jste tam omga.
Já sem ho nerupal a ani sem o tom doteď nevěděl, takže nezkoušej žádnou skupinovou vinu.

Navíc je velmi vtipné jak se na tento post okamžitě seběhli všichni z anocry (kromě helperů) a snažej se tu zoufale hledat důvody proč by neměl Spuny dostat trest

+ yackdothe, to jsou 2 jiné situace, přečti si to

Re: Healování AFK hráče za účelem (a podařeném) rupnutí

#15
Eskaron píše:
30 bře 2021 19:12
Napalm píše:
30 bře 2021 19:02
Eskaron píše:
30 bře 2021 19:00


Máš důkaz že mě healoval až po rupnutí bot ?

A taky je vidět jaká jste v Anocře sebranka, že chcete enemy frakcím rupat itemy protože prohráváte
Pamatuji si že někdo z DG mi pár dní zpět chtěl rupnout full krvavej a +6helmu když sem byl ve vamp dungu v horním patře na 3min. afk. Ale ještě kde máš důkaz že tě před rupnutím bot healoval?
Mám důkaz že mě healoval, je irelevantní kdy mě v pokusu o rupnutí healoval, jde o to že mě záměrně healoval aby mě trvale poškodil rupnutím armoru za několik milionů.
BE5T_Spuny píše: Pamatuju si ještě na začátek bažiny, na spawnu bylo hned pvp a rupali jste tam omga.
Já sem ho nerupal a ani sem o tom doteď nevěděl, takže nezkoušej žádnou skupinovou vinu.

Navíc je velmi vtipné jak se na tento post okamžitě seběhli všichni z anocry (kromě helperů) a snažej se tu zoufale hledat důvody proč by neměl Spuny dostat trest

+ yackdothe, to jsou 2 jiné situace, přečti si to
Healoval jsem tě, ANO. Skupinová vina, ty tu o celé anocře píšeš blbosti. Možná jsem sám, možná by to udělalo pár dalších z nás, ale ne všichni.

Re: Healování AFK hráče za účelem (a podařeném) rupnutí

#16
CzechMinerCZ píše:
30 bře 2021 18:54
Ahoj


Abych to i nějak odůvodnil.. Vzhledem k tomu že stojíš v PvP zóně, ručíš si za své itemy sám a myslím, že je naprosto jedno jestli tě healoval nebo ne.

Pro navrácení bych byl v případě, že tě rupne boss v non-pvp. Pro navrácení a potrestání v případě, že tě hráč odtáhne z non-pvp do pvp a tam rupne.

Myslím, že by spuny trest dostat neměl z důvodů výše zmíněných. Je mi líto že jsi se do téhle situace dostal. Příště doporučuji itemy sundavat při afkování v PvP.

- Miner

Re: Healování AFK hráče za účelem (a podařeném) rupnutí

#17
StrejdaRodec píše:
30 bře 2021 19:14
CzechMinerCZ píše:
30 bře 2021 18:54
Ahoj


Abych to i nějak odůvodnil.. Vzhledem k tomu že stojíš v PvP zóně, ručíš si za své itemy sám a myslím, že je naprosto jedno jestli tě healoval nebo ne.

Pro navrácení bych byl v případě, že tě rupne boss v non-pvp. Pro navrácení a potrestání v případě, že tě hráč odtáhne z non-pvp do pvp a tam rupne.

Myslím, že by spuny trest dostat neměl z důvodů výše zmíněných. Je mi líto že jsi se do téhle situace dostal. Příště doporučuji itemy sundavat při afkování v PvP.

- Miner
Prodám ti nový krvavý botky, napiš mi na dc.

Re: Healování AFK hráče za účelem (a podařeném) rupnutí

#18
BE5T_Spuny píše:
30 bře 2021 19:14
Eskaron píše:
30 bře 2021 19:12
Napalm píše:
30 bře 2021 19:02

Pamatuji si že někdo z DG mi pár dní zpět chtěl rupnout full krvavej a +6helmu když sem byl ve vamp dungu v horním patře na 3min. afk. Ale ještě kde máš důkaz že tě před rupnutím bot healoval?
Mám důkaz že mě healoval, je irelevantní kdy mě v pokusu o rupnutí healoval, jde o to že mě záměrně healoval aby mě trvale poškodil rupnutím armoru za několik milionů.
BE5T_Spuny píše: Pamatuju si ještě na začátek bažiny, na spawnu bylo hned pvp a rupali jste tam omga.
Já sem ho nerupal a ani sem o tom doteď nevěděl, takže nezkoušej žádnou skupinovou vinu.

Navíc je velmi vtipné jak se na tento post okamžitě seběhli všichni z anocry (kromě helperů) a snažej se tu zoufale hledat důvody proč by neměl Spuny dostat trest

+ yackdothe, to jsou 2 jiné situace, přečti si to
Healoval jsem tě, ANO. Skupinová vina, ty tu o celé anocře píšeš blbosti. Možná jsem sám, možná by to udělalo pár dalších z nás, ale ne všichni.
Omlouvám se za špatné vyjádření pojmu:Anocra, ale je to pro mě lehce emocionální tak sem na to v tu chvíli nemyslel. Pojmem Anocra sem myslel hráče z Anocry které tam byli, což byl Spuny, Miner (podle toho co tvrdí) a omg14 kterého sem tam viděl když sem šel AFK (nevím jestli přihlížel celému rupání ale určitě aspoň chvilce ano)

Re: Healování AFK hráče za účelem (a podařeném) rupnutí

#19
Bol by som pre navratenie, actually uz mame kazdy svoj vek a to ze si musis surne rychlo odbehnut, zabudnes si dat dole set a rupnes kvoli tomu nejaku vec kvoli ktorej si stravil na serveri nemalo casu.. Stratil by som chut do hrania tbh.

:) Chcelo by to aj finalne objasnenie od AT ze ci vadi rupanie niekoho AFK a do toho healovanie, pretoze mi castokrat niekto pisal ze ma potvrdene od vyssieho AT, ze by sa mal dany hrac co niekoho rupol a do toho healoval potrestat a rupnuty item by mal byt aj tak vrateny.

Re: Healování AFK hráče za účelem (a podařeném) rupnutí

#20
Mám takový pocit, že na E2 se rupání trestalo, ale pouze v případě, že byl hráč healován.
Důkazy o tom, že tě healoval před rupnutím bot nejsou, ale jsou důkazy, že tě poté healoval s úmyslem rupnutí celého setu.
Pro vrácení bot úplně tak nejsem, ale jsem pro to, aby Spuny dostal trest za úmyslené healování s vizí tě rupnout.
cron