Healování AFK hráče za účelem (a podařeném) rupnutí

#1
1) _eskaron_
2) Be5T_Spuny
3) [18:04:36] [Client thread/INFO]: [CHAT] Predmetu Hrabeci plast +3 hrozi zniceni! - [18:05:21] [Client thread/INFO]: [CHAT] Predmetu Hrabeci plast +3 hrozi zniceni!
[18:05:22] [Client thread/INFO]: [CHAT] Tva helma se ti poskozena vratila do inventare

[18:05:51] [Client thread/INFO]: [CHAT] Predmetu Krvava zbroj hrozi zniceni! - [18:06:35] [Client thread/INFO]: [CHAT] Predmetu Krvava zbroj hrozi zniceni!
[18:06:36] [Client thread/INFO]: [CHAT] Tva specialni zbroj Krvava zbroj byla znicena!

[18:09:58] [Client thread/INFO]: [CHAT] Predmetu Arthurianska zbroj II hrozi zniceni! - [18:10:25] [Client thread/INFO]: [CHAT] Predmetu Arthurianska zbroj II hrozi zniceni!

[18:09:58] [Client thread/INFO]: [CHAT] Predmetu Krvava zbroj II hrozi zniceni! - [18:10:25] [Client thread/INFO]: [CHAT] Predmetu Krvava zbroj II hrozi zniceni!
[18:10:25] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Opravovací kit] Všechny tvé předměty byly opraveny.
4)
Dobrý den,
velice nerad obtěžuji Admin-Team, ovšem stala se nepěkná věc. Při čekání na noc ve stromu azachiela sem šel na chvilku AFK. Když sem se poté dostal opět dostal k počítači tak sem si všimnul, že se mi spamuje že mi hrozí zničení Artur II chestu a Krev II kalhot. Okamžitě sem dal RK, a viděl sem jen jak hráč BE5T_Spuny. Do mě mlátí healkou jen aby mě rupnul. Podařilo se mi pomocí zpětného nahrání 30 sekund zachytit okamžik, kdy mě úmyslně healoval aby mě mohl kompletního rupnout. Bohužel sem přišel pozdě a rupl mi Krvavé boty.

EDIT: Rád bych AT požádal o Vrácení rupnutých bot a potrestání hráče BE5T_Spuny

Přikládám logy(nahoře) a video jako důkaz + screen jako důkaz špatných úmyslů hráče

Screen: https://imgur.com/a/SfHyElp

Video: https://youtu.be/X5k_l4EZkkM
Naposledy upravil(a) Eskaron dne 30 bře 2021 18:59, celkem upraveno 1 x.

Re: Healování AFK hráče za účelem (a podařeném) rupnutí

#2
Nevidím v tom problém viz. pravidla.

D) PVP a PVE boje
Na serveru je přísně zakázáno:
odpojovat se uprostřed bojů,
útočit na hráče a moby z bezpečně zóny nebo ze zón, ve kterých na Vás nemůžou útočit,
účastnit se bojů bez platného přihlášení na server.

Re: Healování AFK hráče za účelem (a podařeném) rupnutí

#5
Ahoj

Několikrát jsem se před delší dobou ptal helperů i moderátoru - zde mi bylo řečeno že je to vpořádku.
Abych to i nějak odůvodnil.. Vzhledem k tomu že stojíš v PvP zóně, ručíš si za své itemy sám a myslím, že je naprosto jedno jestli tě healoval nebo ne.
Celou situaci jsem viděl, pokud se nepletu healoval tě až po rupnutí bot, ty bych minimálně nevracel.
Pro navrácení bych byl v případě, že tě rupne boss v non-pvp. Pro navrácení a potrestání v případě, že tě hráč odtáhne z non-pvp do pvp a tam rupne.

Myslím, že by spuny trest dostat neměl z důvodů výše zmíněných. Je mi líto že jsi se do téhle situace dostal. Příště doporučuji itemy sundavat při afkování v PvP.

- Miner

Re: Healování AFK hráče za účelem (a podařeném) rupnutí

#8
CzechMinerCZ píše:
30 bře 2021 18:54
Ahoj

Několikrát jsem se před delší dobou ptal helperů i moderátoru - zde mi bylo řečeno že je to vpořádku.
Abych to i nějak odůvodnil.. Vzhledem k tomu že stojíš v PvP zóně, ručíš si za své itemy sám a myslím, že je naprosto jedno jestli tě healoval nebo ne.
Celou situaci jsem viděl, pokud se nepletu healoval tě až po rupnutí bot, ty bych minimálně nevracel.
Pro navrácení bych byl v případě, že tě rupne boss v non-pvp. Pro navrácení a potrestání v případě, že tě hráč odtáhne z non-pvp do pvp a tam rupne.

Myslím, že by spuny trest dostat neměl z důvodů výše zmíněných. Je mi líto že jsi se do téhle situace dostal. Příště doporučuji itemy sundavat při afkování v PvP.

- Miner
Máš důkaz že mě healoval až po rupnutí bot ?

A taky je vidět jaká jste v Anocře sebranka, že chcete enemy frakcím rupat itemy protože prohráváte

Re: Healování AFK hráče za účelem (a podařeném) rupnutí

#9
Eskaron píše:
30 bře 2021 19:00
CzechMinerCZ píše:
30 bře 2021 18:54
Ahoj

Několikrát jsem se před delší dobou ptal helperů i moderátoru - zde mi bylo řečeno že je to vpořádku.
Abych to i nějak odůvodnil.. Vzhledem k tomu že stojíš v PvP zóně, ručíš si za své itemy sám a myslím, že je naprosto jedno jestli tě healoval nebo ne.
Celou situaci jsem viděl, pokud se nepletu healoval tě až po rupnutí bot, ty bych minimálně nevracel.
Pro navrácení bych byl v případě, že tě rupne boss v non-pvp. Pro navrácení a potrestání v případě, že tě hráč odtáhne z non-pvp do pvp a tam rupne.

Myslím, že by spuny trest dostat neměl z důvodů výše zmíněných. Je mi líto že jsi se do téhle situace dostal. Příště doporučuji itemy sundavat při afkování v PvP.

- Miner
Máš důkaz že mě healoval až po rupnutí bot ?

A taky je vidět jaká jste v Anocře sebranka, že chcete enemy frakcím rupat itemy protože prohráváte
Pamatuji si že někdo z DG mi pár dní zpět chtěl rupnout full krvavej a +6helmu když sem byl ve vamp dungu v horním patře na 3min. afk. Ale ještě kde máš důkaz že tě před rupnutím bot healoval?
cron