Re: Healování AFK hráče za účelem (a podařeném) rupnutí

#31
Eskaron píše:
30 bře 2021 21:51

To si myslíš hodně špatně Robbobe, pokud by to bylo ve stejné situaci jako já (spuny by měl důkazy že ho boris healoval) tak bych byl pro vrácení rozhodně.
Kdo ví, jak by tomu bylo doopravdy, ale nebudu přilévat olej do ohně. :lol:


BE5T_Spuny píše:
30 bře 2021 21:29
EDIT: Dále hráč mě již nějakou dobu provokuje a ne jenom mě, bugoval bosse a trest nedostal, bug spot se jenom odstranil, proč bych já měl dostat trest, když on nedostal trest za bugování bosse, když to mohl dělat neustále když nikdo nebyl poblíž, a Eskarone, zamysli se, důkazy stále mám, můžeš si klidně zapírat, ale nepomůže ti to.
Eskaron píše:
30 bře 2021 21:51
Jinak Spuny, myslíš tím provokováním to jak si mi celý týden kdy ti štěstí přálo na mořské rybárně psal do msg: "vytočenej ?" Nediv se že se ti to pak vrátí.
Každopádně dle mého to tady nemá cenu řešit, protože každá strana si bude zastávat toho svého. Lepší bude když už tu nebude nikdo nic psát, protože tu pomalu začínáte řešit totální nesmysli a blbosti, které vůbec nesouvisí s tématem. Stejně to nevyřešíte, takže nezbývá než čekat na vyjádření ATeamu.
Naposledy upravil(a) Pavlitko dne 30 bře 2021 22:03, celkem upraveno 2 x.

Re: Healování AFK hráče za účelem (a podařeném) rupnutí

#32
Mohu poprosit Spunyho, Eskarona a i některé ostatní jedince aby zde přestali psát své morální výlevy o tom, co vám druhá strana udělala (včetně toho, za co nebyla potrestána) a psali zde už jen a pouze zprávy, které pomůžou vyřešení tohoto a možná i budoucích případů, stačilo tím zaspamovat už 2 stránky zpráv...

Re: Healování AFK hráče za účelem (a podařeném) rupnutí

#33
těžko říct v této situaci, podobná situace byla když hráč vyhodil nějaký item a enemy hráč mu ho vzal, tady se to vyřešilo přidáním systému který tuhle situaci blokoval což na 1 stranu hodně usnadnilo budoucí rozhodování ale moc to nepomohlo komunitě aby se nad sebou zamyslela
bohužel, v pravidlech nic o tomto není a myslím si že se snažit tímto (nebo podobným) způsobem někomu ubližovat nebo kazit hru je velmi nemorální dle mého a spuny by se nad tím měl zamyslet a i ostatní kteří by to udělali
na závěr jsem pro aby eskaron dostal boty zpátky ale díky tomu že to není v pravidlech si myslím že dávat trest spunymu není nutný, pouze bych tuto věc přidal do pravidlech aby se podobná situace neopakovala a kdyby ano tak důsledky budou jasný

zároven by bylo dobrý kdyby si hráči přestaly takto nesmyslně navzájem škodit protože si myslím že bude lepší hrát na serveru s dobrou komunitou než s toxickou a agresivní která se snaží jen škodit
Naposledy upravil(a) josef04 dne 30 bře 2021 22:47, celkem upraveno 1 x.

Re: Healování AFK hráče za účelem (a podařeném) rupnutí

#34
TheDarkLord173 píše:
30 bře 2021 22:01
Mohu poprosit Spunyho, Eskarona a i některé ostatní jedince aby zde přestali psát své morální výlevy o tom, co vám druhá strana udělala (včetně toho, za co nebyla potrestána) a psali zde už jen a pouze zprávy, které pomůžou vyřešení tohoto a možná i budoucích případů, stačilo tím zaspamovat už 2 stránky zpráv...
A hned máš o 1 příspěvek navíc :lol:

Nečekejte východisko hned, musíme se o tom pobavit. Nicméně se mi takové jednání víc než nelíbí

Re: Healování AFK hráče za účelem (a podařeném) rupnutí

#35
Aj keď tu už nehrám, chcel by som sa ajtak vyjádriť. Je síce fakt že sa to na e2 trestalo ale e3 není e2. Je to svinstvo takto niekomu rupať armor, keď je afk, či už je v PvP zóne alebo není, tiež sa mi to nepáči a najradšej by som to trestal. Ale keďže nie je oficiálne od AT potvrdené že sa to má trestať a itemy navrátiť tak by ste mali asi len čakať na AT a už podľa toho to nejako doriešiť alebo aj možno spraviť výnimku, lebo inak nevyriešite nič, len sa tu maximálne budete hádať lebo jedna strana bude pre to že je to v pohode a druhá že by sa mali vrátiť itemy a dať tresty, normálka. To tú výnimku myslím tak že ak by AT teda potvrdil že to doteraz "zakázané" nebolo ale nezdalo by sa im to ako za vhodné aby toto hráči mohli robiť tak by sa proste len vrátili itemy a hodilo by sa na forko upozornenie ako napríklad pri tom vykrádaní residencí a podobných vecí. Ak by sa ale AT rozhodol inak asi je to hold smola no..

Re: Healování AFK hráče za účelem (a podařeném) rupnutí

#36
_GonkManSVK_ píše: Aj keď tu už nehrám, chcel by som sa ajtak vyjádriť. Je síce fakt že sa to na e2 trestalo ale e3 není e2. Je to svinstvo takto niekomu rupať armor, keď je afk, či už je v PvP zóne alebo není, tiež sa mi to nepáči a najradšej by som to trestal. Ale keďže nie je oficiálne od AT potvrdené že sa to má trestať a itemy navrátiť tak by ste mali asi len čakať na AT a už podľa toho to nejako doriešiť alebo aj možno spraviť výnimku, lebo inak nevyriešite nič, len sa tu maximálne budete hádať lebo jedna strana bude pre to že je to v pohode a druhá že by sa mali vrátiť itemy a dať tresty, normálka. To tú výnimku myslím tak že ak by AT teda potvrdil že to doteraz "zakázané" nebolo ale nezdalo by sa im to ako za vhodné aby toto hráči mohli robiť tak by sa proste len vrátili itemy a hodilo by sa na forko upozornenie ako napríklad pri tom vykrádaní residencí a podobných vecí. Ak by sa ale AT rozhodol inak asi je to hold smola no..
Jinak souhlasím s tímto názorem, kdybychom udělali my to samé Anocře, začne úplně ta samá hádka, takže se za mě řeší úplné hlouposti. Věci bych vrátil a při úmyslném rupání a healování bych dával warn. A ohánět se tím, že to není v pravidlech je fakt úsměvné. Copak já, když jsem "okradl" Adamuse přes tu residenci, řešilo se to někdy předemnou? Bylo něco takového v pravidlech? Ne, nebylo. Když Tuan koupil věci od Winga a dalších, řešilo se to předtím? Neřešilo, a dostal permaban. Zkrátka, v tomhle ohledu nemůžeš říct, že něco v pravidlech je, nebo není. Nemáš se prostě chovat jak hovado a myslet mozkem.

Re: Healování AFK hráče za účelem (a podařeném) rupnutí

#37
NesTriX píše:
31 bře 2021 09:44
_GonkManSVK_ píše: Aj keď tu už nehrám, chcel by som sa ajtak vyjádriť. Je síce fakt že sa to na e2 trestalo ale e3 není e2. Je to svinstvo takto niekomu rupať armor, keď je afk, či už je v PvP zóne alebo není, tiež sa mi to nepáči a najradšej by som to trestal. Ale keďže nie je oficiálne od AT potvrdené že sa to má trestať a itemy navrátiť tak by ste mali asi len čakať na AT a už podľa toho to nejako doriešiť alebo aj možno spraviť výnimku, lebo inak nevyriešite nič, len sa tu maximálne budete hádať lebo jedna strana bude pre to že je to v pohode a druhá že by sa mali vrátiť itemy a dať tresty, normálka. To tú výnimku myslím tak že ak by AT teda potvrdil že to doteraz "zakázané" nebolo ale nezdalo by sa im to ako za vhodné aby toto hráči mohli robiť tak by sa proste len vrátili itemy a hodilo by sa na forko upozornenie ako napríklad pri tom vykrádaní residencí a podobných vecí. Ak by sa ale AT rozhodol inak asi je to hold smola no..
Jinak souhlasím s tímto názorem, kdybychom udělali my to samé Anocře, začne úplně ta samá hádka, takže se za mě řeší úplné hlouposti. Věci bych vrátil a při úmyslném rupání a healování bych dával warn. A ohánět se tím, že to není v pravidlech je fakt úsměvné. Copak já, když jsem "okradl" Adamuse přes tu residenci, řešilo se to někdy předemnou? Bylo něco takového v pravidlech? Ne, nebylo. Když Tuan koupil věci od Winga a dalších, řešilo se to předtím? Neřešilo, a dostal permaban. Zkrátka, v tomhle ohledu nemůžeš říct, že něco v pravidlech je, nebo není. Nemáš se prostě chovat jak hovado a myslet mozkem.
Zde bych jen rád odkázal na svůj komentář

-> Několikrát jsem se před delší dobou ptal helperů i moderátoru - zde mi bylo řečeno že je to vpořádku.

Re: Healování AFK hráče za účelem (a podařeném) rupnutí

#38
CzechMinerCZ píše:
31 bře 2021 10:02
NesTriX píše:
31 bře 2021 09:44
_GonkManSVK_ píše: Aj keď tu už nehrám, chcel by som sa ajtak vyjádriť. Je síce fakt že sa to na e2 trestalo ale e3 není e2. Je to svinstvo takto niekomu rupať armor, keď je afk, či už je v PvP zóne alebo není, tiež sa mi to nepáči a najradšej by som to trestal. Ale keďže nie je oficiálne od AT potvrdené že sa to má trestať a itemy navrátiť tak by ste mali asi len čakať na AT a už podľa toho to nejako doriešiť alebo aj možno spraviť výnimku, lebo inak nevyriešite nič, len sa tu maximálne budete hádať lebo jedna strana bude pre to že je to v pohode a druhá že by sa mali vrátiť itemy a dať tresty, normálka. To tú výnimku myslím tak že ak by AT teda potvrdil že to doteraz "zakázané" nebolo ale nezdalo by sa im to ako za vhodné aby toto hráči mohli robiť tak by sa proste len vrátili itemy a hodilo by sa na forko upozornenie ako napríklad pri tom vykrádaní residencí a podobných vecí. Ak by sa ale AT rozhodol inak asi je to hold smola no..
Jinak souhlasím s tímto názorem, kdybychom udělali my to samé Anocře, začne úplně ta samá hádka, takže se za mě řeší úplné hlouposti. Věci bych vrátil a při úmyslném rupání a healování bych dával warn. A ohánět se tím, že to není v pravidlech je fakt úsměvné. Copak já, když jsem "okradl" Adamuse přes tu residenci, řešilo se to někdy předemnou? Bylo něco takového v pravidlech? Ne, nebylo. Když Tuan koupil věci od Winga a dalších, řešilo se to předtím? Neřešilo, a dostal permaban. Zkrátka, v tomhle ohledu nemůžeš říct, že něco v pravidlech je, nebo není. Nemáš se prostě chovat jak hovado a myslet mozkem.
Zde bych jen rád odkázal na svůj komentář

-> Několikrát jsem se před delší dobou ptal helperů i moderátoru - zde mi bylo řečeno že je to vpořádku.
Já bych zas rád odkázal na to, že se IRL trading před Tuanem nikdy neřešil, zeptal ses kohokoliv z AT, řekl ti, že jim to je jedno a "toleruje" se to :--). Ukončuji tímto s tebou debatu, protože ty jsi člověk, co musí mít vždy poslední slovo a přitom jsi jen dítě, co tahá věci z kontextu a pak to překrucuje pro jeho přínos.

Re: Healování AFK hráče za účelem (a podařeném) rupnutí

#40
Nejdříve řeknu, že se mi úmyslné poškození hráče nelíbí, nicméně:
Můj osobní názor na tuto situaci je, že by se věci vracet neměli a trest by za to být neměl.
Pokud jsem tedy správně pochopil, Eskaron stál v PVP zoně, kde hráče lze hitovat, apd.
Do mě mlátí healkou jen aby mě rupnul
Ano, někdo někoho mlátí v PVP zoně :scream:
A to že tě i healoval, tak co je na tom :woman_shrugging: (Když si chce kvůli tomu utrácet healky)

Všem je jasné, že tě tam mlátil, aby tě rupl, ale jedná se přeci o PVP zonu. Já osobně nechci, aby jsme byli tak pekelně "friendly" server, že si hráči mohou afkovat bezstarostně v PVP zonach :person_gesturing_no:

To, jestli je, nebo není morální, poškodit v PVP oblasti enemy, no nevím, zamyslete se sami.
Nemyslím si, že by mělo být něco takového trestné ani něco, co bychom měli řešit. PVP zona je od toho, aby byla pro hráče jistým způsobem nebezpečná, né aby se tam stálo AFK a my to pak řešili.
Nezlobte se na mě, ale rovnou můžeme udělat, že item nelze rupnout, nebo dát všude safe zony. Přemýšlejte o smyslu PVP zon, už tak dle mého je na Epesu ochran pro neopatrné hráče až až.
sibabyrage píše:
30 bře 2021 18:56
Pokud to není trestné tak začne éra rupání :)
Nestůjte afk tam, kde to je "legální" a "relativně běžné" :wink:
V safe zonach, reskách, apd. je to samozřejmě trestné.
cron