Neprávem jail

#1
Celé to začalo když jsem si procházel epes a najednou jsem viděl TheDarkness když stavěl na nejmenované lokaci, několikrát mě Rody teleportoval na cola pak TheDarkLord173 a následně na pvp lokaci. Původně jsem tam šel abych se jen podíval do baráku co byl kousek od místa kde stavěli, od tama šla vidět písečná plocha kde jsem se chtěl jen podívat co se tam nachází. Napsal jsem tedy Rodymu ať mě tam portne, že bych se chtěl na to podívat, portnul mě tam a já si tam uložil home.
  • [19:04:03] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [Designer]Rody_cz [G]] portneš mě na tu písečnou plochu?
    [19:04:10] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [Designer]Rody_cz [G]] co je nahoře
    [19:04:33] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Designer]Rody_cz [G] te teleportoval k hraci [Designer]Rody_cz [G].
    [19:04:33] [Client thread/INFO]: [CHAT] Tva promena se teleportem odhalila!
    [19:04:33] [Client thread/INFO]: [CHAT] Teleportuji...
    [19:04:35] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[Designer]Rody_cz [G] -> ja] PROČ XD
    [19:04:42] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [Designer]Rody_cz [G]] mě zajímalo co tu je :D
    [19:04:48] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[Designer]Rody_cz [G] -> ja] kaktus
    [19:04:54] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [Designer]Rody_cz [G]] aha :(
následně po 2 minutách napsal Rody, jestli někdo nechce sledovat kaktus
  • [19:06:20] [Client thread/INFO]: [CHAT] [55]**Zlin [Designer]Rody_cz [G]: je tu někdo ochotny sledovat 4h jeden block a pak nahlasit jestli se pohl?
Hráč CzechMinerCZ se přihlásil a portnuli ho tam.
Pak začali WB a následně skupy, po těchto eventech jsem šel afkovat, protože mě nudilo afkovat u nás na resce v afkovačce, následně jsem se snad 2x objevil v portálu do netheru ze kterého jsem se dostal pomocí házení instant damage na sebe, následně mě to respawnulo na samotném začátku epesu. Po pár minutách jsem se objevil v jailu se slovy Helpera EmberIsolte:
  • [20:16:32] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[Helper]EmberIsolte [R] -> ja] Jail máš na hodinu
    [20:16:34] [Client thread/INFO]: [CHAT] Hrac BE5T_Spuny uveznen za 59 minuty 29 sekundy.
Chtěl jsem jít v klidu afkovat a zůstat tam, bohužel jsem se po pár minutách koukl znova na minecraft a viděl jsem jak jsem byl propuštěn.
  • [20:21:03] [Client thread/INFO]: [CHAT] Byl jsi propusten na svobodu!
a následně znova uvězněn, tentokrát na 24 hodin.
  • [20:21:29] [Client thread/INFO]: [CHAT] Byl jsi uveznen.
    [20:21:42] [Client thread/INFO]: [CHAT] Pockej 5 sekund, nez se prikaz /spawn provede.
    [20:21:47] [Client thread/INFO]: [CHAT] Hrac BE5T_Spuny uveznen za 23 hodiny 59 minuty 41 sekundy.
Po tomto zjištění jsem se zeptal proč jsem najednou dostal jail na den, kdy mi bylo řečeno, že je jen na hodinu.
Žádám o unjail, hráč CzechMinerCZ tak v klidu mohl afkovat a nikdo mu to nezakazoval, neviděl jsem důvod tam nebýt a jít třeba na hodinu afkovat.

Re: Neprávem jail

#2
Ahoj Spuny,
je sice hezke, ze jsi se chtel podivat na kaktusy (coz ti bylo nami umozneno), avsak si byl pote opakovane informovan, ze narusujes konstrukci lokace a mel by si ji tedy opustit - to si neudelal a nasledne si se stale teleportoval (na home) na nepristupnou lokaci. Myslim si, ze jsou i lepsi mista nez afkovat uprostred predelavane lokace (letajici plosiny kde probiha testovani mechaniky vyuzivane pri staveni). Vzhledem k tomu, ze si byl informovan a obeznamen se situace nekolikrat ingame, tak si byl nasledne uvrzen do zalare.

Byli jsme na tebe zprvu hodni - 3x nebo 5x jsme to resili odportnutim, nebo umistenim do netherprotalu/odportem z lokace. Prirovname-li to k realnemu zivotu bralo by se to jako neuposlechnuti vyzvy policie a dopadlo by to stejne. Stejnetak si byl informovan - neuposlech jsi vyzvu clenu at a to nekolikanasobne. Kdyby si ulozil home v lokalite nize nebyl by to problem. Bohuzel si se stale vracel do oblasti, kde se testuje herni mechanika.

jail je tedy za nekolikanasobne neuposlechnuti vyzvy AT a byl konzultovan v at skupine.

Re: Neprávem jail

#3
BE5T_Spuny píše:
17 kvě 2021 20:50
Celé to začalo když jsem si procházel epes a najednou jsem viděl TheDarkness když stavěl na nejmenované lokaci, několikrát mě Rody teleportoval na cola pak TheDarkLord173 a následně na pvp lokaci. Původně jsem tam šel abych se jen podíval do baráku co byl kousek od místa kde stavěli, od tama šla vidět písečná plocha kde jsem se chtěl jen podívat co se tam nachází. Napsal jsem tedy Rodymu ať mě tam portne, že bych se chtěl na to podívat, portnul mě tam a já si tam uložil home.
  • [19:04:03] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [Designer]Rody_cz [G]] portneš mě na tu písečnou plochu?
    [19:04:10] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [Designer]Rody_cz [G]] co je nahoře
    [19:04:33] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Designer]Rody_cz [G] te teleportoval k hraci [Designer]Rody_cz [G].
    [19:04:33] [Client thread/INFO]: [CHAT] Tva promena se teleportem odhalila!
    [19:04:33] [Client thread/INFO]: [CHAT] Teleportuji...
    [19:04:35] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[Designer]Rody_cz [G] -> ja] PROČ XD
    [19:04:42] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [Designer]Rody_cz [G]] mě zajímalo co tu je :D
    [19:04:48] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[Designer]Rody_cz [G] -> ja] kaktus
    [19:04:54] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [Designer]Rody_cz [G]] aha :(
následně po 2 minutách napsal Rody, jestli někdo nechce sledovat kaktus
  • [19:06:20] [Client thread/INFO]: [CHAT] [55]**Zlin [Designer]Rody_cz [G]: je tu někdo ochotny sledovat 4h jeden block a pak nahlasit jestli se pohl?
Hráč CzechMinerCZ se přihlásil a portnuli ho tam.
Pak začali WB a následně skupy, po těchto eventech jsem šel afkovat, protože mě nudilo afkovat u nás na resce v afkovačce, následně jsem se snad 2x objevil v portálu do netheru ze kterého jsem se dostal pomocí házení instant damage na sebe, následně mě to respawnulo na samotném začátku epesu. Po pár minutách jsem se objevil v jailu se slovy Helpera EmberIsolte:
  • [20:16:32] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[Helper]EmberIsolte [R] -> ja] Jail máš na hodinu
    [20:16:34] [Client thread/INFO]: [CHAT] Hrac BE5T_Spuny uveznen za 59 minuty 29 sekundy.
Chtěl jsem jít v klidu afkovat a zůstat tam, bohužel jsem se po pár minutách koukl znova na minecraft a viděl jsem jak jsem byl propuštěn.
  • [20:21:03] [Client thread/INFO]: [CHAT] Byl jsi propusten na svobodu!
a následně znova uvězněn, tentokrát na 24 hodin.
  • [20:21:29] [Client thread/INFO]: [CHAT] Byl jsi uveznen.
    [20:21:42] [Client thread/INFO]: [CHAT] Pockej 5 sekund, nez se prikaz /spawn provede.
    [20:21:47] [Client thread/INFO]: [CHAT] Hrac BE5T_Spuny uveznen za 23 hodiny 59 minuty 41 sekundy.
Po tomto zjištění jsem se zeptal proč jsem najednou dostal jail na den, kdy mi bylo řečeno, že je jen na hodinu.
Žádám o unjail, hráč CzechMinerCZ tak v klidu mohl afkovat a nikdo mu to nezakazoval, neviděl jsem důvod tam nebýt a jít třeba na hodinu afkovat.
Já tam afkoval z důvodu výpomoci.
Taky by se hodilo dodat, že po WB jsi tam opakovaně přes home lezl, takže ses v portálu jen tak sám od sebe neocitl.
Sice jsme ve stejný frakci a tohle je celkem banalita, ale i tak si za jailem stojím už jen z principu.

Re: Neprávem jail

#4
je sice hezke, ze jsi se chtel podivat na kaktusy (coz ti bylo nami umozneno), avsak si byl pote opakovane informovan, ze narusujes konstrukci lokace a mel by si ji tedy opustit - to si neudelal a nasledne si se stale teleportoval (na home) na nepristupnou lokaci.
Nepřístupná lokace kde pak byl Miner a nijak se to neřešilo.
Myslim si, ze jsou i lepsi mista nez afkovat uprostred predelavane lokace (letajici plosiny kde probiha testovani mechaniky vyuzivane pri staveni).
Když už jsem se tam portl, zalezl jsem do afkovačky, co tam byla postavena, jak přesně jsem to teda narušoval?
jail je tedy za nekolikanasobne neuposlechnuti vyzvy AT a byl konzultovan v at skupine.
Tak když se to konzultovalo v AT skupině, jakto, že jste se nedohodli na času jailu a byl mi pak z 1 hodiny udělen na 24 hodin?

Re: Neprávem jail

#5
Za to, že se vůbec opovažuješ považovat jail za neoprávněný, a zdržovat AT s tímto topicem, tak bych ti jail prodloužil na týden, aby jsi měl důvod cítit se ublížený.

Re: Neprávem jail

#6
NesTriX píše:
17 kvě 2021 22:16
Za to, že se vůbec opovažuješ považovat jail za neoprávněný, a zdržovat AT s tímto topicem, tak bych ti jail prodloužil na týden, aby jsi měl důvod cítit se ublížený.
Chtěl bych vidět co bys dělal na jeho místě.

Re: Neprávem jail

#8
BE5T_Spuny píše:
17 kvě 2021 22:27
Prosím aby se tu nikdo jiný než lidi kterých se to týká nevyjadřovali.
Však jail máš oprávněně, očividně ses choval jako hloupé dítě, které se tam neustále muselo portovat. Jak bylo řečeno výše: neuposlechnutí AT=trest.

Re: Neprávem jail

#9
Designer nemá právo na jail. Nejprve jsi dostal jail na hodinu, protože jsme mysleli, že se tě jen potřebují krátkodobě zbavit. Pak se v AT skupině dozvěděli, že jsi tam vysíral delší dobu, a jail byl prodloužen.
cron