[✖]CzechMinerCZ

#1
Dal jsem hráči CzechMiner 70 prorolovych orbu rikal ze mi to bude splacet 1 den mi dal 11 orbu pak jsem prisel druhy den k jeho shopu /res tp CzechMinerCZE a najednou nevykupoval orby za 20k ale za 2k a nemuzu se nejak dostat s nim do kontaktu asi nechodi na server... Vím že to je moje chyba ale jen chci upozornit další hráče aby snim neobchodovali jen tak! :-)

Re: CzechMinerCZ

#2
Hej, na server chodim ale spis k veceru. Chapes, skola. Orby vykupuju kvuli nedostatku penez, tak aby bylo alespon neco. Napis mi az budes na serveru.

Re: CzechMinerCZ

#3
Pavlitko píše:
25 lis 2017 09:32
\nDal jsem hráči CzechMiner 70 prorolovych orbu rikal ze mi to bude splacet 1 den mi dal 11 orbu pak jsem prisel druhy den k jeho shopu /res tp CzechMinerCZE a najednou nevykupoval orby za 20k ale za 2k a nemuzu se nejak dostat s nim do kontaktu asi nechodi na server... Vím že to je moje chyba ale jen chci upozornit další hráče aby snim neobchodovali jen tak! :-)\n
\n\n:facepalm: tohle nepatří do soudní síně :D pro příště to hod do pokecu.. Pokud miner nemá čas nemůžeš být na něj naštvanej ;)