Re: Mute na druhém účtu?

#11
TheDarkLord173 píše:
06 lis 2021 14:02
Matykralik píše:
06 lis 2021 13:36
Takže když Dlord nadává do MSG tak je to netrestatelné a když se někdo lehce naštve a napíše pár menších urážek tak je to mute na 12 hodin? Dlord pěkně obchází systém..
Takže zaprvé, nadávky v msg hráčů se neřeší (alespoň dokud se tam nezačínají jet nadávky do rodiny a podobné šaškárny).
Zadruhé v msg jsem hráči Jakubk0_ nadával tak před třema měsícema, takže s tímhle příspěvkem to nemá absolutně nic společného.
Zatřetí by si se mohl přestat navážet u každého příspěvku do mé osoby.
Přeci jen si členem AT a měl by si jít trochu příkladem ne... A ne se pokoušet odvolávat na to, že se to v msg neřeší...

[19:51:47] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[Tester]TheDarkLord173 [R+] -> ja] sukal bych te
[19:51:56] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [Tester]TheDarkLord173 [R+]] ********* ********
[19:52:00] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [Tester]TheDarkLord173 [R+]] já nejsem ritopich

Vyhvězdičkoval jsem svojí řekl bych přehnanou reakci abych nikoho z vás nepohoršil.
Možná by se do tebe lidi tak nenaváželi, kdyby ses choval tak jak bys měl.
Logy jsou z 23.10.

Re: Mute na druhém účtu?

#12
Ssoryk píše:
06 lis 2021 21:22
TheDarkLord173 píše:
06 lis 2021 14:02
Matykralik píše:
06 lis 2021 13:36
Takže když Dlord nadává do MSG tak je to netrestatelné a když se někdo lehce naštve a napíše pár menších urážek tak je to mute na 12 hodin? Dlord pěkně obchází systém..
Takže zaprvé, nadávky v msg hráčů se neřeší (alespoň dokud se tam nezačínají jet nadávky do rodiny a podobné šaškárny).
Zadruhé v msg jsem hráči Jakubk0_ nadával tak před třema měsícema, takže s tímhle příspěvkem to nemá absolutně nic společného.
Zatřetí by si se mohl přestat navážet u každého příspěvku do mé osoby.
Přeci jen si členem AT a měl by si jít trochu příkladem ne... A ne se pokoušet odvolávat na to, že se to v msg neřeší...

[19:51:47] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[Tester]TheDarkLord173 [R+] -> ja] sukal bych te
[19:51:56] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [Tester]TheDarkLord173 [R+]] ********* ********
[19:52:00] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [Tester]TheDarkLord173 [R+]] já nejsem ritopich

Vyhvězdičkoval jsem svojí řekl bych přehnanou reakci abych nikoho z vás nepohoršil.
Možná by se do tebe lidi tak nenaváželi, kdyby ses choval tak jak bys měl.
Logy jsou z 23.10.
Nemůže vyjádřit svoji sexualitu jo? :D Twl.. Na DLordovo chování si běžte založit vlastní téma a tam toho posílejte 3 řitě, ale tu se momentálně řeší něco jiného, tak sem netahejte frašky.

Re: Mute na druhém účtu?

#13
phiwings99 píše:
07 lis 2021 15:47
Ssoryk píše:
06 lis 2021 21:22
TheDarkLord173 píše:
06 lis 2021 14:02


Takže zaprvé, nadávky v msg hráčů se neřeší (alespoň dokud se tam nezačínají jet nadávky do rodiny a podobné šaškárny).
Zadruhé v msg jsem hráči Jakubk0_ nadával tak před třema měsícema, takže s tímhle příspěvkem to nemá absolutně nic společného.
Zatřetí by si se mohl přestat navážet u každého příspěvku do mé osoby.
Přeci jen si členem AT a měl by si jít trochu příkladem ne... A ne se pokoušet odvolávat na to, že se to v msg neřeší...

[19:51:47] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[Tester]TheDarkLord173 [R+] -> ja] sukal bych te
[19:51:56] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [Tester]TheDarkLord173 [R+]] ********* ********
[19:52:00] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [Tester]TheDarkLord173 [R+]] já nejsem ritopich

Vyhvězdičkoval jsem svojí řekl bych přehnanou reakci abych nikoho z vás nepohoršil.
Možná by se do tebe lidi tak nenaváželi, kdyby ses choval tak jak bys měl.
Logy jsou z 23.10.
Nemůže vyjádřit svoji sexualitu jo? :D Twl.. Na DLordovo chování si běžte založit vlastní téma a tam toho posílejte 3 řitě, ale tu se momentálně řeší něco jiného, tak sem netahejte frašky.
I kdyby chtěl vyjádřit svoji sexualitu, tak to jde i slušně a ne stylem že napíše do msg "sukal bych te" ne ?

Re: Mute na druhém účtu?

#14
Jakubk0_ píše:
04 lis 2021 15:13
Cus, hele nebudu tu psat slohovku na to nemam cas, ale proste darklord ano ten tester který mi hodně dávno nadával v msg a urážel tak sem mu neco napsal a následně obdržel mute od nevim jak se jmenuse cross neco. Poté jsem se připojil za druhý acc PanameraTurbo a v chatu se zeptal za co to bylo. No a poté jsem obdržel mute za "obchazeni mutu na druhem acc" . Prosím o zrušení mutu na PanameraTurbo a potrestáni darklorda ze je takovy nerd, Dekuji
Po uděleném mute zapneš druhý účet a jedeš do nich zas, není se moc čemu divit. Mute rušit nebudeme


Na chování DarkLorda jsme stížnosti obdrželi a vedli jsme s ním na toto téma poměrně důrazný rozhovor. Od té doby, doufám, k ničemu takovému nedošlo
cron