Mute na druhém účtu?

#1
Cus, hele nebudu tu psat slohovku na to nemam cas, ale proste darklord ano ten tester který mi hodně dávno nadával v msg a urážel tak sem mu neco napsal a následně obdržel mute od nevim jak se jmenuse cross neco. Poté jsem se připojil za druhý acc PanameraTurbo a v chatu se zeptal za co to bylo. No a poté jsem obdržel mute za "obchazeni mutu na druhem acc" . Prosím o zrušení mutu na PanameraTurbo a potrestáni darklorda ze je takovy nerd, Dekuji

Re: Mute na druhém účtu?

#3
[15:01:44] [Client thread/INFO]: [CHAT] [46]*FrostWolf [$]Jakubk0_ [G]: TheDarkLord173 cau smradochu
[15:01:57] [Client thread/INFO]: [CHAT] Jakubk0_ Byl vyhozen od TheDarkLord173 z duvodu 'urazky'.
[15:02:22] [Client thread/INFO]: [CHAT] [46]*FrostWolf [$]Jakubk0_ [G]: smradoch neni urazka
[15:02:36] [Client thread/INFO]: [CHAT] [46]*FrostWolf [$]Jakubk0_ [G]: egoista
[15:02:40] [Client thread/INFO]: [CHAT] [46]*FrostWolf [$]Jakubk0_ [G]: v at
[15:03:12] [Client thread/INFO]: [CHAT] rcrossCZ umlcel Jakubk0_ na dobu 12 hours z duvodu 'opakovane urazeni clenu AT'

[15:04:46] [Client thread/INFO]: [CHAT] [30] PanameraTurbo: hosi vy jste fakt nerdici zalezly u pc
[15:04:54] [Client thread/INFO]: [CHAT] [30] PanameraTurbo: mute za uplny nic
[15:05:25] [Client thread/INFO]: [CHAT] TheDarkLord173 umlcel PanameraTurbo na dobu 12 hours z duvodu 'obchazeni mutu na druhem acc'


Možná ti to přijde jako "nic", ale vzhledem k tvému dlouhodobému chování vůči AT a ostatním hráčům byla toto poslední kapka.
Dle mě je trest oprávněný.

Re: Mute na druhém účtu?

#4
rcrossCZ píše:
06 lis 2021 04:08
[15:01:44] [Client thread/INFO]: [CHAT] [46]*FrostWolf [$]Jakubk0_ [G]: TheDarkLord173 cau smradochu
[15:01:57] [Client thread/INFO]: [CHAT] Jakubk0_ Byl vyhozen od TheDarkLord173 z duvodu 'urazky'.
[15:02:22] [Client thread/INFO]: [CHAT] [46]*FrostWolf [$]Jakubk0_ [G]: smradoch neni urazka
[15:02:36] [Client thread/INFO]: [CHAT] [46]*FrostWolf [$]Jakubk0_ [G]: egoista
[15:02:40] [Client thread/INFO]: [CHAT] [46]*FrostWolf [$]Jakubk0_ [G]: v at
[15:03:12] [Client thread/INFO]: [CHAT] rcrossCZ umlcel Jakubk0_ na dobu 12 hours z duvodu 'opakovane urazeni clenu AT'

[15:04:46] [Client thread/INFO]: [CHAT] [30] PanameraTurbo: hosi vy jste fakt nerdici zalezly u pc
[15:04:54] [Client thread/INFO]: [CHAT] [30] PanameraTurbo: mute za uplny nic
[15:05:25] [Client thread/INFO]: [CHAT] TheDarkLord173 umlcel PanameraTurbo na dobu 12 hours z duvodu 'obchazeni mutu na druhem acc'


Možná ti to přijde jako "nic", ale vzhledem k tvému dlouhodobému chování vůči AT a ostatním hráčům byla toto poslední kapka.
Dle mě je trest oprávněný.
Vy ste v pohode, ze mutujete cloveka za to ze napise niekomu "egoista"? Cisty komunizmus ze nemozes niekomu napisat svoj nazor na neho len kvoli tomu ze ma pred menom [Tester]. Keby tam pise nadavky alebo co nic nepoviem, ale toto? :DDDDDDDDDDDDD nerooob :joy: :joy:

Re: Mute na druhém účtu?

#5
Možná ti to přijde jako "nic", ale vzhledem k tvému dlouhodobému chování vůči AT a ostatním hráčům byla toto poslední kapka.

Kdyby ses boris naučil číst, možná si všimneš, že nedostal mute jen za "egoistu"....

Re: Mute na druhém účtu?

#6
Takže když Dlord nadává do MSG tak je to netrestatelné a když se někdo lehce naštve a napíše pár menších urážek tak je to mute na 12 hodin? Dlord pěkně obchází systém..

Re: Mute na druhém účtu?

#7
Matykralik píše:
06 lis 2021 13:36
Takže když Dlord nadává do MSG tak je to netrestatelné a když se někdo lehce naštve a napíše pár menších urážek tak je to mute na 12 hodin? Dlord pěkně obchází systém..
Takže zaprvé, nadávky v msg hráčů se neřeší (alespoň dokud se tam nezačínají jet nadávky do rodiny a podobné šaškárny).
Zadruhé v msg jsem hráči Jakubk0_ nadával tak před třema měsícema, takže s tímhle příspěvkem to nemá absolutně nic společného.
Zatřetí by si se mohl přestat navážet u každého příspěvku do mé osoby.

Bohužel jsem si neodpustil se nevyjádřit k tomuhle přihlouplému příspěvku od očividně zaujatého hráče...

Ke zbytku:
1. kick si dostal právoplatně, mute na 12 hodin svůj důvod měl taky.
A ptáš se na mute na druhém účtě? DĚLÁŠ SI DOUFÁM SRANDU?
Ty přilezeš po X týdnech nehraní na server a máš nutkání jít psát provokace a urážky členů AT do public chatu, potom dojdeš na druhý účet, když nemůžeš psát na hlavním a začneš tím, že jsme nerdíci zalezlí u pc a jdeš tam vyloženě pokračovat v tom, co si na tvém hlavním účtě začal. Být mnou, tak na druhém účtě po těch několika aférách s tebou máš permamute :x :x :x .

Re: Mute na druhém účtu?

#9
rcrossCZ píše:
06 lis 2021 13:24
Možná ti to přijde jako "nic", ale vzhledem k tvému dlouhodobému chování vůči AT a ostatním hráčům byla toto poslední kapka.

Kdyby ses boris naučil číst, možná si všimneš, že nedostal mute jen za "egoistu"....
Ty si dobre mimo, sa necudujem, ze si nepresiel ani strednou.
To, ze bolo slovo “egoista” posledni kapka myslim tym ze hraci serveru epes maju nejaky pomyselny pohar, ktory sa naplna tym, ze pisu do chatu slova a ked ich napisu napriklad 100, pohar pretecie a dostanu mute? 😂 Musel som ti to napisat takto aby si sa zacal vyjadrovat na svoj vek a nepisal od veci

Re: Mute na druhém účtu?

#10
Matykralik píše:
06 lis 2021 13:36
Takže když Dlord nadává do MSG tak je to netrestatelné a když se někdo lehce naštve a napíše pár menších urážek tak je to mute na 12 hodin? Dlord pěkně obchází systém..
Ano souhlasim. Jen vyuziva sve pravomoce, aby mohl sikanovat ostatni hrace, rozdavat mute, bany atd.
cron