Vyzívam hráče HadHod o vrácení itemú

#1
Dobrý den volám se RetepYckedas a tak pred mesiacom som pridal na rezidenciu *Ano* hráče Hadhod který slíbil že nič neukradne v tedy som bol ešte v frakcií Dgskolka a on společne so mnou. Potom čo ma vyhodili som sa odpojil na dobu 3 týždne. Keď som sa pozrel na rezidenciu chýbali tam veci : Drahokam Zeme, Krídla Nemrtvých a Válečníkova ocelová prilba kristalický prsten a kristalitická helma , poté sem napsal hráčovi a on se dokonce přiznal že to ukradl (bohužel screen nemám neviznám se v logoch) ale napsal neco takového: Ano ukradl sem to ale mne tam zmizeli 4 démonické prachy, kedže sem na serveru nebyl tak sem mu to nemohl ukrást takže si vymíšli.



Nakonec sem našel i logy (Pro lepší přehlednost upravil Plejmen ;) )
[20:40:58] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [$]Hadhod] rly si mi ukradl zem z resky?
[20:41:05] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [$]Hadhod] a vše ostatní?

[20:41:05] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[$]Hadhod -> ja] wtf
[20:41:08] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [$]Hadhod] vole
[20:41:11] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [$]Hadhod] ano
[20:41:13] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [$]Hadhod] reska

[20:41:15] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[$]Hadhod -> ja] ja uz tam nebydlim tak mesic
[20:41:19] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[$]Hadhod -> ja] wtf

[20:41:23] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [$]Hadhod] jop a ukradl si mi zemm
[20:41:31] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[$]Hadhod -> ja] wtf a jsem nic nebral
[20:41:38] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [$]Hadhod] nelží
[20:41:45] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[$]Hadhod -> ja] ja nelzu
[20:41:52] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [$]Hadhod] máš jediný právo
[20:42:11] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[$]Hadhod -> ja] ja jsem od tud odesel hned druhej den
[20:42:20] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [$]Hadhod] jop z mojou zemí
[20:42:24] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [$]Hadhod] vrat ji

[20:42:25] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[$]Hadhod -> ja] wtf
[20:42:28] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [$]Hadhod] vole nelži
[20:42:31] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[$]Hadhod -> ja] ja jsem nic nebral
[20:42:35] [Client thread/INFO]: [CHAT] §eResidence: §aAno §eVlastník: §aRetepYckedas §eBanka: §a$0
[20:42:35] [Client thread/INFO]: [CHAT] §eResidenční vlajky: §4container §4dye §4hook ...
[20:42:35] [Client thread/INFO]: [CHAT] §eHráčské vlajky: §aHadhod §4RetepYckedas

[20:42:36] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[$]Hadhod -> ja] tak mi never
[20:42:40] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [$]Hadhod] máš tu jediní právo
[20:42:43] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[$]Hadhod -> ja] nebudu se stebou hadat
[20:42:46] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [$]Hadhod] :)
20:43:53] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [Helper]ArkenThas [G+]] mohl by si prosim te se pozret hráčovi hadhod či nemá drahokam zeme mal som 1 mesiac prestáfku a on tu bydlel a nechal sem v truhle zem a on ji asi sebral
[20:44:37] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [$]Hadhod] rly?
[20:44:43] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[$]Hadhod -> ja] co
[20:44:44] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [$]Hadhod] i chest si sebral?
[20:44:49] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [$]Hadhod] nekro

[20:44:56] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[$]Hadhod -> ja] co
[20:45:03] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [$]Hadhod] mám dukazy
[20:45:17] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [$]Hadhod] jako jediný máš tu právo a ta zem byla v bedne

[20:45:23] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[$]Hadhod -> ja] me tam zmizely 4 demonaky
[20:45:30] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [$]Hadhod] nelži
[20:45:33] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[$]Hadhod -> ja] nelzu
[20:45:37] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [$]Hadhod] tak ti si ukradl zem jo?

Re: Vyzívam hráče HadHod o vrácení itemú

#4
Je to bohužel jenom tvůj problém. Ty jsi mu dal práva na resku a tím pádem jsi mohl s tím počítat, že se něco takového může stát. Pokud to ještě furt platí, tak se neřeší když někdo něco ukradne z resky, kde má od majitele přístup.

Re: Vyzívam hráče HadHod o vrácení itemú

#9
RetepYckedas píše:
06 led 2022 09:56
Akože prečo tu odpovedáte hlavné slovo mají admini. :D
Tak jestli sis nevšiml i my máme právo tu psát a diskutovat o problémech hráčů. Narovinu ti říkám, že je to čistě tvoje chyba, nikdy nikomu nevěř, když ho opravdu dost dobře neznáš. U všech to tak dopadlo... komu dáš povolení na tvoji rezidenci riskuješ sám sobě. Očekávej podobný verdikt od Admina.
cron