Stížnost na helpera Lemodile

#1
Už podle názvu jste poznali že se asi s Lemem moc v lásce nemam ale jako tohle už je moc... Dostat 2x mute skoro za nic?
[17:44:35] [Client thread/INFO]: [CHAT] [20]Frostwolf [$]MarekD: penis
[17:44:39] [Client thread/INFO]: [CHAT] [20]Frostwolf [$]MarekD: Raxxxsan
[17:44:41] [Client thread/INFO]: [CHAT] [20]Frostwolf [$]MarekD: ?
[17:44:43] [Client thread/INFO]: [CHAT] [20]Frostwolf [$]MarekD: skr
[17:44:45] [Client thread/INFO]: [CHAT] [20]*Frostwolf [$]MarekD: sori nie
prví mute... jako jo je to hodně ale fakt hodně přísne ale ok. Dneska jsem se přihlásil na server a mario se tam nějak hadal s gamerem a potom mi začal nadávat.. nenapsal jsem nic sprostého a dostal jsem mute za demenci... Jako to že on mi napiše že jsem primitivni opice a dalsi věci je v pohodě ale to, že ja se bránim je špatně? Lemo myslíš to vážně?
co to k*rva meleš
tobě dám mute za demenci
to si mi napsal na DC. Jak mě můžeš vůbec nazvat dementem když mě ani neznáš?

Re: Stížnost na helpera Lemodile

#2
Abych se do toho trošku vetřel, tak dávám jasně najevo i zde, že taktéž souhlasím s potrestáním pana Gamera který těch pár chvil co jsem na serveru dneska byl se fakt do dané osoby navážel, což by mělo být taky za trest, tak Lema i trochu podpořím - Tresty jsou oprávněné. Telefon i Lemo vám psali 2x-3x ať toho necháte a vy jste furt do sebe jeli. Přehlídnout se to nedalo, buďto jste to ignorovali jako nejspíše každý jiný den, nebo jste prostě dementi, jak asi zamýšlel Lemodile a jak bych asi určitě zamýšlel i já, tak jeho rozhodnutí toleruji a jakožto nezávislý chatu-přihlížející plně souhlasím s Lemodilem.
MarekD píše: to si mi napsal na DC. Jak mě můžeš vůbec nazvat dementem když mě ani neznáš?
Víš, tenhle nick mi vybaví pár věcí i v mé paměti a co se teprve vybaví u helperů, kteří sledují chat mezi vámi, cituji ,,primitivní opicemi", které po sobě jen hází lejnama a dělají na sebe ty svoje skřeky kterými se domlouvají tak si myslím, že je to přesné a pravdivé přirovnání. Tohle chování na server fakt nepatří. Lemodile tvojí povahu a chování zná určitě dost dobře na to, aby tě označil za dementa.

Možná nebyla uvedena vhodná slovní zásoba a dement ti může připadat trochu netaktní a nevhodná on někoho jako je helper, ale já bych na jeho místě dal nejspíše stejný název trestu.

Ps. Neber to jako urážku, pouze snažím toho co čte přiblížit k situaci. Nemám na vás svůj vlastní názor, teda podle toho co jsem viděl se už pomalu rýsuje, ale za dementy vás označovat zatím nechci, ale označím jen to, že máte pěkně dementní slovník.

Re: Stížnost na helpera Lemodile

#4
K tomu co se stalo dnes nebudu nic psát každý může mít svůj názor o tomto trestu, ale když napíše toto (Logy pod textem) a bez jakéhokoliv upozornění dostane mute tak kde to jsme? Když do mě jel minule MarioL a já si ztěžoval u lema sám mi napsal že má asi velkou trpělivost tak já nevím o co mu jde. Taky sem napsal že je fakt super že Marek dostal mute a že lemo je fakt super helper a hned mi napsal "Chceš mute?" já to fakt nechápu ještě tu někdo bude hned vyhrožovat mutem když napíšu že lemo je super helper. :)
[17:44:35] [Client thread/INFO]: [CHAT] [20]Frostwolf [$]MarekD: penis
[17:44:39] [Client thread/INFO]: [CHAT] [20]Frostwolf [$]MarekD: Raxxxsan
[17:44:41] [Client thread/INFO]: [CHAT] [20]Frostwolf [$]MarekD: ?
[17:44:43] [Client thread/INFO]: [CHAT] [20]Frostwolf [$]MarekD: skr
[17:44:45] [Client thread/INFO]: [CHAT] [20]*Frostwolf [$]MarekD: sori nie

Re: Stížnost na helpera Lemodile

#5
MarekD píše:
11 kvě 2018 18:40
Aha tak to že se lemo furt po mě vozí je v pohodě? To už mám zákaz v tom chatu i něco napsat? Aby to nebyla nějaká urážka...
Ať ti to třeba nějak objasní, komunikace s okruhem určitých hráčů může být dost nepřesná a matoucí. Dost problémů se nalézá právě ve vzájemné komunikaci ve které se musíte brát vážně, jinak nikam nedojdete a bude se to furt opakovat. Většina problému začíná i končí právě u tohoto..

Re: Stížnost na helpera Lemodile

#8
MarekD píše:
11 kvě 2018 18:49
Kae ne.. on mi napsal že mě prostě nemá rád... Super, dal mi mute protože se mu prostě nelibim.
Podle mě to mělo více důvodů, jen je asi nikam nenapsal.. Ať se k tomu vyjádří
phiwings99 píše:Nom tu jde jasne videt jak helperi nejsou jednostrani
nauč se česky ty negramote nevzdělanej

Re: Stížnost na helpera Lemodile

#9
Konečně, melete doslova sra*ky a furt vám to procházelo z obou stran a to že to není provokace, to je jen taková čestžádající výmluva, protože to se furt opakuje i přes varování, ty vaše fake missy apod.
(ps asi víte že mute je na obou stranách)
http://264445_web.fakaheda.eu/history.php?page=1&uuid=74ae6d28-82e9-3fe7-9840-8f6c2bd5f7e1
http://264445_web.fakaheda.eu/history.php?uuid=a6950c30-e5ec-3296-b110-7ceaa6b8e4b6&from=uml%C4%8Den%C3%AD

Re: Stížnost na helpera Lemodile

#10
Za důvod trestu se každopádně jménem AT omlouvám. To jsou chyby, které se určitě nemají stávat a pracujeme na tom.

Co se týče oprávněnosti - Klimki právě prochází logy a poprosíme lemodileho o reakci, než to budeme nějak soudit.

Ostatní poprosím, aby pokud nechtějí říct něco konstruktivního - rozuměj nějakou věc podepřenou nějakými fakty a důkazy, aby se zatím drželi a nepřelejvali zbytečně olej do ohně.
cron