Re: Stížnost na helpera Lemodile

#41
Skule me teda to ze se hasteri pride vic nez-li normalni..Jsou to enemy frakce takze kdyz se jenom takto zanedbatelne hasteri to je nic.Horsi by byly jine veci.Co vubec chcete cekat od 2 enemy f ? Ze si tam budu psat cau jak se mas jaky si mel den vyspinkal ses hezky ? Asi ne co ? Wtf to uz k temu proste patri a je to "spestreni" kazdeho vicemene stejneho dne...Fakt nevim je to vic nez li normalni vec boze boze...

Re: Stížnost na helpera Lemodile

#42
Nechápem čo sa rieši mute je oprávnený a to z oboch strán. MarekD spolu s jeho frakciou neustále provokujú aj keď nepriamo. Len niekedy to proste nemôžem ignorovať a nechám sa vyprovokovať a potom to začne. Nehovorím že som anjelik a som v tom nevinne, chyba je na oboch stranách. Ale ja s trestom nemám žiadny problém a nemal by som ani keby to je aj na mesiac... Možno to bude tým že mi je jedno čo sa stane v nejakých pixeloch na monitore... Ale chápem že ostatným hráčom sa zrúti život keď dostanú mute na 24 hodín. Nieže by si poďakoval Lemovy že má takú trpezlivosť s tebou (s nami) ale ešte naňho podaj sťažnosť. Keby banuje všetko čo sa banovať má tak tu už polka servera nieje.

Offtopic: Keď sa niekedy odpojím a pripojím zmiznú mi hráči z /ignore.

Re: Stížnost na helpera Lemodile

#43
MarekD píše:
DesTrixPlayer píše:
11 kvě 2018 23:16
wait,
víte že MarioL má taky mute na 48h?
NN jen na 24h :lol: :lol:
Vám oběma jsem psal tempmute na 48h, nicméně z mně neznámých důvodů jste tam měli oba mute na 1 den, někomu napíšu o prodloužení trestu u Maria.
phiwings99 píše: Skule me teda to ze se hasteri pride vic nez-li normalni..Jsou to enemy frakce takze kdyz se jenom takto zanedbatelne hasteri to je nic.Horsi by byly jine veci.Co vubec chcete cekat od 2 enemy f ? Ze si tam budu psat cau jak se mas jaky si mel den vyspinkal ses hezky ? Asi ne co ? Wtf to uz k temu proste patri a je to "spestreni" kazdeho vicemene stejneho dne...Fakt nevim je to vic nez li normalni vec boze boze...
Jde o to, že jsme se s telefonem dohodli, že tyhle věci budeme tvrdě trestat.
V pravidlech je to snad jasně zakázané.

Re: Stížnost na helpera Lemodile

#44
A to z teho chcete mit nudny nezazivny server kde se nic nedeje ? Ja teda ne...Nerikam ze kdyz na sebe budu spinovat nejak sproste tak to trestat ale taketo kravinky proste k tomu patri patrilo a patrit bude...

Re: Stížnost na helpera Lemodile

#46
Lemodile hele nepiš tady o tom pravidle protože mi přišlo že jediný komu to nebylo jedno byl Telefon. Když sem ti napsal že mě MarioL uráží když už dostal 3x upozornění tys mi napsal že máš velkou trpělivost. A když se hádalo více lidí v chatu tak sem si nevšiml že bys to nějak tvrdě trestal jestli teď máš v plánu vytahovat nějakou dohodu kterou jste ani vy nedokázali dodržet tak to je o ničem. Také nechápu proč se to tu stále řeší když Lemodile napsal "Jó, mělo by to už být vyřešený, nevím jestli to chce Chris ještě psát sem na forum.".

Re: Stížnost na helpera Lemodile

#47
Já hlavně nechápu za co mám to mute když jsem nepsal nic sprostého, nepsal jsem žádné komoleni jmen a ani jsem nikoho neurażel...

[17:43:48] [Async Chat Thread - #68/INFO]: [m[20]*Frostwolf [0;32;1m[$][0;37;1mMarekD[m[0;37;1m[m:[0;33;22m xdddddddddddddddddddddddddddddd[m
[17:43:52] [Async Chat Thread - #68/INFO]: [m[20]*Frostwolf [0;32;1m[$][0;37;1mMarekD[m[0;37;1m[m:[0;33;22m :ddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd[m
[17:44:02] [Async Chat Thread - #68/INFO]: [m[20]**Fallacy [0;33;1m[Helper][0;33;22m[RB][0;37;1mLemodile[m[0;37;1m[m:[0;33;22m Marku nespamuj s tim[m
[17:44:04] [Async Chat Thread - #68/INFO]: [m[20]*Frostwolf [0;32;1m[$][0;37;1mMarekD[m[0;37;1m[m:[0;33;22m si zajebal MarioL[m
[17:44:10] [Async Chat Thread - #68/INFO]: [m[20]*Frostwolf [0;32;1m[$][0;37;1mMarekD[m[0;37;1m[m:[0;33;22m Aha a me das upozorneni[m
[17:44:12] [Async Chat Thread - #68/INFO]: [m[20]*Frostwolf [0;32;1m[$][0;37;1mMarekD[m[0;37;1m[m:[0;33;22m a mu nic[m
[17:44:14] [Async Chat Thread - #68/INFO]: [m[20]*Frostwolf [0;32;1m[$][0;37;1mMarekD[m[0;37;1m[m:[0;33;22m :ddddddddddd[m
[17:44:16] [Async Chat Thread - #68/INFO]: [m[20]*Frostwolf [0;32;1m[$][0;37;1mMarekD[m[0;37;1m[m:[0;33;22m lol to je moc[m
[17:46:09] [Async Chat Thread - #68/INFO]: [m[20]*Frostwolf [0;32;1m[$][0;37;1mMarekD[m[0;37;1m[m:[0;33;22m ja bych dal mute tebe za d*menci tvoji frakce :D[m

Jestli je za tohle mute na 2 dny tak já už fakt nevím...

Re: Stížnost na helpera Lemodile

#49
MarioL přesně jak si napsal kdyby banoval všechno co se banovat má. Takže ti přijde rozdávat muty za slova sori,nie,boi a skrrr normální? Je snad někde napsáno že tyto slova jsou zakázána či co? Když jsi normální člověk tyto slova tě nějak neurazí. Chápu že škrraxan si bral osobně ale skrrr to fakt nechápu. A to jak si napsal že by polovina serveru nebyla tak halo myslíš si že lemo by takto rozdával muty? :D

Re: Stížnost na helpera Lemodile

#50
Zdravím, již dopředu oznamují, že budu reagovat na všechny příspěvky od začátku do konce a že se rozhodně budu rozepisovat, takže GL při čtení :D

MarekD: První příspěvek
MarekD píše:[17:44:35] [Client thread/INFO]: [CHAT] [20]Frostwolf [$]MarekD: penis
[17:44:39] [Client thread/INFO]: [CHAT] [20]Frostwolf [$]MarekD: Raxxxsan
[17:44:41] [Client thread/INFO]: [CHAT] [20]Frostwolf [$]MarekD: ?
[17:44:43] [Client thread/INFO]: [CHAT] [20]Frostwolf [$]MarekD: skr
[17:44:45] [Client thread/INFO]: [CHAT] [20]*Frostwolf [$]MarekD: sori nie
Jako sory, ale tady je docela velké podezření, že je tento "log" zfalšován, protože mezi 17:44:43 a 17:44:45 jsi náhle získal důstojníka..... WUT ?

Citronix: První příspěvek
Ten samý podezřelý log jako předtím, jako sory, ale pokud tedy je jen to, co se v chatu dělo, tak buď tam bylo varování a ty si ho skryl stejně jako ten promote, nebo to jsou 2 spíchnuté kusy logů, protože si vzpomínám že si něco takového psal, ale bez toho posledního.... takže zase.... smůla, jeden detail a kolik toho o vašichn záludných praktikách odhalí ;)

MarekD: 3. příspěvek
To těžko, kdyby byli muty za to, kdo se komu nelíbí, tak Telefon pomutuje celou Fallacy i s Mistborns a to se zatím nestalo KUK

MarekD: 15. příspěvek (nebudu počítat kolikátý jeho ale kolikátý celkem no, snad si to taky najdete v případě nouze)
Marku.... víš kdo nad vámi drží vší silou ochranou ruku i přes to, že se mu vaše chování hnusí ? Dám ti radu, má ve jménu Telefon a bez něho by byl FW nic....
Lemo naopak dává tresty oboum frakcím což ty nějakou nááááhodou zapomínáš dodávat, takže si tu s nějakým nadržováním nehraj + co se týče provokací, tak kdyby to bylo mistrovství v provokacích, tak nás rozsekáte 99999999999 : cca.... 20 ? možná méně já to nepočítám, ale je fakt, že když vezmu, kolikrát provokuješ ty a kolikrát mam já svou provokovací náladu, tak mě přečíslíš o celé stovky.

MarekD: 18. příspěvek...
Víš, že pokud hráč nechce někoho na své Eventy, tak ho tam nemusí pustit ? to je právo každého hráče, kdyby si mě štval tak dlouhou dobu jako lema, taky bych tě na své eventy, kde jsou mé itemy jako ceny taky nepustil, nebo bych prostě anuloval tvojí výhru. Jde o to, že to není moc Adminská, ale hráčská a pokud nechceme aby se někdo účastnil HRÁČSKÉHO EVENTU NÁMI POŘÁDANÉHO ok, není problém, prostě tam ten člověk nesmí, a ano, taky se může uspořádat hráčský event na které pozveš jen své kamarády a nikoho jiného tam nepustíš a oni s tím nemohou nic dělat.... tak to funguje no.... co dál na to chceš....

Raxxxsan 21. příspěvek
4. fotka, tak už víme odkud to sori nie vzal... a v kontextu to nebylo ;) pravda se ukázala, že marku ;)

Gaming_CZ 23. příspěvek
Ne, to že ho takhle furt otravoval je fakt hnusný, já jsem dnes ráno napsal na tebe jednu poznámku a ty si se z toho mohl posrat... tak se uklidni.

MarekD: 39. příspěvek
Provokace když to řeší AT jo ? to je dost hloupé od tebe
40. příspěvek
musíš spamovat ty příspěvky ? nemůžeš to napsat do jednoho ?

phiwings99...41. příspěvek
No, já se většinou nehádám a žádné takéto spestření nepostrádám, když už se nechám zatáhnout, tak jen do předem vyvolané hádky z vaší strany kdy nám nadáváte a ignorujete Lema, který vás napomíná.

wings...44. příspěvek
Jak už jsem ti napsal, jednou jsem ti napsal poznámku na tebe a ty si se mohl posrat co ti nadávám atd.... tak si tu nehraj na fun frienda.

MarekD.... 47. příspěvek
Dost hodně ses tam navážel, slova zajebal a demence jsou rozhodně dost urážlivá navíc si to napsal na přímo celou fallacy = i na lidi co s tím nic neměli, to je dost velký důvod na trest + tvoje povýšenost a to, že nerespektuješ Lema jako člena AT. Když mládě nějakého zvířete si dělá co chce, taky dostane od dospělého po papuli a je to jen dobře, protože se naučí pokoře a poslouchat, to by ses měl naučit i ty.


Citronix 48-49.příspěvek
48: Totální provokace, jako v tom chatu, pak se nedivte že máte trest
49:Citrone přesně, Lemo nerozdává muty jak se mu zachce, nýbrž až po důkladném přezkoumání všech důkazů vypozorovaných v chatu na vlastní oči.... takže si právě sám řekl že mute byl oprávněný :o ;)



Můj názor ke kauze: Jako sory, ale za to, že místo slova "provokace" má slovo "demence" v důvodu, to je jedno, šak je to jen důvod hey guys, trest jste dostali stejně, dokonce i AT přišli aby ti ten důvod opravili, tak si nestěžuj Marku....
cron