Re: Stížnost na helpera Lemodile

#51
CiTrOnIxCz píše:
12 kvě 2018 11:37
MarioL přesně jak si napsal kdyby banoval všechno co se banovat má. Takže ti přijde rozdávat muty za slova sori,nie,boi a skrrr normální? Je snad někde napsáno že tyto slova jsou zakázána či co? Když jsi normální člověk tyto slova tě nějak neurazí. Chápu že škrraxan si bral osobně ale skrrr to fakt nechápu. A to jak si napsal že by polovina serveru nebyla tak halo myslíš si že lemo by takto rozdával muty? :D
Mne nevadí aj žiadna prezivka ale keď už sa chceš navažať do raxxxsana že mu to vadí tak pamätaj že máte vo frakci niekoho komu vadí keď hovorím jeho meno spisovné.
Naposledy upravil(a) MarioL dne 12 kvě 2018 16:50, celkem upraveno 1 x.

Re: Stížnost na helpera Lemodile

#52
Ekarone (nebo jak to máš) tak za 1. Marek sem dal jen jeho logy za které dostal mute (klimki procházel server logy kde nic zfalšovat nemůže a kdyby je fakt zfalšoval měl by to ještě horší) 2. Lemodile dává muty oboum frakcím? Ne :D za chování lemo mute dal teprve včera své Frakci. Marek tam má myslím mute od telefona měsíc starý. :) Nechápu proč píšeš že se nehádáš wings napsal jen něco do vašeho náboru že to co napsal LichKing je lež což sám potvrdil a ty ses mohl posrat jak kdyby to byl tvůj nábor,tvoje frakce a jako by tam nějak urazil tebe. Podle mě se hádáš rád. :) Jak si psal že lemo rozdává muty až s důkazy. Přijde ti že lemo nebyl online u žádné hádky jestli ano si slepý a možná bych ti mohl poslat nějaké brýle. Jo a jak si napsal to demence že je urážlivé slovo takže když napsal lemo jestli může dávat muty za demenci když v tu chvíli psal jen marek je OK? Byla to jasná narážka na Marka jako na raxana sori,nie,boi a skrrr + by mě zajímalo jestli může Markovi zakázat vstup na eventy když nic neprovedl a je to jen čistě protože ho lemo nemá rád jak mu sám napsal na DC. A jak může být lemodile důvěryhodný když nemá nějakého člověka rád a hned mu něco zakáže být to jen jeho event OK ale kde bere odměny do eventu ? :D Já si myslel že by helper neměl rozdělovat lidi podle toho koho má rád a koho ne a měl by být nestranný což lemo není a když bylo jasné porušení pravidel o pokládání vody,lávy na f homu ještě když byla staré pravidla měl strašný problém jim dát jail když bylo jasně napsáno že na obranu se to používat nesmí a on nás topil.
Naposledy upravil(a) CiTrOnIxCz dne 12 kvě 2018 12:56, celkem upraveno 1 x.

Re: Stížnost na helpera Lemodile

#53
Podle mě sis tohle mohl odpustit kdyby si to napsal včera OK ale píšeš to potom co už lemo napsal že by to mělo být vyřešené takže psát to sem byla už podle mě jen ztráta času.

Re: Stížnost na helpera Lemodile

#55
Jo a ještě ekarone jak si napsal že já právě napsal že mute byl oprávněný tak v tu chvíli co sem si ztěžoval na marial tak byl v tu chvíli na serveru lemodile když mě začal urážet a jestli MarekD dostává muty za sori,nie,boi a skrrr přál bych si ať mě MarioL přestane nazývat botem,nemocí taky mě to uráží a měl by za to dostávat muty. :D

Re: Stížnost na helpera Lemodile

#56
CiTrOnIxCz píše:
12 kvě 2018 12:41
Jo a ještě ekarone jak si napsal že já právě napsal že mute byl oprávněný tak v tu chvíli co sem si ztěžoval na marial tak byl v tu chvíli na serveru lemodile když mě začal urážet a jestli MarekD dostává muty za sori,nie,boi a skrrr přál bych si ať mě MarioL přestane nazývat botem,nemocí taky mě to uráží a měl by za to dostávat muty. :D
Pekne že sa snažíš narobiť mi problémy s tým že som ťa raz nazval botom ale keďže ja mam aj sociálny život tak mi to je jedno ale chápem že pravda boli pomeranči.

Re: Stížnost na helpera Lemodile

#57
MarekD: První příspěvek
MarekD píše:[17:44:35] [Client thread/INFO]: [CHAT] [20]Frostwolf [$]MarekD: penis
[17:44:39] [Client thread/INFO]: [CHAT] [20]Frostwolf [$]MarekD: Raxxxsan
[17:44:41] [Client thread/INFO]: [CHAT] [20]Frostwolf [$]MarekD: ?
[17:44:43] [Client thread/INFO]: [CHAT] [20]Frostwolf [$]MarekD: skr
[17:44:45] [Client thread/INFO]: [CHAT] [20]*Frostwolf [$]MarekD: sori nie
Jako sory, ale tady je docela velké podezření, že je tento "log" zfalšován, protože mezi 17:44:43 a 17:44:45 jsi náhle získal důstojníka..... WUT ?

Ne to fakt nemám zapotřebí :D navíc si to viděl ve screenu co posílal raxan.

MarekD: 3. příspěvek
To těžko, kdyby byli muty za to, kdo se komu nelíbí, tak Telefon pomutuje celou Fallacy i s Mistborns a to se zatím nestalo KUK

Tak to už záleží na telefonovi.

MarekD: 15. příspěvek (nebudu počítat kolikátý jeho ale kolikátý celkem no, snad si to taky najdete v případě nouze)
Marku.... víš kdo nad vámi drží vší silou ochranou ruku i přes to, že se mu vaše chování hnusí ? Dám ti radu, má ve jménu Telefon a bez něho by byl FW nic....
Lemo naopak dává tresty oboum frakcím což ty nějakou nááááhodou zapomínáš dodávat, takže si tu s nějakým nadržováním nehraj + co se týče provokací, tak kdyby to bylo mistrovství v provokacích, tak nás rozsekáte 99999999999 : cca.... 20 ? možná méně já to nepočítám, ale je fakt, že když vezmu, kolikrát provokuješ ty a kolikrát mam já svou provokovací náladu, tak mě přečíslíš o celé stovky.

Takže když napíšu škrrr sori nie a pleb je provokace? Hm.

MarekD: 18. příspěvek...
Víš, že pokud hráč nechce někoho na své Eventy, tak ho tam nemusí pustit ? to je právo každého hráče, kdyby si mě štval tak dlouhou dobu jako lema, taky bych tě na své eventy, kde jsou mé itemy jako ceny taky nepustil, nebo bych prostě anuloval tvojí výhru. Jde o to, že to není moc Adminská, ale hráčská a pokud nechceme aby se někdo účastnil HRÁČSKÉHO EVENTU NÁMI POŘÁDANÉHO ok, není problém, prostě tam ten člověk nesmí, a ano, taky se může uspořádat hráčský event na které pozveš jen své kamarády a nikoho jiného tam nepustíš a oni s tím nemohou nic dělat.... tak to funguje no.... co dál na to chceš....
A
Tady je to jen jako ukázka jak asi funguje lemo u mého trestání..nemá mě rád tak mi dal mute.


MarekD: 39. příspěvek
Provokace když to řeší AT jo ? to je dost hloupé od tebe
40. příspěvek
musíš spamovat ty příspěvky ? nemůžeš to napsat do jednoho ?

...



MarekD.... 47. příspěvek
Dost hodně ses tam navážel, slova zajebal a demence jsou rozhodně dost urážlivá navíc si to napsal na přímo celou fallacy = i na lidi co s tím nic neměli, to je dost velký důvod na trest + tvoje povýšenost a to, že nerespektuješ Lema jako člena AT. Když mládě nějakého zvířete si dělá co chce, taky dostane od dospělého po papuli a je to jen dobře, protože se naučí pokoře a poslouchat, to by ses měl naučit i ty.

Jak už jsem psal nastalo mě že mě 2x nazval dementem

Re: Stížnost na helpera Lemodile

#60
Eskarone ta poznamka dneska nebyla jedna ale vic..My sme se jen v klidecku seci bavili spolem tys dosel a zacal si tam do nas rypat.....A ze nevytvaris hadky no pfff dneska bys jednu vytvoril kdyz bych se pridal.To ze ignoruju lema je mozne protoze nemam duvod ho posluchat kdyz me nic nerika takze ho vlastne neignoruju :()
cron