Re: Stížnost na helpera Lemodile

#61
Tady to téma nemá žádný důvod aby pokračovalo.

Ano, Lemodile udělal chybu. Ale chyby dělá každý, a pokud si některý myslíte že vy ne, tak se zamyslete nad sebou.
To že uvedl, jako důvod mute ,,Demence,, má určitě své odůvodnění.

Jsi představte, kdyby někdo pořád chodil za vámi a neustále by vás otravoval.
Většina lidí by řekla ,,prosím, můžeš přestat?,,

Ten dotyčný by to většinou pochopil a přestal by, a nebo by se to trošku snažil utlumit.
Ale jsou někteří, kteří to pochopí naopak a ještě víc zaberou

Zase byste mu řekli ,,Prosím, přestaň,, ?

A nebo by vám došli nervy a zařvali byste na něj vulgárně až konečně drží tu hu-u ?

Ty co to tu řeší, asi nechápou to že každý člověk má svoje limity, a že se každý někdy naštve.


Takže přestaňte dělat z Lemodila Miladu Horákovou a ještě jednou říkám -Zamyslete se nad sebou.




P.S. Prosím o lock tohoto tématu

Re: Stížnost na helpera Lemodile

#62
Ja tu pripisu klidne dalsi vec... kdyz jsem si killil nacelnika divokych a dal jsem mu pod 50% hp ( muj drop), prisel lemodile a vklidu si ho odtahl co nejdal aby se respawnul, a nasledne mu mohl dat nejvetsi dmg on.. :)

Re: Stížnost na helpera Lemodile

#63
AplleTree píše:
12 kvě 2018 13:39
Tady to téma nemá žádný důvod aby pokračovalo.

Ano, Lemodile udělal chybu. Ale chyby dělá každý, a pokud si některý myslíte že vy ne, tak se zamyslete nad sebou.
To že uvedl, jako důvod mute ,,Demence,, má určitě své odůvodnění.

Jsi představte, kdyby někdo pořád chodil za vámi a neustále by vás otravoval.
Většina lidí by řekla ,,prosím, můžeš přestat?,,

Ten dotyčný by to většinou pochopil a přestal by, a nebo by se to trošku snažil utlumit.
Ale jsou někteří, kteří to pochopí naopak a ještě víc zaberou

Zase byste mu řekli ,,Prosím, přestaň,, ?

A nebo by vám došli nervy a zařvali byste na něj vulgárně až konečně drží tu hu-u ?

Ty co to tu řeší, asi nechápou to že každý člověk má svoje limity, a že se každý někdy naštve.


Takže přestaňte dělat z Lemodila Miladu Horákovou a ještě jednou říkám -Zamyslete se nad sebou.




P.S. Prosím o lock tohoto tématu
Tak když udělal podle tebe chybu proč bych to měl odnést zrovna já? :D

Re: Stížnost na helpera Lemodile

#65
ještě tu chci napsat nejaky zaver, tak to zatim zavirat nebudu.

Marku ty už opravdu prosím klidni hornon, svuj díl viny nesete oba. Ještě vysvětlím během večera v posledním příspěvku.

Re: Stížnost na helpera Lemodile

#66
I když já ted osobně moc času nemám, na serveru bývám jen některé dny a to jen některé hodiny tak jsem i já viděl malou část té vaší "provokace".
Nechápu proč se neignorujete navzájem, proč musíte nutně reagovat hned když někdo něco napíše. Navíc když se říká např. Jack_Houmles tak v tom nevidím nějaký extra prohřešek dokud on sám (Jack) nenapíše že mu to vadí..
Nevím přesně o jakou dohodu mezi FW A FC jde, ale stejně nejste schopni to dodržet, protože musíte neustále na sebe reagovat.
Nechci nějak "krýt" Lema ale myslím si že kdybych si s ním o tom promluvil a koukl na ty vaše výroky tak bych stejně s trestama souhlasil, možna někde víc někde mín.

Re: Stížnost na helpera Lemodile

#67
ChrisC07 píše:
12 kvě 2018 19:24
Marku ty už opravdu prosím klidni hornon, svuj díl viny nesete oba. Ještě vysvětlím během večera v posledním příspěvku.
Ok už budu držet vždycky hubu a krok....

Tak asi můj poslední příspěvek tady. Chci se omluvit lemovi za to že jsem se k němu choval hnusně, puberta je hrozná věc... Už se budu snažit mírnit a radši nepsat svůj názor... Snad lemo moji omluvu přijmeš a jestli ne tak už nic nezmůžu no.. snad už se tahle situace nebude opakovat.

Re: Stížnost na helpera Lemodile

#68
1) Důvod trestu
MarekD: dostal jsem mute za demenci...
Kaemon: Víš, tenhle nick mi vybaví pár věcí i v mé paměti a co se teprve vybaví u helperů, kteří sledují chat mezi vámi, cituji ,,primitivní opicemi", které po sobě jen hází lejnama a dělají na sebe ty svoje skřeky kterými se domlouvají tak si myslím, že je to přesné a pravdivé přirovnání. Tohle chování na server fakt nepatří.
Vidíš, že názory jsou tady na to členité, takže je to možná k zamyšlení, co ta skupinka lidí na serveru zřejmě dělala. Nicméně zpět k tématu, -důvodu trestu. Rozhodně uznáváme, že tady se stala chyba v ne udělení toho trestu, ale jeho odůvodnění a velmi se za to omlouváme. Už jsem slyšel, že "na jiných serverech se to taky tak dává" tak tady chci ubezpečit, že v tomto být jako ostatní servery nechceme. Lemodile se také omluvil, důvod tvého trestu jsem změnil. Taková situace se již nebude opakovat.

2) Varování??

Tady je chyba na obou stranách.
V prvé řadě u tebe(vás), že si nedáte říct a POŘÁD vymýšlíte věci, jak někoho vyvést z míry, nebo ho provokovat, nějak mu kazit hru. A nedáte pokoj ani když se vám naznačí, že to dělat nemáte.

Samozřejmě přiznejme si, k PVP to trošku patří, ale zase všeho z mírou. A i když jde třeba o blbost, je třeba pochopit, že každej různý věci snášíme jinak. A vy to třeba berete jako kravinu, haha zase mu řeknu tohle, to bude strašná legrace. Ale když už to ten člověk poslouchá xtý den, musíte pochopit, že ho tim prostě otravujete a zbytečně si navzájem kazíte hru.

ČILI:
1) Neometejte se moc pravidlama, ty nejsou vyčerpávající - když vám helper, nebo jiný člen AT řekne, že něco dělat nemáte, tak to prosím nedělejte. Případně to pak můžete s námi konzultovat, jestli by to opravdu mělo být zakázané nebo ne. Ale nebrante se tak, že bud začnete na toho člena AT vyskakovat, nebo ještě zvýšíte tendenci toho, na co vás upozornil. Jdete hlavou proti zdi.

Na druhé straně helpeři:

1) Jsme se domluvili, že v případě, že bude nějaká takto problémovější parta, nějaký individualní přístup bude trošku transparentnější tzn ne "Tak nějak zněla ta dohoda s Telefonem." a bude se adresovat na jednotlivce.
TZN můžete být upozornování kickem, který se zapíše, můžete být v případě nějakých vleklejších kauz upozorněni v článku na webu, nebo foru, že toto jsou ti lidé, kteří balancují na hraně pravidel a potom mohou být praktikovány nějaké individuální postupy. Ale každý by o tom měl vědět a měl by jasně pochopit, že se to týká i jeho.
To si zas ovšem nevykládejte tak, že vám někdo bude každej den nejdřív říkat, že nemáte jednu a tu samou věc dělat. To je nesmírně unavující. Fakt si z něj helperů nedělejte srandu. Oni taky nemají žadné radosti z toho, když se takhle musí něco řešit, nebo když vám musejí dávat tresty. (věřte mi, to fakt nebaví nikoho).

3) Osobní spory?
- Prosím všichni si uvedomte, že do té hry si jdete odpočinout ne se s někym hádat. Tak až příště zas zapnete kostky, nechte tu vaší nevraživost mezi sebou za dveřma. Však myslim si, že v té hře můžete dělat spoustu jiných super věcí, než se pouštět do nějakých sporů. Však kam jsme to dospěli, nazýváte se opicema? to vám neni ze sebe blbě? Už to fakt stačí.

4)
Ok už budu držet vždycky hubu a krok....
Ne, tak to přece nemusíš. Ale názory si můžeme říct i bez nádávek, bez emocí, bez blbých nepodložených keců a komentářů, nebo bejt na někoho drzej (to obvykle nepomáhá). Obecně(To nemyslím v tomto případě) se může stát, že jsme prostě někomu ukřivdili nějakou chybou, ale samozřejmě o tom musíte jednat normálně, i když vás to štve. Ono i v RL to tak prostě je, jak začnete po někom vyjíždět, říkat ale to dělal on taky a já jsem tady jedinej chudák, dělat frajery tak o tom nebude nikdo diskutovat. Když si teda máme sdělit nějaký věci, tak obě strany s klidem, prosim.

Na závěr:
Díky lemodilemu a tobě, že jste si navzájem řekli omluvu. Nečekám, že si třeba padnete kolem pasu, ale doufám, že spolu v rámci možností vyjdete.

Čau a mějte fajn den. :)))
cron