[✖] Lukování v pavučině

#1
Zdravím všechny hráče a ostatní.
Chtěl bych nahlásit 5 hráčů (uvidíte ve videu) ze střílení do mě když jsem zaseklý v pavučině a díky tomu střílení v knocku se nemůžu z této pavučiny dostat, pokud střílí přesně po směru, po kterém se z ní musím dostávat, pokud je více možnosti, tak je sice možné se dostat z pavučiny ale extrémně obtížné a 1v3 se z té pavučiny nedostanete.... sice na ně také můžu útočit lukem, ale nemůžu hitovat do pavoučí královny (všechny případy jsou tam) či sebrat drop.... je to prostě naprosté znegování mobility pokud dotyčný lukuje ze správného úhlu / lukerů je více... posuďte sami a připravte se na argumentaci.

https://youtu.be/jV87AHR4n8E

Re: Lukování v pavučině

#2
A co je na tom špatnýho? Je to prostě využívání prostředí ve svůj prospěch a to že ses dostal do těch pavučin je tvoje chyba a tvůj problém... S takovou zaa chvíli do těch pavučin budete skákat chválně, aby vás nikdo nemohl zabít...

Re: Lukování v pavučině

#3
Bože bože, tak nejdříve -> jak jsem ti už říkal ve hře. Ty si požádal Telefona aby to postnul na naši AT skupinu a abychom se k tomu vyjádřili. Tam jsem se vyjádřil já, krtko a craftmanek pofidérním likem na muj komentář. Ale shodli jsme se že na tom videu není nic trestné. Říkal si mi že ti telefon říkal co jsem k tomu v naší skupině psal, pak tedy nechápu proč si mi ve hře psal at se k tomu tady vyjádřím. Tak se tedy k tomu pokusím nějak krátce a snad pro tebe pochopitelně vyjádřit. Působí to na mě až tak, že u AT ti to nevyšlo tak to chceš dostat mezi hráče a získat jejich podporu.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Chtěl bych nahlásit 5 hráčů "
Za co ? Za ten důvod který si psal telefonovi (myslím to pravidlo), nechci to zminovat, když si to nezmínil zde, třeba si pochopil že je to blbost.
Ok, chápu z toho že nahlašuješ hráče za to že tě dostali do pozice (PAVUČINA [wau]) ze které se nemůžeš sám dostat.
"tak je sice možné se dostat z pavučiny ale extrémně obtížné a 1v3 se z té pavučiny nedostanete"
Proč chodíš sám proti 3 lidem ? Proč se necháváš knockovat do té pavučiny ? Rád bych připoměl co jste mi pořád na E2 říkali (nemyslím konkrétně tebe) "Najdi si frakci, která ti pomůže, když to sám nedáváš" v takové frakci si, tak nechapu proč tam chodíš sám proti jiné frakci ...
"je to prostě naprosté znegování mobility pokud dotyčný lukuje ze správného úhlu / lukerů je více"
Že by to byl přesný úmysl té "strategie" dostat protivníka do pavučiny ze které se nemůže hnout ? Snažil bych se úplně o to samé.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Opravdu nevím jak ti to mám vysvětlit, že za to nemohou žádným způsobem ti hráči, kteří tě do takové situace dostali ale může za to maximálně nevhodný terén dungeonu, u kterého můžeš navrhnout změnu na forum.
Působí to na mě (neříkám že to tak je), že si natáčíš každý fight a snažíš se z toho něco vydolovat proti ostatním, na to si dávej bacha. Myslím si že si dostatečně starý, inteligentní a zkušený hráč na to, abys pochopil co je považováno za trestné a co je jen tobě nevhodné !
Chci ještě pro jistotu připomenout že se nikoho nezastávám, jednal bych úplně stejně s kýmkoliv v takové situaci a názor bych nezměnil.

A na závěr se budu citovat, co jsem napsal do AT skupiny ->
Vidím to tak že nikdo neporušil žádné pravidlo a ani nijak úmyslně nevyužívali chyby, knocknutí někoho do pavučiny není trestné a není to ani chyba hry / serveru

Re: Lukování v pavučině

#8
Takže místnosti k bossům mám přepracovat do podoby šedého, absolutně nezajímavého kamenného kvádru, kdy jediné co bude možné, je tupě a bezmyšlenkovitě sekat do bosse? Často padají stížnosti jak jsou boje monotónní, ale najednou, když je možné provést "něco víc" je to problém. Snažíme se udělat hru zajímavější, nezabíjejte každou naši snahu nějakým využíváním a obcházením chyb, protože kdo si hraje s ohněm se nakonec spálí. Pokud bude místo odkud se opravdu nebude dát dostat (1x1 díra v zemi a nad ní pavučina), stačí mi dát vědět a opravím to, to problém není. A to platí pro všechny místnosti s bossy!

Re: Lukování v pavučině

#9
Takže pro všechny... tady jde o to, že když vás lukuje více lidí najednou, tak nemáte šanci se z té pavučiny dostat, zkoušel sem to dostkrát a fakt to nejde....a navíc..... wingu.... víš, ono když tě knocknou do té pavučiny tak trošku vyletíš do vzduchu a pohybovat se ve vzduchu (když nemáš nohy na zemi) a zároveň si v pavučině, to je tak mega pomalej pohyb že tě z toho žádnej Speed II nevyseká......

Navíc sem slyšel, ano, že už se tohle řešilo a také sem slyšel, že nějaký AT sliboval, že se za to budou dávat tresty..... tak haló, kdo za to chtěl dávat tresty ?
cron