Re: Lukování v pavučině

#11
Eskaron píše:
21 kvě 2018 21:25
Takže pro všechny... tady jde o to, že když vás lukuje více lidí najednou, tak nemáte šanci se z té pavučiny dostat, zkoušel sem to dostkrát a fakt to nejde....a navíc..... wingu.... víš, ono když tě knocknou do té pavučiny tak trošku vyletíš do vzduchu a pohybovat se ve vzduchu (když nemáš nohy na zemi) a zároveň si v pavučině, to je tak mega pomalej pohyb že tě z toho žádnej Speed II nevyseká......

Navíc sem slyšel, ano, že už se tohle řešilo a také sem slyšel, že nějaký AT sliboval, že se za to budou dávat tresty..... tak haló, kdo za to chtěl dávat tresty ?
Takže všichni do tebe hned maj přestat útočit, nechať tě vyhealovat, vypít si elíky, dojít si na záchod jenom protože se dostaneš VLASTNÍ VINOU do pavučin a neumíš se z nich dostat?

Re: Lukování v pavučině

#12
Marku to ze eskaron ban hunti to se ti nezda.On to nejednou uz delal i na e2 a jak vidim pokracuje i tu tohle je jeidne na co se zmuze nepremoze nas tak musi zacit banhuntit.Za ten jeho banhunting by se mel davat PB a ne za nejaketo take sr4nc3....

Re: Lukování v pavučině

#13
vlastní vinou negjo .... ? srsly ?

wingu... já nevim kdo měl na E2 plán jak vybanovat celej khazad na základě sfalšovaných důkazů...

Re: Lukování v pavučině

#14
to nebyl plan to byl jen napad ktery sem nikdy nijak neplanoval uskutecnit..ALE!!!jak vsichni vidime tak ty ano a snazis se furt a ja se jenom divim ze ti to prochazi a nekdo ti to toleruje

Re: Lukování v pavučině

#15
Eskaron píše:
21 kvě 2018 23:04
vlastní vinou negjo .... ? srsly ?

wingu... já nevim kdo měl na E2 plán jak vybanovat celej khazad na základě sfalšovaných důkazů...
Ano vlastní. Kdybys tam nechodil sám proti celý frakci, líp se pohyboval, nebo je zabil než tě tam dostali, tak bys tam neskončil.

Re: Lukování v pavučině

#16
tady jde o to, že když vás lukuje více lidí najednou, tak nemáte šanci se z té pavučiny dostat,
A to je od kdy trestne prosimte ? Ze do tebe nemuze strilet vic jak 1 clovek ?
a připravte se na argumentaci.
Zatim si mi nezargumentoval nic ...
že nějaký AT sliboval, že se za to budou dávat tresty
Vau opet, tresty za co ? "že když vás lukuje více lidí najednou" ? Navic nevim kde si co slysel ale toto neni hodné ani k upozornění dotyčných hráčů, natož k trestu

Re: Lukování v pavučině

#17
snažíš se z toho něco vydolovat proti ostatním
jako by si chtěl celé FW ban huntit?
Za ten jeho banhunting by se mel davat PB a ne za nejaketo take sr4nc3
Jsem rad ze to nepopiraš (jestli to maj byt ty tve argumentace jak si psal )
wingu... já nevim kdo měl na E2 plán jak vybanovat celej khazad na základě sfalšovaných důkazů...

Re: Lukování v pavučině

#18
wings.... Já sem slyšel a stále na tom trvám, že toto jednání je trestné (a slyšel jsem to od helperů, tak ať to pls přijde rozseknout nějaký admin, díky) a ne, nebanhuntim, stejně nemam žádnej důvod.... bez protivníků jako vy bych na Epesu nehrál protože by mě přestal bavit.... nebudu se snažit vybanovat důvod, kvůli kterému hraju na E3...

negjo.... víš když jich tam je 6, ale ty prostě CHCEŠ ten drop / last, tak tam jdeš.... ty si dělal to samé na E2 OMG.... a zabít je když jdou 4v1.... mě 2 budou knockovat a zbylí 2 se můžou healnout.... šak sám víš že to 1.9 PvP je o počtu... ale co máš dělat když tam s tebou nikdo nejde no...

Plej 1. příspěvek 1. citace:
Obyčejné střílení do člověka trestné není omg, zkus se na to podívat logicky... ten luk dává docela silný knock a z pavučiny se dostává dost pomalu, takže tím lukem (pokud není více směrů jak se z té pavučiny dostat NEBO právě nestřílí více lidí z více směrů) totálně zablokujete hráče v pavučině a ani ho nemusíte zabíjet... to je spíše horší varianta protože po zabití může se tam znova dostat přes warp / svitek / back, jenže takhle se nemůže odportnout ani dělat nic.... o to jde OMG spojte si to někdo v té hlavě sakra.

Plej. 1. příspěvek 2. citace:
1) na tuto vytáčku ti řeknu pouze toto: text nahoře

K tomu třetímu si vezmi odpověď z toho prvního

Plej. 2. příspěvek první 3 citace

To, že sem to aktivně ignoroval abych tu jen nerozohnil hádky o které negjovi a wingsovi jde, tak sem na to nereagoval a taky protože když sem na E2 forku reagoval na takéto srance tak sem tam dostal ban.... takže sem ty jejich provokace ignoroval... ano uznávám
Takže pleji, já se ti moc omlouvám za ignorování provokací a slibuju ti že příště budu na každou jejich blbou vytáčku reagovat a budu se do nich navážet v každém příspěvku, jak si přeješ.....
(btw... jako helper by si mě neměl nutit reagovat na provokace foe)

Poslední 4. citace....
Asi si tam zapoměl dopsat vlastní text... ale ANO, wings měl takýto plán na E2, kdyby E2 pokračoval, tak by ho jistě zkusil uskutečnit.....

EDIT ADD: Toto téma má hlavně řešit problematiku toho, zda to je / není trestné, takže tím vyzívám negja i wingse aby si své hormony vzali někam jinam a tady jen rozumně psali svůj názor, díky.

Re: Lukování v pavučině

#19
eskarone ten "napad" vznik kdy leto 2017 ? +- a to je dost dlouha doba na uskutecneni do konce e2 takze sem to nikdy ale opravdu nikdy v planu nemel takze tu nemel nejake sr4nce o tom ja ksem to chtel furt delat nebo tak neco to ze me to napadlo je sice hezky ale aj tak.zacal sem na tim delat ? ne nic tak prestan spis by ses mel podivat na sebe protoze tys ten plan spis zacal delat a to nijak nevyvratis ani kdyby ses tu mrskal jako had nebo neco protoze tu mame zejo furt video report phiwings speed hack ktere je tak nechutny fake a pretvarka az me z toho boleli oci ze craft dal ban me a ne tobe za falsivani dukazu oc si budem on byl na vasi strane zejo tak mi ten ban dal ani se na to poradne nepodival...a to bych o nem mohl pokracovat ale to tu raci necham byt.takze prosimte uz to nevytahuj kdyz to je jenom nehorazna fraska keru este delas ty k temu takze...

Re: Lukování v pavučině

#20
To, že sem to aktivně ignoroval abych tu jen nerozohnil hádky o které negjovi a wingsovi
(btw... jako helper by si mě neměl nutit reagovat na provokace foe)
Tady bude chyba v pochopení, já čekal, až se vyjádříš k mému příspěvku a né k nesmyslnému wingovu.
Samosebou tě nenutím, ale sám si psal že budeš reagovat / argumentovat a na to mé nejdelší a nejsmysluplnější (nepočítaje Draeho) si neodpověděl. O to mi šlo, na uraživlé příspěvky samořejme zbytečně nereaguj :) (můj urážlivý snad nebyl :D)
Já sem slyšel a stále na tom trvám, že toto jednání je trestné
Obyčejné střílení do člověka trestné není omg
Chtěl bych nahlásit 5 hráčů (uvidíte ve videu) ze střílení do mě když jsem zaseklý v pavučině a díky tomu střílení v knocku se nemůžu z této pavučiny dostat,
Tak já na to jdu logicky jak říkáš a stále tedy nechápu o co ti jde, nahlašuješ 5 hráčů za to že do tebe stříleli když si byl zaseknutý v pavučině a jejich úmysl byl, aby si se odtamtud nedostal. Jak jsem napsal dříve, toto konání a i úmysl (toho, že nechcou aby si z pavučiny vylezl) není trestný a není to hodné ani napomenutí dotyčného hráče.
U té poslední citace jak píšeš
Asi si tam zapoměl dopsat vlastní text..
Tím jsem chtěl navázat na ten text nad tím (že si se nijak nebránil tomu co píší), to jaký měl plán nebo jestli by ho uskutečnil to já nevím a k tomu se vyjadřovat nechci (toto se tu neřeší)
Já sem slyšel a stále na tom trvám, že toto jednání je trestné (a slyšel jsem to od helperů, tak ať to pls přijde rozseknout nějaký admin, díky)
Já bohužel nevím jakým stylem si jim to podal, dejme tomu že si jim poslal video a zeptal se, jestli je to podle nich trestné, pokud to tak bylo a oni ti odpověděli že to trestné je, tak se nejspíše spletli. Bohužel tady nevidím vyjádření ani jednoho z helperů, tudíž ani toho komu si to posílal (je možné že oboum). Takže bych rád poprosil aby k tomu podali svůj názor i zbylí helpeři. Navíc sám víš a zminoval jsem to v mém 1. příspěvku -> video bylo poslané do AT skupiny kde se rozhodlo že to trestné není
(co se do teď tam napsalo) a ty napíšeš toto:
tak ať to pls přijde rozseknout nějaký admin, díky
(Problém to však není a třeba docílíme jiného výsledku)
víš když jich tam je 6, ale ty prostě CHCEŠ ten drop / last
Last chapu, o dropu silně pochybuji, kvůli ochraně, která na dropu bývá a z vlastní zkušenosti vím že ten last je težký proti takovému počtu, ovšem to je tvoje věc jestli tam chodíš, ale musíš počítat i s následky = obrana bosse.

Jinak začínám mít bordel v tom o co ti tedy jde a co přesně tedy myslíš že je trestné, do teď to chápu tak, že trestné považuješ jejich úmysl že ti chtějí znemožnit pohyb z pavučiny.

Já do teď psal fakta v podobě co je a není trestné a k tomu můj názor, určitě to nepovažuj jako konečný "rozsudek / rozhodnutí" z naší strany jako AT
cron