Re: Lukování v pavučině

#21
Eskaron píše:
22 kvě 2018 17:10
negjo.... víš když jich tam je 6, ale ty prostě CHCEŠ ten drop / last, tak tam jdeš.... ty si dělal to samé na E2 OMG.... a zabít je když jdou 4v1.... mě 2 budou knockovat a zbylí 2 se můžou healnout.... šak sám víš že to 1.9 PvP je o počtu... ale co máš dělat když tam s tebou nikdo nejde no...
Ano dělal, jenže já jsem tam nepadal do pavučin a nenahlašoval za to hráče. S tím, že to je o počtu máš pravdu, takže tím trochu padá možnost je zabít, ale furt jsi mohl udělat XX věcí jinak a do těch pavučin se nedostat... Je to jako když umřeš při boji. Sice se můžeš vymlouvat na spoustu věcí, ale vždy můžeš udělat něco jinak a neumřít tam...
Eskaron píše: Plej 1. příspěvek 1. citace:
Obyčejné střílení do člověka trestné není omg, zkus se na to podívat logicky... ten luk dává docela silný knock a z pavučiny se dostává dost pomalu, takže tím lukem (pokud není více směrů jak se z té pavučiny dostat NEBO právě nestřílí více lidí z více směrů) totálně zablokujete hráče v pavučině a ani ho nemusíte zabíjet... to je spíše horší varianta protože po zabití může se tam znova dostat přes warp / svitek / back, jenže takhle se nemůže odportnout ani dělat nic.... o to jde OMG spojte si to někdo v té hlavě sakra.
Ty to zkusís vzít logicky... Ty se dostaneš do pavučin a oni maj hned přestat do tebe útočit, nechat tě se dohealovat, najít, vypít elíky a počkat než se ráčíš vylízt z těch pavučin?
Eskaron píše: To, že sem to aktivně ignoroval abych tu jen nerozohnil hádky o které negjovi a wingsovi jde, tak sem na to nereagoval a taky protože když sem na E2 forku reagoval na takéto srance tak sem tam dostal ban.... takže sem ty jejich provokace ignoroval... ano uznávám
Eskaron píše: EDIT ADD: Toto téma má hlavně řešit problematiku toho, zda to je / není trestné, takže tím vyzívám negja i wingse aby si své hormony vzali někam jinam a tady jen rozumně psali svůj názor, díky.
O jaký hádky by nám zase mělo jít prosimtě? Já tu jen vyjadřuji, jak strašně neymyslné a absurdní by bylo trestat za něco takovýho...

Re: Lukování v pavučině

#22
Hele wingsi....1) jako sory, ale já sem s tim plánem nezačal, já sem se tomu tvému plánu vysmál a nechal to být.... nikdy jsem k tomu nepodnikl ani první krok foe....
2) Ten report probíhal tak, že dost lidí, věřilo už delší dobu tomu, že máš ten speed hack, protože si byl podezřele rychlej a hodně mi jich to i řeklo.... tak jsem natočil ty CW no.... a nejlepší je, že i nějaké odpůrce této hack teorie (třeba Telefon, který opakoval že nemáš hacky) jsem šokoval a přesvědčil tím, jak si zaběh za rok té budovy v Camelotu, já asi tak (už nevim přesně, asi tak 3-4 bloky za tebou), já sem ty 4 bloky přeběh a než sem stačil se podívat za roh, tak ty si usprintoval tu vzdálenost toho baráku což bylo.... 8-9 bloků už přesně nevim, pořád si stojím za tím, že si nehrál uplně čestně wingsi, i když každej na tenhle můj názor sere, já sem to viděl na vlastní oči a pořídil sem ten záznam, ze kterého to vyplynulo, nevím proč ti AT dali UB, ale podle mě si nehrál fér. (toť můj názor... deal with it)

Než sem stačil napsat reakci na plejmenův komentář tak mi s lehkým kopnutím přátel došlo, jak se z toho dostat i kdyby vás jich lukovalo 10..... tím pádem to není porušení toho pravidla a já se omlouvám, že mě ta možnost nenapadla dříve....

Re: Lukování v pavučině

#23
tak mi s lehkým kopnutím přátel došlo, jak se z toho dostat i kdyby vás jich lukovalo 10, tím pádem to není porušení toho pravidla a já se omlouvám, že mě ta možnost nenapadla dříve....
WTF ? Takže dokud si nevěděl jak se z toho dostat tak to bylo trestné ? Ted když už víš jak na to, tak to trestné není teda ?
Chtěl si vyjádření Adminů a ted jsem zvědavý co ti teda napíšou, tímto si mě dostal totálně.

Re: Lukování v pavučině

#24
eskaorne proc mi bul udelen unban ? proc ? protoze to tvoje video byla nejvetsi budem slusni kravina na svete ? to ze ty si nenahodis sprint kdyz o nej diky nemu reflektem prides je jenom tvoje neschopnost bojovat nic vic...jeidne proc sem byl predtim stejne rychly jako ty bylo ze ja sem mel slow od gensoky a tak to bylo stejne vyrovnane aa jak mi skoncil slow sem ti jendoduse utekl kdyz tys nesprintoval.za cim ja si budu stat je zes to udelal schvalne aby to vypadalo ze mam speed hack a zbavil ses me...proti temu se mozes branit jak chces ale ti co maji mozek a daji si dohoromady 1+1 tak taky poznajhi zes to udelal schvalne kvuli BH.
a ze sem nehral fer je pravda ale trosku v jinsich vecech hacky sem od meho minuleho banu ani 1x nemel....

Re: Lukování v pavučině

#25
a navic aj na tom tvojem videu bylo videt na minimapce jak te telefon dohani a ja su stejne rychly jak on jenom ty si nemel sprint tak zejo si me asi logicky nemohl dohnat

Re: Lukování v pavučině

#26
Predpokládam, že si sa opieralo pravidlo:
IV. Herní server / D) PVP a PVE boje / 1. Na serveru je přísně zakázáno:
útočit na hráče a moby z bezpečně zóny nebo ze zón, ve kterých na Vás nemůžou útočit...

Toto pravidlo nebolo danými hráčmi porušené, lebo sa nejedné o "zónu" z ktorej by si na nich nemohol útočiť. Pod zónou sa myslí najmä región, v ktorom nie je dovolené PVP.
Ty ako hráč z pavučiny môžeš na hráčov útočiť použitím luku alebo kuše. To, že nevieš použiť luk/kušu alebo nájsť iný spôsob ako sa takémuto útoku brániť je výslovne chyba hráča. Nie je to chyba nastavenia servera alebo nejakej zóny. Samotné útočenie a branie HP nebolo obmedzené.

Takže LOCK a choďte sa hádať inde :P
cron