[✖]Mute neprávom

#1
Ahoj : )
Takže, Dnes večer som dostal mute na 36 hodín... Začnem zľahka a poprosil by som od plejmena logy z posledných pár dní/týždňov, kedže to sám hovoril že je to dlhodobe, kde je očividná provokácia dotyčnej osoby. : )
Ďalej tam tento helper spomenul že mute bol na vlastnú žiadosť ( https://ctrlv.cz/vvzH ) Takže tu mám screen z logu kde som jasne odpovedal "Ne" ( https://ctrlv.cz/ZL1J )
Je tam pekne vidno že som napísal "Ne" a Pod tým Plejmen " Takže Ano" ... Divné.
Nehovorím že neprovokujem : ) Chcem iba dôkazy toho že provokujem keď už to tu plejmen začal že je to dlhodobé : )

Re: Mute neprávom

#3
Plejmen píše:
20 čer 2018 22:35
Nehovorím že neprovokujem
https://ctrlv.cz/WOSm
Mute za provokaci, né za "vlastní žádost"
(pokusím se na tvou žádost vyhledat ty logy, neslibuji že v xxx logách najdu to co hledám)
Je pekné že si si z celého príspevku vytrhol to čo ti vyhovuje :) Ale ja chcem vyjadrenie aj k tomu čo ti nevyhovuje to je k celému príspevku a hlavne ku screenom kde som jasne napísal "Ne" a ty si povedal " Takže ano" A potom píšeš na DC že nemám plakať lebo to bolo na vlastnú žiadosť? Halo?

Re: Mute neprávom

#4
[21:56:11] [Client thread/INFO]: [CHAT] [20]*DarkGods [$]MarioL: plejmen aspon máš pekný skin ked už nie skill
[21:56:22] [Client thread/INFO]: [CHAT] [20]*DarkGods [$]MarioL: Ten už ostal mne na veky vekov

Toto je ten finální důvod trestu.No nevím jak vy, ale já tam nic nevidím.
A plejmene když ti teda vadí, že tam do tebe Mario si rýpnul, tak by ses měl zamyslet prva nad sebou.Psal si jak si to nenecháš líbit a pod.Ale když teda nechceš aby ti nekdo něco dělal, tak bys to neměl dělat ani ty druhým.To když jsi mě teď nedávno úrážel na discordu, tak to bylo v pohodě ? Ne...Taky se mi to dost nelíbilo.Po chvilce jsem dokonce i odešel z toho jak sem byl z tebe znechucený.Ono je hezké když si z někoho děláš srandu, ale když už si ju teda z někoho děláš, tak bys měl přijmout to, že si z tebe taky může někdo udělat.A nebo si přestaň dělat srandu dělat z druhých.Takže prosimtě až mě zase budeš chtít urážet, že nepíšu všechno gramaticky správně a podobně, jaký jsem nevzdělanec tak se prosím nad tím zamysli :) Když vidíš, že tobě to nedělá dobře tak to prosimtě nedělej ostatním. Díky

Re: Mute neprávom

#5
phiwings99 píše:
20 čer 2018 22:51
[21:56:11] [Client thread/INFO]: [CHAT] [20]*DarkGods [$]MarioL: plejmen aspon máš pekný skin ked už nie skill
[21:56:22] [Client thread/INFO]: [CHAT] [20]*DarkGods [$]MarioL: Ten už ostal mne na veky vekov

OFFTOPIC :Ešte vysvetlenie...
Dal som si skin plejmena a akurát zmenili to menenie skinov iba pre sponzorov :) Takže si ho nemožem zmeniť späť .Pre tých čo netušia o co go

Re: Mute neprávom

#6
Phiwe, zkárceně -> ne nevyhýbám se mě nepřijemným "otázkám", pak se k tomu všemu vyjádřím.
nedávno úrážel na discordu,
Jak jsem psal tobě, jemu a máte to na screenech co jste zde poslali -> psal jsem at mi to co psal píše na dc nebo do ally chatu. Jinak jsem si tebe dělal srandu, to nepopírám :D a nebojím se ji si s tebe dělat znovu, když spolu voláme na DC, nepomlouvám te za zády ani ti na vážno nenadávám, nebyl jsem sám, ale neřešil bych tu discord, sám píšeš -> pokud nechceš aby ti to dělali jiní, nedělej jim to ty. Takže když Mario mě nadával na dc, když jsme spolu volali tak to pak nechápu tu "teorii" co jsi napsal :/ promin

Re: Mute neprávom

#7
Včera jsem během půl hodiny, co jsi měl možnost na serveru mluvit, viděl, čeho jsi schopný... A pokud vím, tak jsi dostal, dle mě nespravedlivé mute od Draeho, které ti nepočítal, abyste se sklidnili. Takže ačkoli jsem zatím neviděl nic, zatím jsem nakloněn variantě, že plejmen trestal oprávněně...

Re: Mute neprávom

#8
Tak ono by pomohlo keby sa k tomu plejmen vyjadril kedže sa zatiaľ vyjadril iba k jednej vete ktorá mu vyhovovala... Poprosil by som aby sa vyjadril k celej veci tak ako to je nie tak ako to chcú ostatný počuť : ) Ďakujem

Re: Mute neprávom

#9
Je pekné že si si z celého príspevku vytrhol to čo ti vyhovuje :)
Hele tohle nemám rád. I pokud se chyba stala nedává to ani jedné straně aby se chovala nějak takhle.

Situaci řešíme a pokud byl trest neoprávněný zrušíme a nebudeme počítat.

Re: Mute neprávom

#10
Jediný kdo tu udělal chybu jsem já, máš pravdu klimki, měl jsem jim to nasázet už včera. Znova se to snad opakovat nebude. A tentokrát jim 36 hodin přijde jako krátká přestávka.

Mario, já vidím odpověď dostatečně jasnou a čitelnou na všechno, co odpověď vyžaduje. Žádáš o doložení důkazů, projít potencionální tisíce řádků textu není otázka 10 minut. Dej mu čas, věřím že ti bude učiněno zadost.
cron