Re: Mute neprávom

#21
Tolik dokud to nebude něco vážně závažného.Do de doby bych dával ty uklidnovaci když nenadava do kur... a pod

Re: Mute neprávom

#22
Tohle je taková absurdita wingsi, že už mi je jasný co budu dělat hned jak dojdu domů.
Stejně jako ty vaše zbraně pojmenované #nestrannytelefon apod.

Re: Mute neprávom

#23
phiwings99 píše:
21 čer 2018 10:53
Dal bych mu sklidnovacku na hodinu třeba bez zaznamu, to by hezky vychladl a pokud ne tak bych mute prodloužil teď už třeba i se záznamem a nebo bych ho lupl do jailu například.

To bych tě chtěl vidět. Myslím, že víte dobře, že nejsem admin, krerý by hlava nehlava kryl svoje podřízený viz viewtopic.php?f=16&t=689
Ale tohle co říkáš prostě takhle nejde. Ta jejich práce není zas tak snadná. Někdy je třeba klid a někdy fakt mají frmol, do toho by si třeba ještě rádi zahráli, ale i tak chtějí odpovědět. Do toho jim píše chris, že potřebuje tohle a tohle. Krom toho umíš si představit bejt v jeho kůži a že by tohle dělalo nějaký větší procento hráčů, nebo snad dokonce všichni? To bych chtěl vidět, jak dlouho bys to vydržel.

Copak jsme ve školce? Abychom neustále dokola říkali hele nedělej to, hele nedělej to. Fakt to nedělej. To tě za chvilku tak vyštvaví, že už to nechceš ani dělat. Obzvlášt když z toho pak ještě někdo má prdel. Jé budeme trolit helpera to bude strašná standa, budeme zajímavý.

Nehledně na to, že si myslím, že tady plejmen předvědl docela slušnou dávku trpělivosti a jaké odpovědi za to dostal.


[18:23:39] [Client thread/INFO]: [CHAT] [20]*Frostwolf [Helper+]plejmen: MarioL plz respect or ban
[18:23:41] [Client thread/INFO]: [CHAT] [20]*FrostGods [$]MarioL: chod plakať nad svojím skore v gočku

[18:23:59] [Client thread/INFO]: [CHAT] [20]*Frostwolf [Helper+]plejmen: ponižovat mě mužeš v ally chatu apd. ne v globalu
[18:24:00] [Client thread/INFO]: [CHAT] [20]*Frostwolf [Helper+]plejmen: dyk
[18:24:06] [Client thread/INFO]: [CHAT] [20]*FrostGods [$]MarioL: y?
[18:24:24] [Client thread/INFO]: [CHAT] [20]*FrostGods [$]MarioL: Možem ti ubličovať kde chcem

----------------------

[21:44:55] [Client thread/INFO]: [CHAT] [20]*Frostwolf [Helper+]plejmen: MarioL víš co je 3x a dost ? :D
[21:44:58] [Client thread/INFO]: [CHAT] [20]*Frostwolf [Helper+]plejmen: a 2 mute co máš ? :D

[21:45:02] [Client thread/INFO]: [CHAT] [20]*DarkGods [$]MarioL: Vzrušuje ma to
[21:45:08] [Client thread/INFO]: [CHAT] [20]*DarkGods [$]MarioL: Chcel by som 3x a dost

---------------------


[21:54:57] [Client thread/INFO]: [CHAT] Ally: [Frostwolf] [Officer] !!![Holub]!!![Helper+] plejmen : MarioL už jsem ti to 1x říkal a řeknu ti to naposledy, v globálním chatu se ke mě chovej slušně a normálně

[21:56:14] [Client thread/INFO]: [CHAT] [20]*DarkGods [$]MarioL: plejmen aspon máš pekný skin ked už nie skill


Pořád nechápu, co víc ještě chcete protože tohle vnímám fakt jako docela slušnou várku trpělivosti. Možná leckdo z nás by to takhle dlouho netoleroval. Ono hold všechno má svý hranice.

Stejně jako ty vaše zbraně pojmenované #nestrannytelefon apod.
jestli něco takového máte, tak to laskavě přejmenujte, děkuji.

Re: Mute neprávom

#24
phiwings99 píše:
21 čer 2018 10:04
Chrisi kadit na hlavu by si neměl nechat líbit to jo souhlasím.Ale budu si stát za tim, že tento trest je za nehoráznou kravinu.Jestli se takto bude pokračovat v trestání za kraviny, tak se bude rozvíjet ban hunting a pod. Na e2 skončilo hodně lidí kvůli těmto věcem a já bych osobně nechtěl aby tam teď zas hrálo 10 lidí.Jestli vy jo tak nevím, ale nemyslím si že by jste to chtěli.A myslím si, že se to dá řešit nějak jinak a ne rovnou mute 36 h.Ale jak říkám pokračujte v trestech za kraviny,lidi budou odcházet a server pude do kytek.
Takže podle tebe je v pořádku, že je komunita toxická? Proti ban huntingu jsem taky, ale zase nemůžeš někoho neustále jen napomínat, když to přehání. Ten trest byl v podstatě za dlouhodobý přestupky, kterými mám na mysli Mariovy narážky. Plejmen měl opravdu hodně trpělivosti a napomenul ho víckrát než dost. Podívej se třeba na Apkice. Tomu, pokud dobře vím, stačí 1 prohřešek a má permu. No a jak se chová? Snaží se aby tu permu nedostal.

Re: Mute neprávom

#25
ChrisC07 píše:
21 čer 2018 12:02
phiwings99 píše:
21 čer 2018 10:53
Dal bych mu sklidnovacku na hodinu třeba bez zaznamu, to by hezky vychladl a pokud ne tak bych mute prodloužil teď už třeba i se záznamem a nebo bych ho lupl do jailu například.

To bych tě chtěl vidět. Myslím, že víte dobře, že nejsem admin, krerý by hlava nehlava kryl svoje podřízený viz viewtopic.php?f=16&t=689
Ale tohle co říkáš prostě takhle nejde. Ta jejich práce není zas tak snadná. Někdy je třeba klid a někdy fakt mají frmol, do toho by si třeba ještě rádi zahráli, ale i tak chtějí odpovědět. Do toho jim píše chris, že potřebuje tohle a tohle. Krom toho umíš si představit bejt v jeho kůži a že by tohle dělalo nějaký větší procento hráčů, nebo snad dokonce všichni? To bych chtěl vidět, jak dlouho bys to vydržel.

Copak jsme ve školce? Abychom neustále dokola říkali hele nedělej to, hele nedělej to. Fakt to nedělej. To tě za chvilku tak vyštvaví, že už to nechceš ani dělat. Obzvlášt když z toho pak ještě někdo má prdel. Jé budeme trolit helpera to bude strašná standa, budeme zajímavý.

Nehledně na to, že si myslím, že tady plejmen předvědl docela slušnou dávku trpělivosti a jaké odpovědi za to dostal.


[18:23:39] [Client thread/INFO]: [CHAT] [20]*Frostwolf [Helper+]plejmen: MarioL plz respect or ban
[18:23:41] [Client thread/INFO]: [CHAT] [20]*FrostGods [$]MarioL: chod plakať nad svojím skore v gočku

[18:23:59] [Client thread/INFO]: [CHAT] [20]*Frostwolf [Helper+]plejmen: ponižovat mě mužeš v ally chatu apd. ne v globalu
[18:24:00] [Client thread/INFO]: [CHAT] [20]*Frostwolf [Helper+]plejmen: dyk
[18:24:06] [Client thread/INFO]: [CHAT] [20]*FrostGods [$]MarioL: y?
[18:24:24] [Client thread/INFO]: [CHAT] [20]*FrostGods [$]MarioL: Možem ti ubličovať kde chcem

----------------------

[21:44:55] [Client thread/INFO]: [CHAT] [20]*Frostwolf [Helper+]plejmen: MarioL víš co je 3x a dost ? :D
[21:44:58] [Client thread/INFO]: [CHAT] [20]*Frostwolf [Helper+]plejmen: a 2 mute co máš ? :D

[21:45:02] [Client thread/INFO]: [CHAT] [20]*DarkGods [$]MarioL: Vzrušuje ma to
[21:45:08] [Client thread/INFO]: [CHAT] [20]*DarkGods [$]MarioL: Chcel by som 3x a dost

---------------------


[21:54:57] [Client thread/INFO]: [CHAT] Ally: [Frostwolf] [Officer] !!![Holub]!!![Helper+] plejmen : MarioL už jsem ti to 1x říkal a řeknu ti to naposledy, v globálním chatu se ke mě chovej slušně a normálně

[21:56:14] [Client thread/INFO]: [CHAT] [20]*DarkGods [$]MarioL: plejmen aspon máš pekný skin ked už nie skill


Pořád nechápu, co víc ještě chcete protože tohle vnímám fakt jako docela slušnou várku trpělivosti. Možná leckdo z nás by to takhle dlouho netoleroval. Ono hold všechno má svý hranice.

Stejně jako ty vaše zbraně pojmenované #nestrannytelefon apod.
jestli něco takového máte, tak to laskavě přejmenujte, děkuji.
Pf som zvedavý že keď dostanem permu kdo ti bude hľadať bugy v hre :/

Re: Mute neprávom

#26
Já na tvé "otázky" odpověděl, teď odpověz ty mě -> Myslíš si, že tvé chování je dobré ?
Nemyslím ale inak ma to nebaví :/. Je to tam potom nuda... Inak zvyknem si tých čo ma nejak štvu dávať do ignore a potom mám kľud ale ty si helper.
Myslíš si, že trest bys za své chování (ne za momentální situaci mezi náma) neměl dostat ?
Nemyslím že by som ho nemal dostať. Nejak som to tam v afekte zle napísal. Chcel som po tebe iba logy (dôkazy)
Proč neposlechneš Helpery, když tě upozorní na "klid" nebo "slušně" ?
Lebo som toxic. Slovami ako klid nebo slušne pre mňa iba prilievajú benzín do ohňa.
Proč neustále rýpeš do ostatních hráčů ?
Nenazýval by som to rýpaním. Proste si robím z nich srandu a oni to chápu, ak sa mi zdá že to berú vážne a nechápu že si robím srandu tak im to v /msg vyvsetlím.
Hraje na tvém účtu ještě někdo kromě tebe samotného ?
Ano, brat-nie veľmi často.
Přečetl sis celý můj příspěvek ?
Ano.

Re: Mute neprávom

#27
DesTrixPlayer píše: Tohle je taková absurdita wingsi, že už mi je jasný co budu dělat hned jak dojdu domů.
Stejně jako ty vaše zbraně pojmenované #nestrannytelefon apod.
ChrisC07 píše: Stejně jako ty vaše zbraně pojmenované #nestrannytelefon apod.

jestli něco takového máte, tak to laskavě přejmenujte, děkuji.
Ano, já mám mec pojmenovaný #NestrannyLemodile a to z jednoho moc dobrého důvodu, který je, že zkrátka nestranný není. Když Fallacy vyvolá hádku a my se do ní přidáme, kdo dostane kick? Samozřejmě že my. Když má na skákačce 10 lidí invis, tak koho Lemodile schodí ze skákačky a začne mu vyhrožovat trestem? Samozřejmě že JEN MĚ.
Jack_Ounes píše: Takže podle tebe je v pořádku, že je komunita toxická? Proti ban huntingu jsem taky, ale zase nemůžeš někoho neustále jen napomínat, když to přehání. Ten trest byl v podstatě za dlouhodobý přestupky, kterými mám na mysli Mariovy narážky. Plejmen měl opravdu hodně trpělivosti a napomenul ho víckrát než dost. Podívej se třeba na Apkice. Tomu, pokud dobře vím, stačí 1 prohřešek a má permu. No a jak se chová? Snaží se aby tu permu nedostal.
Ano je v pořádku, že je komunita toxic, jelikož toxic komunita je 100x lepší než žádná komunita a už ze zkušenosti z e2 vím, že není dobrý dávat bany za všemožný píčoviny a tím vybanovat 80% hráčů, co by tam chtěli hrát.

Re: Mute neprávom

#28
negjo píše:
21 čer 2018 15:33
DesTrixPlayer píše: Tohle je taková absurdita wingsi, že už mi je jasný co budu dělat hned jak dojdu domů.
Stejně jako ty vaše zbraně pojmenované #nestrannytelefon apod.
ChrisC07 píše: Stejně jako ty vaše zbraně pojmenované #nestrannytelefon apod.

jestli něco takového máte, tak to laskavě přejmenujte, děkuji.
Ano, já mám mec pojmenovaný #NestrannyLemodile a to z jednoho moc dobrého důvodu, který je, že zkrátka nestranný není. Když Fallacy vyvolá hádku a my se do ní přidáme, kdo dostane kick? Samozřejmě že my. Když má na skákačce 10 lidí invis, tak koho Lemodile schodí ze skákačky a začne mu vyhrožovat trestem? Samozřejmě že JEN MĚ.
Jack_Ounes píše: Takže podle tebe je v pořádku, že je komunita toxická? Proti ban huntingu jsem taky, ale zase nemůžeš někoho neustále jen napomínat, když to přehání. Ten trest byl v podstatě za dlouhodobý přestupky, kterými mám na mysli Mariovy narážky. Plejmen měl opravdu hodně trpělivosti a napomenul ho víckrát než dost. Podívej se třeba na Apkice. Tomu, pokud dobře vím, stačí 1 prohřešek a má permu. No a jak se chová? Snaží se aby tu permu nedostal.
Ano je v pořádku, že je komunita toxic, jelikož toxic komunita je 100x lepší než žádná komunita a už ze zkušenosti z e2 vím, že není dobrý dávat bany za všemožný píčoviny a tím vybanovat 80% hráčů, co by tam chtěli hrát.
No promiň, ale my netvoříme server abyste se k sobě chovali jak se k sobě někdy chováte. Já třeba chápu Maria v tom, že si myslim, že to neni nějakej útok na někoho(plejmena). Že je prostě taková osobnost, že má třeba i takovej humor. Ale tak prostě i v RL bude muset pochopit, že když mu někdo xkrát řekne, že se mu to nelíbí a bude to dělat dál, taky přijde nějaká interakce. Nikdo nemá za cíl nikoho zabanovat. Někdy nás fakt štvete, ale i tak třeba nepřeju nikomu aby dostal ban. Jenom prostě prostě Mario musí trošku přibrzdit a pochopit, že každej to nemusí dlouho vydržet. A právě, že on je helper tak si tě dát ignore nemůže, tak jak to řešíš ty mario nebo lidé, kterým to třeba vadí. Věřím, že to není tak hrozné na pochopení, aby to mario nedokázal respektovat. A už to bude bez problému.

Re: Mute neprávom

#29
Ano, já mám mec pojmenovaný #NestrannyLemodile a to z jednoho moc dobrého důvodu, který je, že zkrátka nestranný není. Když Fallacy vyvolá hádku a my se do ní přidáme, kdo dostane kick? Samozřejmě že my. Když má na skákačce 10 lidí invis, tak koho Lemodile schodí ze skákačky a začne mu vyhrožovat trestem? Samozřejmě že JEN MĚ.
Je snad na eventech povolený invis? Ne, není. Vidím snad tvůj nick když máš invis? Ne, nevidím. Vidím snad tvoji postavu, když máš invis a sundané brnění? Ne, nevidím.
Můžeš být setsakramentsky rád, že jsem ti neprovedl něco víc, než jen to, že jsem tě shodil... Dole na eventu jsi měl páčku s možností healu, tvé mínus, že jsi to nevyužil.
Když Fallacy vyvolá hádku a my se do ní přidáme, kdo dostane kick?

Všichni co dělali bordel dostali mute na 30min, ty se Spartakusem jste dostali navíc kick za "Slušně" pokud sis nevšiml...

Re: Mute neprávom

#30
Sám jsem ban za 3* dost dostal a abych ti řekl pravdu Mario není to nic pěkného.. a podle mě si to výslovně přeješ sám si to plejmenovi napsal dále si myslím že to už fakt přeháníš... Tak například jednou když si volal neustále dokola Chrise k té díře v zemi sice to bylo že začátku vtipné ale asi tak po pěti minutách mi to už přišlo tak trochu jako kažení hry a otravování Chrise který chtěl jen napravovat jiné závažnější věci než jen díru...