Re: Mute neprávom

#11
Začnem zľahka a poprosil by som od plejmena logy z posledných pár dní/týždňov, kedže to sám hovoril že je to dlhodobe, kde je očividná provokácia dotyčnej osoby. : )
Pokusil jsem se najít provokace, které byli přímo mířené na mě, nikoliv na někoho jiného, bohužel logů mám XXX, ale něco málo jsem našel.
[18:23:28] [Client thread/INFO]: [CHAT] [20]*FrostGods [$]MarioL: ježiš ty zalez ty decko tupe
Zde nevím, jestli to bylo na mě...
[18:23:34] [Client thread/INFO]: [CHAT] [20]*FrostGods [$]MarioL: Plebmen
[18:23:39] [Client thread/INFO]: [CHAT] [20]*Frostwolf [Helper+]plejmen: MarioL plz respect or ban
[18:23:41] [Client thread/INFO]: [CHAT] [20]*FrostGods [$]MarioL: chod plakať nad svojím skore v gočku

[18:23:59] [Client thread/INFO]: [CHAT] [20]*Frostwolf [Helper+]plejmen: ponižovat mě mužeš v ally chatu apd. ne v globalu
[18:24:00] [Client thread/INFO]: [CHAT] [20]*Frostwolf [Helper+]plejmen: dyk
[18:24:06] [Client thread/INFO]: [CHAT] [20]*FrostGods [$]MarioL: y?
[18:24:24] [Client thread/INFO]: [CHAT] [20]*FrostGods [$]MarioL: Možem ti ubličovať kde chcem
[18:24:27] [Client thread/INFO]: [CHAT] [20]*FrostGods [$]MarioL: ubližovať
[18:24:29] [Client thread/INFO]: [CHAT] [20]*FrostGods [$]MarioL: boa
Tady bylo 1. upozornění, kde jsem ti oznamoval, že takové věci typu csko apd. si mužeme klidně psát v ally chatu, nebo na dc. "Dyk" je u mě myšleno jaké "Dík" :D

Zde je pokračování stejného dne, akorát zde se na začátku řešil problém s nějakým bugem nebo co to bylo.
[18:26:44] [Client thread/INFO]: [CHAT] [20]*Frostwolf [Helper+]plejmen: stop be solty MarioL
[18:26:51] [Client thread/INFO]: [CHAT] [20]*FrostGods [$]MarioL: lul
[18:26:54] [Client thread/INFO]: [CHAT] [20]*FrostGods [$]MarioL: Hovorím pravdu
[18:27:06] [Client thread/INFO]: [CHAT] [20]*FrostGods [$]MarioL: Solty je tvojích 8 killov na konci kompetu
[18:27:10] [Client thread/INFO]: [CHAT] [20]*FrostGods [$]MarioL:/

[18:28:10] [Client thread/INFO]: [CHAT] [20]*FrostGods [$]MarioL: Ked niekedy dáš nad 10 killov za zápas tak napíš
[18:28:14] [Client thread/INFO]: [CHAT] [20]*FrostGods [$]MarioL: Si to vyfotím
[18:28:23] [Client thread/INFO]: [CHAT] [20]*Frostwolf [Helper+]plejmen: tobe uz nenapisu z osobních duvodu
[18:28:25] [Client thread/INFO]: [CHAT] [20]*Frostwolf [Helper+]plejmen: ale dyk za nabídku
[18:28:42] [Client thread/INFO]: [CHAT] [20]*FrostGods [$]MarioL: Mne nenapíšeš z tých dovodov že som si ťa všade blokol
Dnešní celý log, který se opět vztahuje pouze ke mně
[21:41:41] [Client thread/INFO]: [CHAT] [20]*DarkGods [$]MarioL: Ak si pomenuješ resku "PlejmenNevieHraťCsko" Tak ti zvýšim plat o 500
[21:42:06] [Client thread/INFO]: [CHAT] [20]*Frostwolf [Helper+]plejmen: MarioL "plejmene pod hrat csko" hraje se 3. kolo a dostane ban za troll

[21:43:40] [Client thread/INFO]: [CHAT] [20]*DarkGods [$]MarioL: Pleji
[21:43:47] [Client thread/INFO]: [CHAT] [20]*DarkGods [$]MarioL: Ty reska dokazuje tvoj skill v csku

[21:43:56] [Client thread/INFO]: [CHAT] [20]*DarkGods [$]MarioL: PlejmenNevieHratCskoAMarioVie
[21:43:57] [Client thread/INFO]: [CHAT] [20]*Frostwolf [Helper+]plejmen: abych ti nedokazal své pravomoce
[21:44:06] [Client thread/INFO]: [CHAT] [20]*Frostwolf [Helper+]plejmen: :D

[21:44:16] [Client thread/INFO]: [CHAT] [20]*DarkGods [$]MarioL: skoro to bolo ftipne pleji
[21:44:18] [Client thread/INFO]: [CHAT] [20]*DarkGods [$]MarioL: Zlepšuješ sa
[21:44:20] [Client thread/INFO]: [CHAT] [20]*Frostwolf [Helper+]plejmen: jj tak nestvi

[21:44:24] [Client thread/INFO]: [CHAT] [20]*DarkGods [$]MarioL: Ešte kusok a ujde mi kutik

[21:44:55] [Client thread/INFO]: [CHAT] [20]*Frostwolf [Helper+]plejmen: MarioL víš co je 3x a dost ? :D
[21:44:58] [Client thread/INFO]: [CHAT] [20]*Frostwolf [Helper+]plejmen: a 2 mute co máš ? :D

[21:45:02] [Client thread/INFO]: [CHAT] [20]*DarkGods [$]MarioL: Vzrušuje ma to
[21:45:08] [Client thread/INFO]: [CHAT] [20]*DarkGods [$]MarioL: Chcel by som 3x a dost
[21:45:08] [Client thread/INFO]: [CHAT] [20]*Frostwolf [Helper+]plejmen: to je dobře, tak pokračuj
[21:45:10] [Client thread/INFO]: [CHAT] [20]*DarkGods [$]MarioL: Je to seksy

[21:46:19] [Client thread/INFO]: [CHAT] [20]*DarkGods [$]MarioL: plejmen
[21:46:21] [Client thread/INFO]: [CHAT] [20]*Frostwolf [Helper+]plejmen: ?
[21:46:25] [Client thread/INFO]: [CHAT] [20]*DarkGods [$]MarioL: už som mal mať včera permu
[21:46:31] [Client thread/INFO]: [CHAT] [20]*Frostwolf [Helper+]plejmen: (y)

[21:46:36] [Client thread/INFO]: [CHAT] [20]*DarkGods [$]MarioL: Ale Drae sa zmiloval
[21:46:40] [Client thread/INFO]: [CHAT] [20]*DarkGods [$]MarioL: A nedal mi to ako záznam

[21:46:54] [Client thread/INFO]: [CHAT] [20]*Frostwolf [Helper+]plejmen: "nepočítat 30min"
[21:46:56] [Client thread/INFO]: [CHAT] [20]*DarkGods [$]MarioL: nevim nevim
Dejme tomu, že do této doby jsem to bral v pohodě, název resky jsem neřešil.
[21:50:37] [Client thread/INFO]: [CHAT] [20]*DarkGods [$]MarioL: plejmen prečo mám pocit že za to že ťa ťahám v gočku ked vytieraš spodok tabulky mi chceš dať ban
[21:50:58] [Client thread/INFO]: [CHAT] [20]*Frostwolf [Helper+]plejmen: MarioL to netuším proč si to myslíš

[21:51:15] [Client thread/INFO]: [CHAT] [20]*DarkGods [$]MarioL: By si mi mal vybaviť radšej PP
[21:51:26] [Client thread/INFO]: [CHAT] [20]*Frostwolf [Helper+]plejmen: MarioL a vybavit mute nechces ?
[21:51:31] [Client thread/INFO]: [CHAT] [20]*DarkGods [$]MarioL: možeš
[21:51:36] [Client thread/INFO]: [CHAT] [20]*Frostwolf [Helper+]plejmen: takže na vlastní žádost ?
[21:51:39] [Client thread/INFO]: [CHAT] [20]*DarkGods [$]MarioL: Ne
[21:51:44] [Client thread/INFO]: [CHAT] [20]*Frostwolf [Helper+]plejmen: ale sam si to řekl
[21:51:45] [Client thread/INFO]: [CHAT] [20]*Frostwolf [Helper+]plejmen: takže ano
[21:51:46] [Client thread/INFO]: [CHAT] [20]*DarkGods [$]MarioL: Mute daj tej hudbe

[21:53:37] [Client thread/INFO]: [CHAT] [20]*DarkGods [$]MarioL: ty máš teda výdrž wingu
[21:54:32] [Client thread/INFO]: [CHAT] [20]*DarkGods [$]MarioL: plejmen by už bol 4x hotový

[21:54:57] [Client thread/INFO]: [CHAT] Ally: [Frostwolf] [Officer] !!![Holub]!!![Helper+] plejmen : MarioL už jsem ti to 1x říkal a řeknu ti to naposledy, v globálním chatu se ke mě chovej slušně a normálně

[21:56:14] [Client thread/INFO]: [CHAT] [20]*DarkGods [$]MarioL: plejmen aspon máš pekný skin ked už nie skill
[21:56:25] [Client thread/INFO]: [CHAT] [20]*DarkGods [$]MarioL: Ten už ostal mne na veky vekov
[21:56:32] [Client thread/INFO]: [CHAT] plejmen umlcel MarioL na dobu 36 hours z duvodu 'Provokace'
I když jsem to upozornění napsal do ally chatu, nepřepisoval jsem do do publiku, protože mi to přišlo zbytečné psát znovu, když jsme / byli v ally. Všechny logy, týkající se mě a maria jsou zde, nevynechal jsem žádnou větu ani z jedné strany. Jsou tu logy, které jsou mířené přímo na mě, né na někoho jiného.
Ďalej tam tento helper spomenul že mute bol na vlastnú žiadosť ( https://ctrlv.cz/vvzH ) Takže tu mám screen z logu kde som jasne odpovedal "Ne" ( https://ctrlv.cz/ZL1J )
Psal si -> "možeš" (možeš mi dat mute),
já na to -> "takže na vlastní žádost ?",
ty -> "ne",
já -> "ale sam si to řekl" "takže ano"
Dál jsem nic neřešil, dokud si za 2 minuty (podle poskytnutého logu) do mě opět nerejpnul. Po upozornění za další 2 minuty další rejpnutí.

Navíc i na tom tvém screenu není nikde ze bych psal ze mute máš za "vlastni zadost", takže nevím, kde co čteš :( :(
A plejmene když ti teda vadí, že tam do tebe Mario si rýpnul, tak by ses měl zamyslet prva nad sebou.Psal si jak si to nenecháš líbit a pod.Ale když teda nechceš aby ti nekdo něco dělal, tak bys to neměl dělat ani ty druhým.To když jsi mě teď nedávno úrážel na discordu, tak to bylo v pohodě ? Ne...Taky se mi to dost nelíbilo.Po chvilce jsem dokonce i odešel z toho jak sem byl z tebe znechucený.Ono je hezké když si z někoho děláš srandu, ale když už si ju teda z někoho děláš, tak bys měl přijmout to, že si z tebe taky může někdo udělat.A nebo si přestaň dělat srandu dělat z druhých.Takže prosimtě až mě zase budeš chtít urážet, že nepíšu všechno gramaticky správně a podobně, jaký jsem nevzdělanec tak se prosím nad tím zamysli :) Když vidíš, že tobě to nedělá dobře tak to prosimtě nedělej ostatním. Díky
Jak jsem psal dříve, takže když on nadával mě na dc tak ja mu to tedy takto mohl oplatit normálně ? Akorát ty nevíš o tom že on mi nadával a myslíš si tedy, že já začal první ? Phiwings, discord bych tu vůbec neřešil, tam si nadáváme všeci do všeho, navíc nemáš ty ani já žádný důkaz o tomto, takže je zbytečné to tu řešit kdo kdy začal.
Tak ono by pomohlo keby sa k tomu plejmen vyjadril kedže sa zatiaľ vyjadril iba k jednej vete ktorá mu vyhovovala... Poprosil by som aby sa vyjadril k celej veci tak ako to je nie tak ako to chcú ostatný počuť : ) Ďakujem
Pokud chápu dobře, protože nic jiného v tom opravdu nevidím, jde ti pouze o to abych našel v logách tvé rýpání, kde jsem tě prvně upozornil. Promiň že to nebylo hned, ale chtěl jsem odpovědět aspoň na část stížnosti. Teď tu máš celé logy ;)
Navíc jsem hned na začátku napsal "(pokusím se na tvou žádost vyhledat ty logy, neslibuji že v xxx logách najdu to co hledám)" Ale asi jsi to neviděl nebo nevím kde je problém :/

A chtěl bych tě Mario upozornit a né jen tebe, ale i všechny ostatní, že jsou nějaké meze chování se k hráčům tak k AT
[17:04:32] [Client thread/INFO]: [CHAT] [20]*Fallacy [Helper][RB]TelefoniaRider: mario ale klidni to už.. není to ani vtipné
[17:05:06] [Client thread/INFO]: [CHAT] [20]*Fallacy [Helper][RB]TelefoniaRider: upozornuji tě ale už naposledy.. tyhle kecy si odpust.. nikdo tady není na ně zvědavej
[17:05:10] [Client thread/INFO]: [CHAT] [20]*FrostGods [$]MarioL: Tvoje učinkovanie na tomto serveru je vtip
Pokud se neumíš chovat k ostatním hráčům a AT, tak nečekej že se tady s tebou někdo bude dlouho mazlit.
Já jsem na serveru jen pár hodin týdně, ale Lemo a Telefon jsou na serveru déle a určitě mají plno logů kde se nevhodně chováš jak k nim tak k hráčům. (Takové logy mám i já, ale chtěl si jen logy mezi náma a nemám za potřebu vytahovat něco více)

Já na tvé "otázky" odpověděl, teď odpověz ty mě -> Myslíš si, že tvé chování je dobré ? Myslíš si, že trest bys za své chování (ne za momentální situaci mezi náma) neměl dostat ? Proč neposlechneš Helpery, když tě upozorní na "klid" nebo "slušně" ? Proč neustále rýpeš do ostatních hráčů ? Hraje na tvém účtu ještě někdo kromě tebe samotného ? Přečetl sis celý můj příspěvek ?
Zde se podívej za co máš tresty a zamysli se sám nad sebou [url]http://264445_web.fakaheda.eu/history.php?uuid=a6950c30-e5ec-3296-b110-7ceaa6b8e4b6[/url]

To platí i pro ostatní, pokud si myslíte že si z nás nebo z kohokoli jiného budete dělat neustále srandu a po trestu si budete stěžovat, nebo schválně přidělávat práci, tak nepočítejte že na serveru a foru dlouho vydržíte.
Naposledy upravil(a) Plejmen dne 21 čer 2018 08:19, celkem upraveno 1 x.

Re: Mute neprávom

#12
Pleji přečetl jsem si to celé a jako fakt tam není nic hrozného.To co on psal tomu se nedá říct urážky.To že tam psal, že si špatný v csku je pravda a všechno s tím spojené.A z toho se nevykecas :D Je to myšleno spíš takovou zábavnou formou, kde jen tak prohazuje slova....Nic víc bych v tom nehledal.A jako nevím esi chceš nudný server, kde se lidi nemohou normálně bavit o jejich pocitech, když s někým hráli csko a pak jim tam ze srandy roct, že jsou špatní a pod tak jako gg. Prostě tohle je trest za to, že tě hajtil, že si špatný v csku a to znamena, že by jsi se v něm měl asi zlepšit a predejdes takovýhle situacím, kdy si jednoduše dělal srandu, ale nijak tě reálně nehejtil.

Re: Mute neprávom

#13
Phiwings, zabavny server / chat myslis to co predvadite ? To ze ma tresty odemne, draeho a od ostatnich helperu neni jen ze srandy jak ty říkáš.
Pokud vam nestačí upozorneni chatove, kick a mute a pokracujete dal tak se nedivte že sbirate tresty.
Ja nikdy nepopiral, ze v csku spatny jsem ...
"Normálně bavit" o tom co je normální máme asi každý jinou představu.

Re: Mute neprávom

#14
phiwings99 píše:
21 čer 2018 06:47
Pleji přečetl jsem si to celé a jako fakt tam není nic hrozného.To co on psal tomu se nedá říct urážky.To že tam psal, že si špatný v csku je pravda a všechno s tím spojené.A z toho se nevykecas :D Je to myšleno spíš takovou zábavnou formou, kde jen tak prohazuje slova....Nic víc bych v tom nehledal.
Wingu, nikdo není od počátku vesmíru ultra skilla, každej nějak začínal, nebo je prostě pleb. Ano, není na škodu občas si ze sebe udělat srandu, když jsi prostě špatnej, jenže je rozdíl dělat si srandu a tohle. Když do někoho neustále rýpeš, tak už mu to nemusí být příjemé, aneb jak se říká, opakovaný vtip není vtipem. Kdyby to bylo s mírou a jak píše plejmen v ally chatu, tak se to dá tolerovat, jenže veřejně je to tak trochu "over the line". Je pravda, že mute na 36 hodin je hodně velký trest, obzvlášť pro někoho, kdo tam píše tak rád jako MarioL, ale nemyslím si, že by byl neoprávněný. Možná máš trochu jiné standardy jak vypadají urážky či ponižování, ale vem si že public chat na Epesu není discord, ani podobná sranda. Chtělo by to v tom chatu mít trochu úroveň.

Re: Mute neprávom

#15
phiwings99 píše:
21 čer 2018 06:47
Pleji přečetl jsem si to celé a jako fakt tam není nic hrozného.To co on psal tomu se nedá říct urážky.To že tam psal, že si špatný v csku je pravda a všechno s tím spojené.A z toho se nevykecas :D Je to myšleno spíš takovou zábavnou formou, kde jen tak prohazuje slova....Nic víc bych v tom nehledal.A jako nevím esi chceš nudný server, kde se lidi nemohou normálně bavit o jejich pocitech, když s někým hráli csko a pak jim tam ze srandy roct, že jsou špatní a pod tak jako gg. Prostě tohle je trest za to, že tě hajtil, že si špatný v csku a to znamena, že by jsi se v něm měl asi zlepšit a predejdes takovýhle situacím, kdy si jednoduše dělal srandu, ale nijak tě reálně nehejtil.
Nezlob se, ale nevim jestli tohle myslíš vážně, nebo si z něj děláš legraci. Samozřejně nejsou to věci typu" ty zmrde" a podobně. Na druhou stranu tenhle "typ humoru" nebo provokací fakt vydrží málokdo. Myslím z delšího hlediska. Párkrát se tomu zasměješ, ale když to pak pokračuje tak to není přijemné. Plejmen udělal to:

- Že řekl, že mu to vadí a že toho má nechat
- Dokonce řekl, že jestli má potřebu mu to sdělovat, může mimo global. Což je za mě docela +1

Tak co byste po něm jako sakra chtěli, abyste se necejtili ublížený? To teda člen týmu znamená, že si má od vás nechat furt kadit na hlavu, nebo jak?

Re: Mute neprávom

#17
Chrisi kadit na hlavu by si neměl nechat líbit to jo souhlasím.Ale budu si stát za tim, že tento trest je za nehoráznou kravinu.Jestli se takto bude pokračovat v trestání za kraviny, tak se bude rozvíjet ban hunting a pod. Na e2 skončilo hodně lidí kvůli těmto věcem a já bych osobně nechtěl aby tam teď zas hrálo 10 lidí.Jestli vy jo tak nevím, ale nemyslím si že by jste to chtěli.A myslím si, že se to dá řešit nějak jinak a ne rovnou mute 36 h.Ale jak říkám pokračujte v trestech za kraviny,lidi budou odcházet a server pude do kytek.

Re: Mute neprávom

#18
Phiwe, rekni mi jak se to melo resit jinak, podle tebe.
A myslím si, že se to dá řešit nějak jinak a ne rovnou mute 36 h.
Nebyl to rovnou mute, upozornoval jsem ho, jak se porad dokola píše. Řekni jak bys situaci řešil ty, nestačí mi odpověď "jinak".

Re: Mute neprávom

#19
Dal bych mu sklidnovacku na hodinu třeba bez zaznamu, to by hezky vychladl a pokud ne tak bych mute prodloužil teď už třeba i se záznamem a nebo bych ho lupl do jailu například.

Re: Mute neprávom

#20
Ale on dostal den pred tim mute, ktery se do zaznamu nepočita, tak kolik těch nepocitacich se mu ma davat ?
cron