Re: Mute neprávom

#32
Chci se taky zapojit, jelikož jsem u toho byla.
Podle mě to rozhodně neprávem nebylo, pár minut to sice bylo vtipné (pro mě), ale když se takhle toxic chováš dlouhodobě ani se Plejmenovi nedivím, asi bych to taky nevydržela.
Vím že je těžké si s z někoho nedělat srandu když mu nějaká hra fakt nejde, ale měl bys vědět kdy fakt přestat. A jestli ti nevadí že je komunita toxická a sám takovéto chování podporuješ tak bys měl dostat horší trest než jenom mute.

Re: Mute neprávom

#33
phiwings99 píše:
21 čer 2018 17:11
Lemo budu ti oponovat na cedulkach byl napsaný pouze speed a jump boost
Wingsi, jenže jak má určit jestli ten jump boost, nebo speed má, když má invis? Je nadmíru jasné, že se snaží něco maskovat a to je právě to, kvůli čemu ho shodil.

Re: Mute neprávom

#34
Jack_Ounes píše:
21 čer 2018 21:40
phiwings99 píše:
21 čer 2018 17:11
Lemo budu ti oponovat na cedulkach byl napsaný pouze speed a jump boost
Wingsi, jenže jak má určit jestli ten jump boost, nebo speed má, když má invis? Je nadmíru jasné, že se snaží něco maskovat a to je právě to, kvůli čemu ho shodil.
Řekl bych, že podle barvy particlů to až tak těžký není.

Re: Mute neprávom

#36
No promiň, ale my netvoříme server abyste se k sobě chovali jak se k sobě někdy chováte. Já třeba chápu Maria v tom, že si myslim, že to neni nějakej útok na někoho(plejmena). Že je prostě taková osobnost, že má třeba i takovej humor. Ale tak prostě i v RL bude muset pochopit, že když mu někdo xkrát řekne, že se mu to nelíbí a bude to dělat dál, taky přijde nějaká interakce. Nikdo nemá za cíl nikoho zabanovat. Někdy nás fakt štvete, ale i tak třeba nepřeju nikomu aby dostal ban. Jenom prostě prostě Mario musí trošku přibrzdit a pochopit, že každej to nemusí dlouho vydržet. A právě, že on je helper tak si tě dát ignore nemůže, tak jak to řešíš ty mario nebo lidé, kterým to třeba vadí. Věřím, že to není tak hrozné na pochopení, aby to mario nedokázal respektovat. A už to bude bez problému.
[/quote]

V pohode... Ked sa chcem chovať tak to viem... Hold tu nemá každý zmysel pre humor a budem mu musieť nadávať na Discord... Nejak to zvládnem.

Re: Mute neprávom

#37
phiwings99 píše:
21 čer 2018 22:05
Jump boost je jasně zelený v této verzi takže v tom nebude problém :)
Ony ty efekty se rády překrývají a každou chvíli to má jinou barvu. Rozhodně, pokud uzná za vhodné tam není povinen prozkoumávat, jestli daný efekt máš, či ne.
cron