[✔]Okradení

#1
Ahoj dneska 30.6.2018 okolo 18:00 jsem si od hráče GamerCZE chtěl koupit jeho sekeru.Již dřív jsem mu psal jestli by mě tu jeho Arthur sekeru neprodal, ale vždycky mě odpálkoval pryč.Dneska když jsem mu napsal, jestli by mi tu jeho sekeru neprodal tak mi napsal OK.Dohodli jsme se na ceně a ještě jsem se ho zeptal, jestli nemám zavolat někoho z AT aby dohlížel na obchod a on napsal, že je to v pohodě.Tak jsem mu teda dal požadované věci a on mi hodil normální diamantovou sekeru.Pak když jsem mu psal, že mě podvedl a aby mi to vrátil, tak se mi začal akorát vysmívat a kickl mě z resky.Odvolával se na to, že jsem nenapsal, že chci sekeru krale arthuriesu, ale to mi přijde spíš dětinské.Celou dobu a to už i dřív jsem se s ním bavil o té jedné a té samé sekeře a to o arthuriánské.
Poprosil bych o vrácení Lovkyně lebek,1M $.A nějakou lekci pro tohoto hráče.

Re: Okradení

#2
A ještě bych rád dodal,že po tom co mě podvedl, tak se mi začali vysmívat i jeho kumpáni včetně jeho.

Re: Okradení

#3
Jako první věc by zde měly být bezpečné obchody, to zde pak nebude docházet k takovýmhle věcem. Pokud máš nějaké screeny nebo třeba video tak by to bylo určitě +. Pokud se ti ještě vysmíval tak mi to přijde ještě více ubohé. Jak vidím jsou zde 3 lidi z AT a jediný kdo tu něco dělá je Skull, doufám, že se to vyřeší a přeji hodně štěstí.

Re: Okradení

#4
Wingsi já jsem tě niják neokradl protože sám jsi napsal sekera a to muže bejt jakákoliv sekera na epesu či ve hře Minecraft takže já nejsem něják vynen nepodvedl jsem tě nemam být ani potrestaný a ani se ti nemá nic vracet či dávat předkládám jako důkaz screeny rozhovoru.

file:///C:/Users/Falko/AppData/Roaming/.minecraft/screenshots/2018-06-30_17.52.49.png

file:///C:/Users/Falko/AppData/Roaming/.minecraft/screenshots/2018-06-30_17.52.49.png

file:///C:/Users/Falko/AppData/Roaming/.minecraft/screenshots/2018-06-30_17.52.51.png

file:///C:/Users/Falko/AppData/Roaming/.minecraft/screenshots/2018-06-30_17.52.51_2.png

file:///C:/Users/Falko/AppData/Roaming/.minecraft/screenshots/2018-06-30_17.53.19.png

file:///C:/Users/Falko/AppData/Roaming/.minecraft/screenshots/2018-06-30_17.53.39.png

file:///C:/Users/Falko/AppData/Roaming/.minecraft/screenshots/2018-06-30_17.53.40.png

file:///C:/Users/Falko/AppData/Roaming/.minecraft/screenshots/2018-06-30_17.53.42.png

Re: Okradení

#5
Myslím si, že jsi to sem nemusel posílat, když ti skull několikrát psal, že má logy a všechno vidí.
A navíc si asi nedomyslel ty obrázky :D
A to, že se takhle budeš vymlouvat a říkat, že je chyba na mojí straně ti asi moc nepomože.

Re: Okradení

#6
lol neříkám, že mě to taky nenapadlo udělat, ale já tak nikdy neučinil. Vaši rodičové by se měli stydět za takto bezcharakterní děti:D peace a lásku všem

Re: Okradení

#8
...
Toto sa proste nerobí.
A vyhovárať sa celý čas na slovičkárenie? Úbohosť.
Vieš čo to znamená kontext?
Doteraz tu nikto neokrádal a teraz tu budu musieť dať kvôli ľudom ako ty bezpečne obchodovanie...
Dúfam že si so sebou spokojný .

Re: Okradení

#9
A to, že pošleš to jak se domlouváme na ceně a ne nic předtím je jak kdybys neposlal nic..Je tam teda sice zmínka, jak si napsal za sekeru, ale to už je po té co jsme se domlouvali na té jediné sekeře, kterou jsem chtěl.

Re: Okradení

#10
Wingsi ne.Napsal jsi sám ksakru sekeru takže mi ted neříkej jakou jsi myslel kdyby jsi nějákou danou myslel tak jsi to měl napsat takže zbohem.
cron