Re: Okradení

#11
Takže vlastně, když si wing napsal o sekeru a tys mu dal diamantovou sekeru, tak ty jsi ho okradl i tak, jelikož si nenapsal o diamantovou. *poof*

Re: Okradení

#13
At je tu i neco od nekoho jinyho nez z DG... gamere, jen se tu vymlouvas. Dobre jsi vedel jakou sekeru mysli.. Okradl jsi ho

Re: Okradení

#14
CzechMinerCZ píše:
30 čer 2018 19:07
At je tu i neco od nekoho jinyho nez z DG... gamere, jen se tu vymlouvas. Dobre jsi vedel jakou sekeru mysli.. Okradl jsi ho
Souhlasím s tebou, protože jaký člověk by koupil normální dia sekeru za 1,100 000 + lovkyni lebek? Bylo jasné že wings myslí Arthur sekeru...

Re: Okradení

#15
Hej, já fakt nevím, co na to mám říct. Když ti Wings xx týdnů píše, že chce koupit Arthur sekeru a zrovna dneska ti to zapomene napsat, tak mi přijde opravdu ubové odvolávat se zrovna na to. Nevím, jestli se tu snažíš dělat blbce z ostatních, nebo sám ze sebe, ale jestli je na tomto serveru ještě alespoň špetka férovosti, rozhodně ti to neprojde. Být to na mně, nasolím ti tempban na měsíc, protože takové věci se prostě nedělají. Než uděláš takový "obchod" a budeš říkat "Ale já jsem ho nechtěl oscamovat o 1,3M, on prostě chtěl koupit sekeru, tak jsem mu ji prodal", tak se ksakru zamysli nad tím, jaké to bude mít následky pro tebe a pro server (popř. pro okolí, jestli se bavíme o RL).
Gamer píše: takže zbohem.

Re: Okradení

#17
Jenom krátce můj názor na věc.
Gamer věděl co chce udělat, věděl o kterou sekeru se jednalo a sám si schválně ještě před tím než byl obchod dokončen, vyfotil text, kde se snaží ukázat, že "měl namysli" obyč sekeru a že bude mít evidentně "páku" na to až se to bude řešit :D

Okrást chtěl, okradl, nejednalo se o omyl. Zneužil akorát slovo "sekera" i když věděl o kterou sekeru se mělo správně jednat.

Jinak věc jako taková by se už měla řešit, není třeba aby jste se dohadovali kvůli tomu zde nebo v chatu ve hře.

Re: Okradení

#18
Jako promiň, ale co si o tobě teď lidi asi budou myslet? Jsem taky z jiné frakce, ale musím souhlasit, je to hnus a trest by si to zasloužilo.

Re: Okradení

#19
Okamžitě mu vrať co si dal a on ti dá tu sekeru.

K PVP serveru jistě budou vždy patřit nějaké podělávky, ale tohle ne. Očekávám tedy zprávu o vrácení.
Struage_ píše: Trebalo by urobiť bezpečne obchody, lebo takéto obchody su na nič
Ano víme o tom, zatím to ale nevypadá, že bychom mohli nasadit sluggiho plugin, takže to řešíme.
cron