[✔]Podvody při eventu

#1
1) nick: polipo
2) Hráči který porušují pravidla: _col_, TelefoniaRider
3) čas: 9. 7 2018 cca 20:00
4) Tento příspěvek nepíši jako stížnost na porušení pravidel, uvedení provinění jsou zcela náhodně vybráni a rozhodně si tím nic nekompenzuji ;D. Chci pouze poukázat na fakt, že na týdenním eventu je zakázáno používat křídla ( viz důkaz1) ale tento zákaz téměř nikdo nedodržuje, ba naopak i někteří členové AT křídla používají ( viz důkaz 2 a 3). Nepožaduji aby byly výše uvedení potrestáni, jen chci aby se rozhodlo zda pravidlo platí a AT začne hráče upozorňovat a popřípadě trestat nebo pravidlo neplatí a zákaz se z tabulky vyškrtne.
5)
důkaz1
důkaz2
důkaz3

PS: Napsání mi vzalo nějaký čas a kromě uspokojení, že jsem "nabonzoval" nekoho koho nemám rád bych také ocenil příslušnou odměnu.
S láskou polipo <3.

Re: Podvody při eventu

#2
Takhle, zcela upřímně.

Sypeme si organizačně popel na hlavu.

Abych ti vysvětlil situaci, klimki pro vás chtěl připravit ten event ale musel odjet, takže ten event byl předán helperům. Bez dalšího infa, bylo to zkrátka narychlo.

Helpeři stejně tak jako nekteří hráči zřejmě usoudili, že na týdením eventu asi těžko můžeme vymáhat stejná pravidla, jako na eventech, které trvají deset minut a někdo je pořád hlídá.

Změny jsou následovné:
- Bugovat se tam již ve větším rozsahu nedá, podlaha je teleportovací. Rozmístil jsem taktéž několik zábran tam, kde by se dalo dostat výše.
- Pravidla jsou odlišeny a upraveny pro týdenní eventy (kde křídla a prsteny jsou povoleny) a na ty jiné, vše je na warp eventzone

K hráči samfull
- Jako bugovat bude vždy zakázáno, ale mohli jsme to udělat tak, aby to ani nešlo. Navíc můžeme za ten zmatek s křídly.
Proto jsem jeho jail zrušil.

Je za tebe toto řešení ok?

Re: Podvody při eventu

#3
Já jsem spokojen, nyní je přesně definováno co je povoleno. Mám spíše obavy z toho, jak to bude brát někdo kdo nemá křídla.

Re: Podvody při eventu

#4
Venda píše:
10 črc 2018 15:53
Já jsem spokojen, nyní je přesně definováno co je povoleno. Mám spíše obavy z toho, jak to bude brát někdo kdo nemá křídla.
Tak aspoň majú malú výhodu hráči čo podporili server.. 5% neni vobec vela

[✔] Podvody při eventu

#5
Já jsem spokojen, nyní je přesně definováno co je povoleno
Také jsem rád. Tak to tedy pokládám za vyřešené a děkuji.:))
borko369 píše:
Venda píše:
10 črc 2018 15:53
Já jsem spokojen, nyní je přesně definováno co je povoleno. Mám spíše obavy z toho, jak to bude brát někdo kdo nemá křídla.
Tak aspoň majú malú výhodu hráči čo podporili server.. 5% neni vobec vela
Asi jak říká borgo, no. Samozřejmě nejvíc ideální by bylo, aby měl každý stejné podmínky, ale hold u tohoto týdenního eventu to nelze pohlídat. A koneckonců asi to není zle, že občas máš někde výhodu z pořízených věcí.
cron