Pokud tě potkal nějaký technický problém, velmi nás tato situace mrzí. Pro snadnější vyřešení situace prosím nezapomen napsat:
1) Tvuj nick (je li jiny než ve hře)
2) Co se stalo, kdy a v kolik se to stalo, jestli u toho byli i jiní hráči, zkrátka vše, co mysíš, že by nám mohlo pomoci.
3) Pokud došlo k nějaké změně optimálního stavu oproti normálu také uved, kdy naposled to bylo v pořádku.
4) NIKDY na forum neuváděj soukromá data jako tvou IP adresu, heslo k účtu, tvoje jméno nebo facebook, screen s vlastnictvým MC účtu apod.

Quest: Problem se sousedy

#1
Zdravím,
Mám problém so splnením Q ,,Problem se sousedy,, mojou úlohou bolo ,,Vydej se za zelezne dvere hospody,, tak som urobil po určitom čase som parkur preskákal následne som ťukol na bednu hneď ma portlo za železné dvere hospody znovu som ťukol na bednu a dostal som 4ks potion a to bolo všetko, Q sa nedá dokončiť ďalej stále je Q ako neukončený ako keby som parkur ani neurobil. Čo sa s tým dá robiť? Ďakujem za prípadne info/ riešenie :D

Re: Quest: Problem se sousedy

#4
Ještě to asi neopravili měl jsem to též, krtko mi včera pomohl. Když si doskákal ten parkour ulož si za těma dveřma sethome jako důkaz že si to doskákal. Potom napiš třeba krtkovi a on ti pomůže. Stalo se mi to též. :) S pozdravem
Adamek.

Re: Quest: Problem se sousedy

#6
Zdravím,
Chcel by som Vás poprosiť či by sa nedal tento Q nejakým spôsobom dokončiť. Je to síce nejaký ten čas čo sa to riešilo no mne prdol noťas a mal som pauzu s MC no teraz znovu hrávam určitý čas a chcel by som aby sa ten bugnutý Q dokončil. Vo pred vďaka za reakciu.

Re: Quest: Problem se sousedy

#8
No to sa mi prave moc nechce do takeho niecoho ked je tam skakacka a ja niesom neviem aky skokan celkom mi to dlho trvalo to preskakat. A ked si predstavim ze to zrusim obnovim preskacem na neviem aky pokus a stane sa nahodou to iste.

Re: Quest: Problem se sousedy

#9
Adamek123 píše:
06 bře 2018 10:31
Ještě to asi neopravili měl jsem to též, krtko mi včera pomohl. Když si doskákal ten parkour ulož si za těma dveřma sethome jako důkaz že si to doskákal. Potom napiš třeba krtkovi a on ti pomůže. Stalo se mi to též. :) S pozdravem
Adamek.
Udělej to tak, prosím. A až to budeš mít napiš mi zde že jsi to doskákal a název home.
Ověřím si to a posunu tě dále.

Re: Quest: Problem se sousedy

#10
ChrisC07 píše:
08 led 2019 19:15
Adamek123 píše:
06 bře 2018 10:31
Ještě to asi neopravili měl jsem to též, krtko mi včera pomohl. Když si doskákal ten parkour ulož si za těma dveřma sethome jako důkaz že si to doskákal. Potom napiš třeba krtkovi a on ti pomůže. Stalo se mi to též. :) S pozdravem
Adamek.
Udělej to tak, prosím. A až to budeš mít napiš mi zde že jsi to doskákal a název home.
Ověřím si to a posunu tě dále.
No lenže ja som to preskákal a nenapadlo ma ukladať si tam home. Nedá sa to nejak zistiť z otvorenia tej bedne ktorú som vybral a ku ktorej sa dostane hráč až po preskákaní? Alebo ako dôkaz čo mi ukazuje Q a čo sa stane keď kliknem na páku lebo som to už urobil viď. obr. A k tomu sethome veď aj tak v Q lokáciach sa home uložiť nedá alebo sa pletiem?
Obrázek
https://cdn1.imggmi.com/uploads/2019/1/ ... 4-full.png
https://cdn1.imggmi.com/uploads/2019/1/ ... 4-full.png
cron