Pokud tě potkal nějaký technický problém, velmi nás tato situace mrzí. Pro snadnější vyřešení situace prosím nezapomen napsat:
1) Tvuj nick (je li jiny než ve hře)
2) Co se stalo, kdy a v kolik se to stalo, jestli u toho byli i jiní hráči, zkrátka vše, co mysíš, že by nám mohlo pomoci.
3) Pokud došlo k nějaké změně optimálního stavu oproti normálu také uved, kdy naposled to bylo v pořádku.
4) NIKDY na forum neuváděj soukromá data jako tvou IP adresu, heslo k účtu, tvoje jméno nebo facebook, screen s vlastnictvým MC účtu apod.

Chestshopy

#1
Od updatu chestshopu se obchody bugují tak, že každý den, dokuď se vlastník nepřipojí, nikdo nemůže prodávat ani kupovat. Vždy to píše, že bankovní účet tohoto hráče neexistuje. Prosím o vyřešení.
Díky SnekCZ

Re: Chestshopy

#2
teď jsem přišel na to, že to začne fungovat jakmile zadáte /money JmenoObchodnika (např. /money SnekCZ). Proto navrhuji, aby se nějak udělalo,že vždy po půlnoci(restartu) něco napíše /money všech obchodníků na serveru a tím zprovoznilo shopy

Re: Chestshopy

#3
Pro i mne to celkem kašle ... nedá se nic kupovat ani v starých shopoch ani v terajších shopoch... idú mi vlasy zošedivieť dokým prídu obchodníci a ja mohu vykúpit nejaké predmety.

Re: Chestshopy

#4
!Nemenovaný! píše:
22 úno 2018 10:30
Pro i mne to celkem kašle ... nedá se nic kupovat ani v starých shopoch ani v terajších shopoch... idú mi vlasy zošedivieť dokým prídu obchodníci a ja mohu vykúpit nejaké predmety.
:D nie si v sekcii Návrhy, aby si dával PRO :D

Re: Chestshopy

#5
Krtko_SVK píše:
!Nemenovaný! píše:
22 úno 2018 10:30
Pro i mne to celkem kašle ... nedá se nic kupovat ani v starých shopoch ani v terajších shopoch... idú mi vlasy zošedivieť dokým prídu obchodníci a ja mohu vykúpit nejaké predmety.
:D nie si v sekcii Návrhy, aby si dával PRO :D
Nevadí :D
SnekCZ píše: teď jsem přišel na to, že to začne fungovat jakmile zadáte /money JmenoObchodnika (např. /money SnekCZ). Proto navrhuji, aby se nějak udělalo,že vždy po půlnoci(restartu) něco napíše /money všech obchodníků na serveru a tím zprovoznilo shopy
Šnečku není to celkem pravda pridávam screen: http://prntscr.com/iiejan dnes sem si u tebe kupoval kámen a použil sem tvojí "metodu" a nešlo to :/

Re: Chestshopy

#6
Shop mám s Polákem rozdělenej. On ma bloky, já mám zbytek. Tím to asi bude

Re: Chestshopy

#8
Riešením je zadať príkaz "/seen NICK".
Otestoval som to pár krát v poslednej dobe a ten "/money nick" na to nezaberá.
cron