Pokud tě potkal nějaký technický problém, velmi nás tato situace mrzí. Pro snadnější vyřešení situace prosím nezapomen napsat:
1) Tvuj nick (je li jiny než ve hře)
2) Co se stalo, kdy a v kolik se to stalo, jestli u toho byli i jiní hráči, zkrátka vše, co mysíš, že by nám mohlo pomoci.
3) Pokud došlo k nějaké změně optimálního stavu oproti normálu také uved, kdy naposled to bylo v pořádku.
4) NIKDY na forum neuváděj soukromá data jako tvou IP adresu, heslo k účtu, tvoje jméno nebo facebook, screen s vlastnictvým MC účtu apod.

[✔] Time

#1
Ahoj
Včera jsem se přihlásila, všechno normálně fungovalo, resource pack se načetl, všechno bylo v pořádku
ale teď pokaždé když se pokusím připojit na server tak se lognu, anticheat mám zapnutý ale po lognutí dostanu error Timed out. Myslím si že bude problém v načítání resource packu které mám ale povolené. Nevíte někdo co s tím?

Re: Time

#2
anticheat klidne zapni teprv až to od tebe bude vyžadovat.
Někdy to chce trosku trpelivost a fakt počkat až se RP načte a nic s tim nedělat.
Take mi to někdy 2-3* spadlo na time out, ale pak to již jde.

Re: Time

#3
Me se to tky deje ... proste jen zadám heslo počkám kým se resource pack načte a pak kliknu na anticheat... vždy keď to kliknu drív než je resource pack načtený tak me kopne čiže jak ti psal chris :D

Re: Time

#4
je to docela otravný, teď mi to třeba nejde vůbec a vyhazuje mě to hned pár vteřin po logutí a to dělám jak ty říkáš. Nepomohlo by kdyby byla možnost si serverový resource pack stáhnout do složky s mc resource packy aby se to nemuselo načítat znova při každém přihlášení na server?

Re: Time

#5
Elleanora píše:
04 kvě 2018 16:25
je to docela otravný, teď mi to třeba nejde vůbec a vyhazuje mě to hned pár vteřin po logutí a to dělám jak ty říkáš. Nepomohlo by kdyby byla možnost si serverový resource pack stáhnout do složky s mc resource packy aby se to nemuselo načítat znova při každém přihlášení na server?
To asi nepůjde, protože i tak tam probíhá nějaký check jestli je to aktuální a i tak se to u mě sekne.
Ale zeptám se epese.

Re: Time

#6
Zkus jednou spustit nastavenim pro Serverové balíčky modifikací: povoleno, a pokud nepůjde, tak tam dej na dotaz :) a vyzkoušej pak připojení :)
Co konkrétně myslím najdeš ve videu níže na 1:10.

https://youtu.be/g8h-ce8F3Ys
cron