Pokud tě potkal nějaký technický problém, velmi nás tato situace mrzí. Pro snadnější vyřešení situace prosím nezapomen napsat:
1) Tvuj nick (je li jiny než ve hře)
2) Co se stalo, kdy a v kolik se to stalo, jestli u toho byli i jiní hráči, zkrátka vše, co mysíš, že by nám mohlo pomoci.
3) Pokud došlo k nějaké změně optimálního stavu oproti normálu také uved, kdy naposled to bylo v pořádku.
4) NIKDY na forum neuváděj soukromá data jako tvou IP adresu, heslo k účtu, tvoje jméno nebo facebook, screen s vlastnictvým MC účtu apod.

[✔] zmizelé peníze

#1
Zdravím, 19. jsem posílal hráči meedy 50 000$. Teďka se mu to nějak odečetlo z učtu či co, a když to psal na forko on, nejdřív jste mu to prý schválili a pak odstranili.
Tím pádem píšu i já. Přikládám výtah z logu.
[21:30:38] [Client thread/INFO]: [CHAT] To CONFIRM payment of $50,000, please repeat command: /pay meedy 50000
[21:30:39] [Client thread/INFO]: [CHAT] [*] Polak[$] Chudszy : budem to davat už rovnou na SC2 ty věci?
[21:30:39] [Client thread/INFO]: [CHAT] $50,000 bylo odeslano hraci: meedy

Díky SnekCZ

Re: zmizelé peníze

#2
V neděli mi to posílal pak jsem se odpojil a v pondělí jsem se znovu připojil a ty peníze jsem na účtě už neměl.

Re: zmizelé peníze

#3
Našli jsme u tebe ekonomický problém se synchronizací offline a online stavu a bylo ti navráceno 43850 $
cron