Pokud tě potkal nějaký technický problém, velmi nás tato situace mrzí. Pro snadnější vyřešení situace prosím nezapomen napsat:
1) Tvuj nick (je li jiny než ve hře)
2) Co se stalo, kdy a v kolik se to stalo, jestli u toho byli i jiní hráči, zkrátka vše, co mysíš, že by nám mohlo pomoci.
3) Pokud došlo k nějaké změně optimálního stavu oproti normálu také uved, kdy naposled to bylo v pořádku.
4) NIKDY na forum neuváděj soukromá data jako tvou IP adresu, heslo k účtu, tvoje jméno nebo facebook, screen s vlastnictvým MC účtu apod.

(stratenie like-ov pri zmene prostredia shopu) /res tp mrkvak [shop]

#1
Ahoj,
Môj ingame nick je fre3style.
Plánoval som už dlhšie zmenu prostredia shopu a včera (7.10.2018) v čase 17:00-19:00 som to zrealizoval.. Myslel som že"/res shop list" a počet like-ov niesu prepojené s reskou, tak som premenoval starý shop na "mrkva" a tú novú resku na "mrkvak" čož bolo pôvodné meno shopu, pri zmene som si neuvedomil že like-y zmizli preto píšem až dnes. Len pre info, bol som na /res shop list 2, na 2. / 3. mieste s počtom like-ov 45/46 (sorry neviem presné počty, nemám až tak op brain). Bol by som rád keby ste mi like-y a meno v /res shop list vrátili (aktuálne tam je /res tp mrkva).

Vopred ďakujem,
Fre3style.

Re: (stratenie like-ov pri zmene prostredia shopu) /res tp mrkvak [shop]

#2
Ľutujem, ale residenčný plugin nearchivuje like-y. Vždy sa v súboroch ukladajú iba "aktuálne stavy" počas zapínania/vypínania serverov.
Zoznam chestshopov je napojený na vlajku SHOP. Takže pri zmene majiteľa alebo zmazaniu resky dôjde aj k strate vlajky a tým pádom aj k výmazu databázy likov zo súborov. Pričom tento výmaz prebieha počas zapínania/vypínania serveru, kedy sa údaje presúvajú s RAM na HDD (takže sa to nemusí prejaviť okamžite).
cron