Pokud tě potkal nějaký technický problém, velmi nás tato situace mrzí. Pro snadnější vyřešení situace prosím nezapomen napsat:
1) Tvuj nick (je li jiny než ve hře)
2) Co se stalo, kdy a v kolik se to stalo, jestli u toho byli i jiní hráči, zkrátka vše, co mysíš, že by nám mohlo pomoci.
3) Pokud došlo k nějaké změně optimálního stavu oproti normálu také uved, kdy naposled to bylo v pořádku.
4) NIKDY na forum neuváděj soukromá data jako tvou IP adresu, heslo k účtu, tvoje jméno nebo facebook, screen s vlastnictvým MC účtu apod.

Problémy s rollbackem

#1
Ahoj,
mám takový menší problém. Včera večer jsem otevíral asi 10 vzkazů v láhvi a otevíral jsem je tak nějak v době těch problémů a následného rollbacku. Včera jsem je normálně stihl otevřít a všechny najít, ale dnes když jsem se připojil tak ty vzkazy nemám a přijde mi, že mi chybí i značná část lootu. Koukal jsem do logu. Sice se v nich moc nevyznám, ale čas otevření lahví se vzkazem byl před rollbackovanou hodinou a půl.

Vím, že s tím asi nic nepůjde dělat, ale tak aspoň to chci zkusit :D Předem děkuji za ochotu to řešit.

S pozdravem

Theseus

Re: Problémy s rollbackem

#2
Zdravím, dohledáno a potvrzeno bylo 9 kousků.

Náhradu si vyzvedni na /res tp kravin
Jinou "vhodnější" residenci jsem ve tvém arsenálu nenašel. Dovolil jsem si taky zrušit vlajku container pro sanpedrolla, nezapomeň mu ji pak opět nahodit.
cron