Pokud tě potkal nějaký technický problém, velmi nás tato situace mrzí. Pro snadnější vyřešení situace prosím nezapomen napsat:
1) Tvuj nick (je li jiny než ve hře)
2) Co se stalo, kdy a v kolik se to stalo, jestli u toho byli i jiní hráči, zkrátka vše, co mysíš, že by nám mohlo pomoci.
3) Pokud došlo k nějaké změně optimálního stavu oproti normálu také uved, kdy naposled to bylo v pořádku.
4) NIKDY na forum neuváděj soukromá data jako tvou IP adresu, heslo k účtu, tvoje jméno nebo facebook, screen s vlastnictvým MC účtu apod.

Vylepšování prstenů drahokamem vody + křídla.

#1
Ahoj, dneska v 3:16 jsem vylepšoval prsten drahokamem vody.To normálně šlo, akorát mi to napsalo, že jsem to vylepšil drahokamem ohně, i když popisek prstenu byl v pořádku (+ vodní živočich). Potom jsem na krystal prsten přidal ještě křídla. No to už v pořádku nebylo, protože mi to napsalo jenom úspěch,... ale nic se neobjevilo.
Prosím o navrácení krystal prstenu, drahokamu vody a zapomenutých křídel, nebo prstenu spojeného s tím drahokamem a křídly.

Moje resky jsou po, fish, pokud nebudu ve hře.

Záznam z logu
[03:16:36] [Client thread/INFO]: [CHAT] Uspech! Vylepsil jsi predmet pomoci drahokamu ohne!
[03:16:42] [Client thread/INFO]: [CHAT] [27]*Fallacy [$]sanpedroll: SnoopCZ kolik máš pírek ?
[03:16:49] [Client thread/INFO]: [CHAT] [27]+Fallacy [$]SnoopCZ: nelovim pera
[03:16:51] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Tip] Rychlejsi ziskavani EPMMO skillu, varovani pri spatnem stavu zbroji, zbrani a vybaveni, ukazatel zivotu nepritele, vlastni party a mnoho dalsiho. Ze te neco z toho zaujalo? Zjisti vice vyhod VIP na /warp vip
[03:16:58] [Client thread/INFO]: [CHAT] [27]+Fallacy [$]SnoopCZ: ale 30 kusu tech bossu
[03:17:02] [Client thread/INFO]: [CHAT] Uspech! Podarilo se ti spojit oba predmety!
cron