Pokud tě potkal nějaký technický problém, velmi nás tato situace mrzí. Pro snadnější vyřešení situace prosím nezapomen napsat:
1) Tvuj nick (je li jiny než ve hře)
2) Co se stalo, kdy a v kolik se to stalo, jestli u toho byli i jiní hráči, zkrátka vše, co mysíš, že by nám mohlo pomoci.
3) Pokud došlo k nějaké změně optimálního stavu oproti normálu také uved, kdy naposled to bylo v pořádku.
4) NIKDY na forum neuváděj soukromá data jako tvou IP adresu, heslo k účtu, tvoje jméno nebo facebook, screen s vlastnictvým MC účtu apod.

Premium PP truhla Error

#1
Zdravíčko, v nedělních večerních hodinách zhruba 18.11.2018 19:20 jsem si otevřel "Premium PP truhla". Padl mi předmět "Prevlek v maga" ( item kůže ). Na předmětu byli napsané použití přemetu. Tak jsem tak udělal a poté mi předmět jak bylo psáno zmizel. Ovšem do Chatu samotné hry vyskočil bílí text "Permission "promena.mag" added!" . Hned pod tímto bylo bíle napsané "neznámy příkaz.." . A nic jiného se nestalo.
Zadal jsem F5 pro zkontrolování jestliže jsem se přeměnil a stále jsem zůstal [steavem]. Žádná přeměna se nekonala :( .


Rad bych tedy věděl na jaké straně je chyba a jaké řešení je nyní možné. Screen ovšem mám textu, který mi byl zaslán po aktivaci předmětu.

S pozdravem Waraxík :D .

Re: Premium PP truhla Error

#3
Melo by to tak jak rika Pavlitko, promeny se ti pridavaji do toho seznamu /promeny, promenu nasledne zrusis /promena off.
Davejte si vsak pozor, pokud si napr. maga aktivoval a padne ti znovu, tak zase pujde aktivovat a tudíž ti zmizí a nic nového vam to neda.
cron