Pokud tě potkal nějaký technický problém, velmi nás tato situace mrzí. Pro snadnější vyřešení situace prosím nezapomen napsat:
1) Tvuj nick (je li jiny než ve hře)
2) Co se stalo, kdy a v kolik se to stalo, jestli u toho byli i jiní hráči, zkrátka vše, co mysíš, že by nám mohlo pomoci.
3) Pokud došlo k nějaké změně optimálního stavu oproti normálu také uved, kdy naposled to bylo v pořádku.
4) NIKDY na forum neuváděj soukromá data jako tvou IP adresu, heslo k účtu, tvoje jméno nebo facebook, screen s vlastnictvým MC účtu apod.

Problém s questem

#1
Zdravím,
Včera jsem plnil quest "Pirátske prokletí". Doplaval jsem až do Sigridu, tam jsem našel skrýš kapitána Morgana a v ní truhlu. Tu jsem otevřel a hned omylem zavřel. Loot jsem nevybral a teď už mě to do ní nepustí. Mohl by mi někdo pomoct? Už se mi to nechce dělat celý znova :).
Jako důkaz:
Obrázek

Děkuji za případnou odpověď.
ArkorCZ
Naposledy upravil(a) ArkorCZ dne 08 pro 2018 19:56, celkem upraveno 2 x.

Re: Problém s questem

#2
Taky se mi stalo, s Epesem jsme to vyřešili tak, že jsem se znovu dostal k té truhle a on mi pak hodil obsah. Můžeš to zkusit podobně, ale počkej si až bude někdo z vyšší AT na serveru.

Re: Problém s questem

#3
Ok, dnes v 20:00 jsem quests quitnul, protože nikoho z vyššího AT jsem za celý den na serveru neviděl. Chtěl jsem to celý udělat znovu, ale přes tu část ve věznici se nedostanu, pač je tam za úkol zabít popravčí, kteří se tam již po 2. nespawnou. Tudíž nyní potřebuju, aby mě někdo z vyššího AT přenesl přes všechny části toho questu až ke hledání Morganovi skrýše, kde jsem původně skončil.
Děkuji

Re: Problém s questem

#4
Ahoj, popravčího ti můžu spawnout znovu :) Až se potkáme na serveru tak ti ho spawnu. Pokud bych nebyl na serveru nejlepší by bylo aby si kontaktoval někoho z AT (nejlépe Helpery) aby mi napsali na Discord/FB a já doběhnu :)

S pozdravem SkullThroneCZ

Re: Problém s questem

#5
SkullThroneCZ píše:
09 pro 2018 04:12
Ahoj, popravčího ti můžu spawnout znovu :) Až se potkáme na serveru tak ti ho spawnu. Pokud bych nebyl na serveru nejlepší by bylo aby si kontaktoval někoho z AT (nejlépe Helpery) aby mi napsali na Discord/FB a já doběhnu :)

S pozdravem SkullThroneCZ
Děkuji za ochotu :)
Momentálně plním jiné questy. Jak jeden z nich udělám, hned se ozvu :)
cron