Pokud tě potkal nějaký technický problém, velmi nás tato situace mrzí. Pro snadnější vyřešení situace prosím nezapomen napsat:
1) Tvuj nick (je li jiny než ve hře)
2) Co se stalo, kdy a v kolik se to stalo, jestli u toho byli i jiní hráči, zkrátka vše, co mysíš, že by nám mohlo pomoci.
3) Pokud došlo k nějaké změně optimálního stavu oproti normálu také uved, kdy naposled to bylo v pořádku.
4) NIKDY na forum neuváděj soukromá data jako tvou IP adresu, heslo k účtu, tvoje jméno nebo facebook, screen s vlastnictvým MC účtu apod.

Bug Pirátského Meče

#1
Zdravím, dnes v noci jsem s talismanem štěstí zabil Kapitána Morgana, ze kterého mi do inventáře padla jen hromada medailonů. Říkal jsem si ok, v pohodě, ale po pár minutách jsem se chtěl podívat, kolik mi to vůbec dalo RPG Zkušeností a Peněz a všiml jsem si zprávy: Item Piratmec2 was put in your inventory! a také Item Piratring was put in your inventory!

Problém je ten, že ani jeden z těchto itemů jsem nedostal a netuším, čím by to mohlo být (V inventáři jsem místo měl). Piratmec2 hádám, že je Kapitánova Zhouba a nebo Mořský Vlk, tak pokud by to byla Zhouba, maximálně mne napadá, jestli se nebugnula, jelikož Morgana jsem zabíjel svojí zhoubou, tak že by se nějak bugnuly 2 v 1. I když je to asi blbost, kdo ví. Níže přikládám logy. Snad tato záležitost půjde nějak dohledat, díky.

[00:50:54] [Client thread/INFO]: [CHAT] Ziskal jsi 85 RPG zkusenosti
[00:50:54] [Client thread/INFO]: [CHAT] [MythicMobs] Item Piratsymbol was put in your inventory!
[00:50:54] [Client thread/INFO]: [CHAT] [MythicMobs] Item Piratsymbol was put in your inventory!
[00:50:54] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Talisman stesti] ziskal jsi sberatelsky predmet...
[00:50:54] [Client thread/INFO]: [CHAT] [MythicMobs] Item Piratring was put in your inventory!
[00:50:54] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Talisman stesti] ti neco zajimaveho privolal...
[00:50:54] [Client thread/INFO]: [CHAT] [MythicMobs] Item Piratmec2 was put in your inventory!
[00:50:54] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Talisman stesti] ti neco zajimaveho privolal...
[00:50:54] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Talisman stesti] + 149$
[00:50:54] [Client thread/INFO]: [CHAT] Ziskal jsi 500.0 $
[00:50:54] [Client thread/INFO]: [CHAT] $200 bylo pripsano na tvuj ucet.
[00:50:54] [Client thread/INFO]: [CHAT] [MythicMobs] Item Piratsymbol was put in your inventory!
[00:50:54] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Sdeleni] Kapitan Morgan byl porazen...
cron