Pokud tě potkal nějaký technický problém, velmi nás tato situace mrzí. Pro snadnější vyřešení situace prosím nezapomen napsat:
1) Tvuj nick (je li jiny než ve hře)
2) Co se stalo, kdy a v kolik se to stalo, jestli u toho byli i jiní hráči, zkrátka vše, co mysíš, že by nám mohlo pomoci.
3) Pokud došlo k nějaké změně optimálního stavu oproti normálu také uved, kdy naposled to bylo v pořádku.
4) NIKDY na forum neuváděj soukromá data jako tvou IP adresu, heslo k účtu, tvoje jméno nebo facebook, screen s vlastnictvým MC účtu apod.

Problém s dropem z Morgana

#1
Ahoj dnes 16.12 sem byl v čase 15:50 až cca 15:53 na Morganovi s hráčem borko369. Jelikož sem měl talisman borko mi nechal last na Morgana a stala se mi věc jako už 1 z hráčů a tuším že to byl zrovna ArkenThas že neměl místo v inventáři a nedostal nějaké z itemů. Proto bych chtěl požádat o navrácení 1 itemu i když jsem nedostal 2 itemy jo a kterém sem nedostal byli Piratmec1 a 2 ale tuším že 1 je jen Mořský vlk kterých mam dost tak o něj nestojím ale byl bych vděčný kdyby jste mi mohli dát Piratmec2 absolutně chápu že to není vaše povinnost ale byl bych fakt vděčný. Zde posílám logy + screen inventáře jak vypadal po zabití Morgana (Jen zde chci informovat že se mi neotevřela "Bedna" jako se stává u nového LvL ani nic podobného + že inventář je vyfocený po odpojení se a připojení. :) Zde je screen mého inventáře https://imgur.com/a/npyI4IE.
A rovnou když už sem to sem napsal chtěl bych se zeptat jestli by nebylo lepší udělat že z talismanu bude padat rovnou více medailonů v sobě než že vám jich to hodí 5 do inventáře. To je vše předem děkuji za odpověď. :)

[15:51:54] [Client thread/INFO]: [CHAT] Kapitan Morgan: 19/4000.0
[15:51:54] [Client thread/INFO]: [CHAT] Ziskal jsi 85 RPG zkusenosti
[15:51:54] [Client thread/INFO]: [CHAT] [MythicMobs] Item Piratsymbol was put in your inventory!
[15:51:54] [Client thread/INFO]: [CHAT] [MythicMobs] Item Piratsymbol was put in your inventory!
[15:51:54] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Talisman stesti] ziskal jsi sberatelsky predmet...
[15:51:54] [Client thread/INFO]: [CHAT] [MythicMobs] Item Piratmec1 was put in your inventory!
[15:51:54] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Talisman stesti] ti neco zajimaveho privolal...
[15:51:54] [Client thread/INFO]: [CHAT] [MythicMobs] Item Piratmec2 was put in your inventory!
[15:51:54] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Talisman stesti] ti neco zajimaveho privolal...
[15:51:54] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Talisman stesti] + 149$
[15:51:54] [Client thread/INFO]: [CHAT] Ziskal jsi 500.0 $

Re: Problém s dropem z Morgana

#4
Jako byl to jen nápad ale toto nejsou návrhy napsal sem to jen kdyby to šlo tak by to podle mně nikomu nevadilo :D. Jo a nemyslel jsem aby šlo stackovat všechny medailony pouze aby se medailony které dostáváte za talisman při zabití Morgana dali do stacku jak je to při zmíněném zabití Morgana.
cron